Gönderen Konu: ..:: İZMİR MİNİ BULUŞMA ::..  (Okunma sayısı 7918 defa)

VTEC_BOY

• Ziyaretçi
..:: İZMİR MİNİ BULUŞMA ::..
« Yanıtla #25 : Eylül 20, 2005, 08:34:04 ÖS »
wallla ne dıyım cok guzel ve eglencelıydı gercekten mıdyeyede ıstıla ettık :D  :D  :D  :D  :D  :D  sahıl makaslar zaten ne sız sorun ne ben anlatayım 8)  8)  8)  8)  8)  8)bıdahakı bulusma dahada ıyı olcak sanırım :)  :)  :)  :)

93si

« Yanıtla #26 : Eylül 20, 2005, 10:42:10 ÖS »
Oldukça güsel fotolar gri Sİ çok hoş olmuş çağlarınki zaten belli allah kaza bela vermesin

35YE720

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Eylül 21, 2005, 11:51:10 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "93si"
Oldukça güsel fotolar gri Sİ çok hoş olmuş çağlarınki zaten belli allah kaza bela vermesin

Saol Kardesim Gri Satılık haberin olsun,,,,

HONDA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : Eylül 22, 2005, 09:47:37 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "VTEC_BOY"
wallla ne dıyım cok guzel ve eglencelıydı gercekten mıdyeyede ıstıla ettık :D  :D  :D  :D  :D  :D  sahıl makaslar zaten ne sız sorun ne ben anlatayım 8)  8)  8)  8)  8)  8)bıdahakı bulusma dahada ıyı olcak sanırım :)  :)  :)  :)

Trafik ortamında illegal şeyler yapmış olmanızı tasvip etmiyorum.
Bundan sonraki buluşmalarda bu tip şeyler tespit edildiğinde önce uyarı tekrarında üyelik iptali yapılacaktır duyurulur.

Teşekkürler

35YE720

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Eylül 22, 2005, 10:08:41 ÖÖ »
Trafik ortamın da yapılan hareketlerin hepsi legaldi. Vtec_boy arkadaşımızın heyecanından kaynaklandığını düşünüyorum. Makas diye nitelendirdiği hareketlerin.
Ne ışıklarda kalkış yapıldı nede geri dönüş hareketleri. Ben de toplantıda olduğuma göre böyle hareketlerin yapılmasını ben tasvip etmem.

Admin olarak yapmış olduğunuz genel uyarı için teşekkür ederim.

HONDA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : Eylül 22, 2005, 10:21:46 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "35YE720"
Trafik ortamın da yapılan hareketlerin hepsi legaldi. Vtec_boy arkadaşımızın heyecanından kaynaklandığını düşünüyorum. Makas diye nitelendirdiği hareketlerin.
Ne ışıklarda kalkış yapıldı nede geri dönüş hareketleri. Ben de toplantıda olduğuma göre böyle hareketlerin yapılmasını ben tasvip etmem.

Admin olarak yapmış olduğunuz genel uyarı için teşekkür ederim.

Olabilecek illegal hareketleri engellemek zaten görevli yöneticinindir.
Duyarlılığından dolayı teşekkür ederim Çağlar, sana da bu yakışırdı. ;)