Gönderen Konu: İFTAR'DA BULUŞUYORUZ -6 EYLÜL PAZAR- İSTANBUL  (Okunma sayısı 40894 defa)

34GB4525

Ynt: İFTAR'DA BULUŞUYORUZ -6 EYLÜL PAZAR- İSTANBUL
« Yanıtla #175 : Eylül 07, 2009, 07:12:55 ÖÖ »
Çook keyifli vakit geçirdim yeni yeni arkadaşlarla tanıştık :D Yemeklerde iyiydi bu arada gerçi plav gelene kadar benim karışık ızgaralar soğudu yahu :D

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #176 : Eylül 07, 2009, 07:44:35 ÖÖ »
Gelen herkesin ayağına sağlık .  Gercekten yine mükümmel bir ortamdı . Yeni gelen arkadaşlara  tekrardan hoşgeldiniz diyorum . Bir kusur ettiysek affola . Ve murat abinin değindiği önemli bir konu olan konvoydaki sakin gidiş içinde herkese tşk ederim ...

CoMeeY

« Yanıtla #177 : Eylül 07, 2009, 07:56:35 ÖÖ »
harbiden çok güzel bi buluşmaydı site yönetimine ve diğer arkadaşlara teşekkürler.

yeni olduğumuzu anlamadık bile.
bu arada resimler nerde bea

34GB4525

« Yanıtla #178 : Eylül 07, 2009, 08:08:53 ÖÖ »
Yes resimleri 4 gözle bekliyoruz ;)

mturk78

• Ziyaretçi
« Yanıtla #179 : Eylül 07, 2009, 08:09:14 ÖÖ »
Çok güzel bir buluşma oldu.Gelenlerin ayağına sağlık.THT ailesi olarak böyle güzel buluşmalara tam gaz devam :D

novalgine22

• Ziyaretçi
« Yanıtla #180 : Eylül 07, 2009, 08:12:23 ÖÖ »
Çok güzel bir buluşma oldu.Gelenlerin ayağına sağlık.THT ailesi olarak böyle güzel buluşmalara tam gaz devam :D
tam gaz kısmına katılıyorum  abi >=ok >=ok >=ok
gercekten tht ailesine yakısan guzel bulusmalardan bıriydı.yenı gelen arkadaslarımıza tekrardan hos geldınız demek ıstıyorum
yine THT ye yakışır bir buluşmayı geride bıraktık, siz dostlarımıza sıcak bir muhabbet ortamı kurabildiysek bizlere ne mutlu. tüm gelen kardeşlerime teşekkür ediyorum. THT nin farkını yine gösterdiniz. herkez gayet sakin ve huzurlu bir şekilde seyir halindeydi bu çok güzel bir davranış. tekrar teşekkür ediyorum. inşallah daha büyük organizasyonlara imza atacağız. bizi takip edenler bize sadece hayallerinde yetişirler, çünki biz THT yiz :):)
>=ok >=ok

RaMsEs

« Yanıtla #181 : Eylül 07, 2009, 08:13:31 ÖÖ »
Harika bir geceydi..Çok eğlendik.Katılan tüm honda severlere teşekkürler..Nice buluşmalara işallah diyorum..

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #182 : Eylül 07, 2009, 08:15:38 ÖÖ »
Harika bir geceydi..Çok eğlendik.Katılan tüm honda severlere teşekkürler..Nice buluşmalara işallah diyorum..

erman abim gece  çevirmeyi iyi yırrttık  gecenin sonu süper olcaktı yoksa ...

RaMsEs

« Yanıtla #183 : Eylül 07, 2009, 08:19:14 ÖÖ »

Ufukcum sorma!! O yanar döner ışıkları ve labutları yolda görünce altıma ettim desem yeridir..Aayip şanslıydık.Polisler diğer araçlarla ilgilenirken biz aradan uzadık valla..Resmen şans..

Fitos

« Yanıtla #184 : Eylül 07, 2009, 08:44:06 ÖÖ »
Süper bi organizasyondu, yenilerini dört gözle bekliyoruz =)

mcanx

« Yanıtla #185 : Eylül 07, 2009, 10:09:22 ÖÖ »

HERKESE HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER...

---Fotoğraflar İftar resimleri bölümüne taşınmıştır---
« Son Düzenleme: Eylül 07, 2009, 10:24:56 ÖÖ Gönderen: mturk78 »

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #186 : Eylül 08, 2009, 01:11:42 ÖÖ »

erman bilmemiz gereken bişi varmı :)

Ufukcum sorma!! O yanar döner ışıkları ve labutları yolda görünce altıma ettim desem yeridir..Aayip şanslıydık.Polisler diğer araçlarla ilgilenirken biz aradan uzadık valla..Resmen şans..

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #187 : Eylül 08, 2009, 04:06:46 ÖS »
Gelen herkesin ayağına sağlık .  Gercekten yine mükümmel bir ortamdı . Yeni gelen arkadaşlara  tekrardan hoşgeldiniz diyorum . Bir kusur ettiysek affola . Ve murat abinin değindiği önemli bir konu olan konvoydaki sakin gidiş içinde herkese tşk ederim ...
konvoyun başına bakıcan kankaaa hahahhaaaa

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #188 : Eylül 08, 2009, 04:09:40 ÖS »
Baba seni konvoyun basına mı koydulr :D

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #189 : Eylül 08, 2009, 04:16:27 ÖS »
Baba seni konvoyun basına mı koydulr :D
kanka baba olduk yaa yavaş gidiyoz artık

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #190 : Eylül 08, 2009, 04:18:48 ÖS »
Tabiiiii 1,4 yoktu altında ondandır bence sanki 1,4 bi sene once boyle oldu :D

type-maz

« Yanıtla #191 : Eylül 08, 2009, 08:14:49 ÖS »
yeni üye olduğum için acaba yalnız kalırmıyım sıkılırmıyım diye düşünürken sanki 40 yıllık dost sıcaklığını buldum herkesin emeğine sağlık.............

GhostRider

• Co-Admin
« Yanıtla #192 : Eylül 08, 2009, 08:24:55 ÖS »
yeni üye olduğum için acaba yalnız kalırmıyım sıkılırmıyım diye düşünürken sanki 40 yıllık dost sıcaklığını buldum herkesin emeğine sağlık.............

o sizin güzel yüreğiniz sevgili kardeşim :)

zedrix

« Yanıtla #193 : Eylül 09, 2009, 03:32:43 ÖS »
havalar tam bozmadan izmit pisti yapmak lazım bıraz daha eglence olursa ısın ıcınde ve seyırcının ılgısını cekıcek seyler cok daha basarılı olur.

serkansobe

« Yanıtla #194 : Eylül 09, 2009, 04:05:37 ÖS »
çok güzel bir buluşmaydı herkese teşekkür ederim. ama bazı heveslerimiz kursağımızda kaldı :) onlarda artık ramses tarantino novalgine mtürk abilerime kalmış

yeyilmaz

« Yanıtla #195 : Eylül 10, 2009, 12:34:36 ÖÖ »
çömez üyelerden biri olarak ilk gittiğim buluşma olarak gayet başarılı idi. bu kadar honda yı bir arada görmek ve sizlerle tanışmak çok güzeldi. bizlerle sanki çok daha önceden tanışıyormuşuz gibi ilgilenen başta murat abi olmak üzere tüm yönetime ve de gelen herkese teşekkürler...

ufuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #196 : Eylül 10, 2009, 12:42:09 ÖÖ »

Tamam işte kanka Konvoyun başında birinci sendin ikinci ben . Ben konvoyun başını gördüm zaten sürekli ...
konvoyun başına bakıcan kankaaa hahahhaaaa

Fitos

« Yanıtla #197 : Eylül 10, 2009, 12:43:44 ÖÖ »
çömez üyelerden biri olarak ilk gittiğim buluşma olarak gayet başarılı idi. bu kadar honda yı bir arada görmek ve sizlerle tanışmak çok güzeldi. bizlerle sanki çok daha önceden tanışıyormuşuz gibi ilgilenen başta murat abi olmak üzere tüm yönetime ve de gelen herkese teşekkürler...

Yunus Emre Teknik a.ş.  :D 'ye katılıyor ve ben de teşekkürlerimi sunuyorum... =)

tricky

« Yanıtla #198 : Eylül 10, 2009, 01:49:37 ÖÖ »

Yunus Emre Teknik a.ş.  :D 'ye katılıyor ve ben de teşekkürlerimi sunuyorum... =)

Yunus Emre Teknik A.Ş likten ıstıfa edıp medıkal sektorunu el atıcak bence masadakı son muhabbetlerden sonraa :))

yeyilmaz

« Yanıtla #199 : Eylül 10, 2009, 03:20:32 ÖS »

Yunus Emre Teknik A.Ş likten ıstıfa edıp medıkal sektorunu el atıcak bence masadakı son muhabbetlerden sonraa :))

evet cem, duyduklarımdan sonra, yanlış sektördeyim diye düşünüyorum hala ;)senin carrefour da ki birkaç resmin bende var, onları buraya yüklemiştim, gördün değil mi?