Gönderen Konu: 19 Aralık Cumartesi Sponsorumuz HONDA DUMAN'ın Açılış Kokteyli Buluşması ...  (Okunma sayısı 45549 defa)

Time-R

• Ziyaretçi
adımız çıktı alkoliğe alt tarafı 13 duble bişi içtim çokmu :)))
bi ikide uyelerimizin kirli araclarini gorseydik ya yaw kimse cekmemis baksana kirli diye sanirim :)
napalım yılmazım içeriyle uğraşmaktan dışarıya çok zaman ayıramadık. :)

Buldugunu icmekten desek.. :)

Hic birsey ya o zaman :)

photographer

ee yani 13 dublede bize bişi olmaz ayrıca :)))
adımız çıktı alkoliğe alt tarafı 13 duble bişi içtim çokmu :)))
bi ikide uyelerimizin kirli araclarini gorseydik ya yaw kimse cekmemis baksana kirli diye sanirim :)
napalım yılmazım içeriyle uğraşmaktan dışarıya çok zaman ayıramadık. :)

Buldugunu icmekten desek.. :)

Hic birsey ya o zaman :)

34 DF 9999

deniz senınde ellerıne saglık ama benı baya cırkın çekmişsin insan bıraz fotoshop falan yapardı...zaten resım çekılırken ellerım namaz modundaymış gıbı baglı yada arkada saklıyorum bır fotograf çektırmeyi ogrenemedım nasıl poz verılır derslerı alıcam yakında...

hondaduman

sanırım bulusma sırasında yanımdakı arkadasım telefonunu dusurmus duman ondada nokıa 6300 gören duyan blen var mıdır arkadaşlar...
yok herhangibi bir telefon ve benzeri eşya bulunmamıştır

deniz

• Co-Admin
deniz senınde ellerıne saglık ama benı baya cırkın çekmişsin insan bıraz fotoshop falan yapardı...zaten resım çekılırken ellerım namaz modundaymış gıbı baglı yada arkada saklıyorum bır fotograf çektırmeyi ogrenemedım nasıl poz verılır derslerı alıcam yakında...
evet senin resimlerde pozlar hep aynı valla :D estafurullah hiçte çirkin çıkmamışsın o senin kuruntun :)