Gönderen Konu: İFTAR'DA BULUŞUYORUZ -6 EYLÜL PAZAR- İSTANBUL  (Okunma sayısı 40901 defa)

tricky

Ynt: İFTAR'DA BULUŞUYORUZ -6 EYLÜL PAZAR- İSTANBUL
« Yanıtla #200 : Eylül 11, 2009, 10:39:00 ÖÖ »
çömez üyelerden biri olarak ilk gittiğim buluşma olarak gayet başarılı idi. bu kadar honda yı bir arada görmek ve sizlerle tanışmak çok güzeldi. bizlerle sanki çok daha önceden tanışıyormuşuz gibi ilgilenen başta murat abi olmak üzere tüm yönetime ve de gelen herkese teşekkürler...

Yunus Emre Teknik a.ş.  :D 'ye katılıyor ve ben de teşekkürlerimi sunuyorum... =)

Yunus Emre Teknik A.Ş likten ıstıfa edıp medıkal sektorunu el atıcak bence masadakı son muhabbetlerden sonraa :))

evet cem, duyduklarımdan sonra, yanlış sektördeyim diye düşünüyorum hala ;)senin carrefour da ki birkaç resmin bende var, onları buraya yüklemiştim, gördün değil mi?

Gordum abi tesekkurler aldım onlarıda, elıne koluna saglık... Walla dıyorum  sana uc ucculuktan daha ıyı para war ;)

OzzWoLF

« Yanıtla #201 : Eylül 17, 2009, 10:09:49 ÖÖ »
Vallaha arkadaşlar imrendim ya keşke bende olsaydım.Allahtan tek dilegim maddi bir durum olsa honda olacam ve buluşmaya gelmek için kendimi bile yırtacam.Özellikle mturk78 aracı tam bi bomba olmuş.Süper bişe
Hayırlı Günler

mturk78

• Ziyaretçi
« Yanıtla #202 : Eylül 17, 2009, 10:23:19 ÖÖ »
Vallaha arkadaşlar imrendim ya keşke bende olsaydım.Allahtan tek dilegim maddi bir durum olsa honda olacam ve buluşmaya gelmek için kendimi bile yırtacam.Özellikle mturk78 aracı tam bi bomba olmuş.Süper bişe
Hayırlı Günler
Teşekkürler kardeşim.Askerlik yaptığım Adanaya selam :D

OzzWoLF

« Yanıtla #203 : Eylül 17, 2009, 03:18:25 ÖS »
a.s abicim  bütün bu masraflar sana ne kadara mal oldu :D

m_HONDA_m

« Yanıtla #204 : Eylül 18, 2009, 01:36:11 ÖS »
çok özendim valla ya süper bi buluşma olmuş Cennet gibi her yer Honda Allah nazardan saklasın inş. bizimde öle arabamız olur :)

OzzWoLF

« Yanıtla #205 : Eylül 18, 2009, 03:33:06 ÖS »
inş. olur beee :D

m_HONDA_m

« Yanıtla #206 : Eylül 18, 2009, 03:49:50 ÖS »
nisanda alıcam inş. ama o güne kadar nasıl dayanıcam bilmiyorum hele böyle güzel arabaları görünce insanın içi gidio valla :)

ebruLi

« Yanıtla #207 : Eylül 28, 2009, 03:01:21 ÖS »
imrendim doğrusu inşaLLah bidaki buLuşmaya ;)