Gönderen Konu: yENi Toyota TRD Facility GEMİ GİBİ YAPMISLAR  (Okunma sayısı 7642 defa)

VTEC

• Administrator
    • http://www.teamhondaturkey.com
yENi Toyota TRD Facility GEMİ GİBİ YAPMISLAR
« : Temmuz 14, 2006, 02:36:05 ÖÖ »
Yeni Honda Civic Sedan a benzettim sizce ?

Onu-R

Ynt: yENi Toyota TRD Facility GEMİ GİBİ YAPMISLAR
« Yanıtla #1 : Temmuz 14, 2006, 02:36:56 ÖÖ »

Güzelmiş yau . . . .

hondaci_mert

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Temmuz 14, 2006, 02:46:15 ÖÖ »
ewet gusel ama yeni civic daha spor duruyo bence bu tambi makam araci olmus

Ahmet Malçok

« Yanıtla #3 : Temmuz 14, 2006, 10:06:46 ÖS »
bencede size katılıyorum makam arcı gib olmuş :d :d :d

goddess

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Temmuz 15, 2006, 09:05:07 ÖÖ »
bence biraz passat birazda A8 havasi var..

GU

« Yanıtla #5 : Temmuz 15, 2006, 09:31:15 ÖÖ »
bence daha çok yeni sonata ya benzemiş

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Temmuz 15, 2006, 06:00:19 ÖS »
bencede bu kıa magentıs,hyundaı sonata karısımı bısı gıbı duruo.zaten hepsı uzakdogudan cıkmıyormu ki aynı işte ;D

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Temmuz 15, 2006, 07:00:13 ÖS »
Bence Bundan Modlu bir Makam aracı olur. Güzelde olur. Ama civic sedan'ın yerini tutmaz elbetteki.

enes

« Yanıtla #8 : Temmuz 15, 2006, 07:43:32 ÖS »
fena görünmüyor ama kalitesiz araçlar dünyanın paralarını istiyolar bu

Onu-R

« Yanıtla #9 : Temmuz 15, 2006, 08:46:58 ÖS »
bencede bu kıa magentıs,hyundaı sonata karısımı bısı gıbı duruo.

Katılıyorum..

ALG

• THT
« Yanıtla #10 : Temmuz 15, 2006, 10:31:39 ÖS »

nasıl kalitesiz araçlar yaa :roll: bu araba zaten özel yapım, nasıl dünyanın parasını istiyorlar, hangi toyota bayisinde satılıyor  ](*,)
ayrıca kalite kıstasın ne merak ettim cidden? Neye göre kalitesiz bu araba? yani BWM, MERCEDES, AUDI vs gibi marka olmadığı içinmi kalitesiz? O lüks görünen markaların öyle absürt sorun ve hataları çıkıyorki şaşırırsın..Zaten yukardıki araba hiçbirşekilde bizim memleketin insanının ilgi sahasına girmez, ama aynı motoru ve donanımı  malum markaların adı altında ver bak nasıl gider peynir ekmek gibi..
milletçe ön yargılıyız malesef..

bu arada TRD (Toyota Racing Developement), TRD toyotanın celica ve corolla gibi markalarının JDM performans motorlarını yapmış firmadır..yani hafife alıncak bir firma değil..firmanın geçmişini incelemeniz tavsiye ederim, birnevi toyotanın MUGENidir..
yukarıdaki araçta ortak çalışma yapmışlar toyota ile..Ayrıca yukarıdaki aracın markası TOYOTA AVALON ve kendisi SC destekli bir motorla yapılmış özel bir konsept..çoğu makam arabasına ciddi şakalar yapar, stok AVALON 3.5 lt 280 hp VVT-I teknolojisi, ama SC destekli yukardaki canavarı tahmin edemiyorum, yine söylüyorum ciddi şaka yapar..tahminimce 400-450 hp civarıdır, ağırlık olarakta max 1500 kg civarıdır..
« Son Düzenleme: Temmuz 15, 2006, 10:53:50 ÖS Gönderen: ALG »

enes

« Yanıtla #11 : Temmuz 16, 2006, 12:28:23 ÖS »
alg arkadaşım ben totyotanın corolla tipine bindim yeni kasalarına ya arabada tut orjinal cidi çalarından amatsörlerine kadar berbat sıfır araba gasisten geçtiğinde takur tukur sesler geliyor  hani araba kaza yapar amassörlerinden takırtı gelir ya o hesap o zamandan beri ben toyotaları sevmem en babasını da yapsalar sevmem yani benimki toyotaya karşı bir takıntı

SLH

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Temmuz 16, 2006, 08:25:51 ÖS »
bence biraz passat birazda A8 havasi var..
+1903

vtimania

« Yanıtla #13 : Temmuz 16, 2006, 09:02:43 ÖS »

Toyota dediginiz arac kac kere musteri memnuniyetinde birinci sirada yer almis bir marka.....Senelerce avrupa pazarinda musteri memnuniyetini elinden birakmamis ve kendini ispatlamis bir markadir....Toyota dunyada mali acidan 4 uncu sirada yer alan buyuk bir kurulustur....Hatta su siralar otomobil sektorunde GMC markasinin durgunlugu sebebiyle bu sektorde mali acidan birinci olmustur...bu derece elinde imkan bulunan ve senelerce bu sektorde hizmet veren toyota gibi bir markanin kalitesiz arac yaptigina kesinlikle katilmiyorum.....

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Temmuz 17, 2006, 10:22:38 ÖÖ »

Toyota dediginiz arac kac kere musteri memnuniyetinde birinci sirada yer almis bir marka.....Senelerce avrupa pazarinda musteri memnuniyetini elinden birakmamis ve kendini ispatlamis bir markadir....Toyota dunyada mali acidan 4 uncu sirada yer alan buyuk bir kurulustur....Hatta su siralar otomobil sektorunde GMC markasinin durgunlugu sebebiyle bu sektorde mali acidan birinci olmustur...bu derece elinde imkan bulunan ve senelerce bu sektorde hizmet veren toyota gibi bir markanin kalitesiz arac yaptigina kesinlikle katilmiyorum.....

=d> =d> =d> =d> =d> =d> =d> =d>

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Temmuz 18, 2006, 03:04:21 ÖS »
alg arkadaşım ben totyotanın corolla tipine bindim yeni kasalarına ya arabada tut orjinal cidi çalarından amatsörlerine kadar berbat sıfır araba gasisten geçtiğinde takur tukur sesler geliyor  hani araba kaza yapar amassörlerinden takırtı gelir ya o hesap o zamandan beri ben toyotaları sevmem en babasını da yapsalar sevmem yani benimki toyotaya karşı bir takıntı

amortisör,kasis,cd birde toyota demek istedin sanırım değilmi?

enes

« Yanıtla #16 : Temmuz 22, 2006, 03:29:53 ÖS »
nası yani açarmısın

ePHe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Temmuz 22, 2006, 03:38:33 ÖS »
ben senelerce toyota corolla kullandım arabayı sınırları zorlıarak kullandım arabada hic bir sorun cıkmadı honda civic kullandım hala kullanıorum ondada hic bi sorunum olmadı su anda da kullandıım araba audi ve audinin motorundan ciddi anlamda sikayetciim ya sanzımandan ya motordan herzaman bi sorun cıkıo... Toyota butun kullanıcalar tarafından benimsenen ilgi goren ve bu ilginin karsılını veren bi arabadır sen nasıl toyataya karsı bi takıntı besliossan bende ilk askım dediim toyotaya burda laf attırmam...

Alp

« Yanıtla #18 : Temmuz 24, 2006, 02:12:54 ÖS »
Audi'ye dolayısıyla da Phaeton ve Sonata'ya benzemiş..stoplardan ve plakanın stopların arasında olmasından da New Civic'e benzemiş...

Alp

« Yanıtla #19 : Temmuz 24, 2006, 02:14:29 ÖS »
ben senelerce toyota corolla kullandım arabayı sınırları zorlıarak kullandım arabada hic bir sorun cıkmadı honda civic kullandım hala kullanıorum ondada hic bi sorunum olmadı su anda da kullandıım araba audi ve audinin motorundan ciddi anlamda sikayetciim ya sanzımandan ya motordan herzaman bi sorun cıkıo... Toyota butun kullanıcalar tarafından benimsenen ilgi goren ve bu ilginin karsılını veren bi arabadır sen nasıl toyataya karsı bi takıntı besliossan bende ilk askım dediim toyotaya burda laf attırmam...

Audi'nin hangi modeline biniyorsun??ben hiç bir sorun görmedim...

ePHe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Temmuz 27, 2006, 03:53:21 ÖS »
a6 1.8T kullanıorum baya sorun gordum...

enes

« Yanıtla #21 : Ağustos 01, 2006, 04:27:41 ÖS »
hehehehe  :'(

Onu-R

« Yanıtla #22 : Ağustos 01, 2006, 07:33:24 ÖS »

amortisör,kasis,cd birde toyota demek istedin sanırım değilmi?

nası yani açarmısın

"amatsör yerine amortisör, gasis yerine kasis, cidi yerine cd, totyota yerine toyota olucak" demek istemiş Maverick arkadaşımız :)

Onu-R

« Yanıtla #23 : Ağustos 01, 2006, 07:35:52 ÖS »
Audi'ye dolayısıyla da Phaeton ve Sonata'ya benzemiş..

"Audi'ye dolayısıyla da Phaeton'a " derken bi yanlışlık mı olmuş yoksa ben mi anlayamadım, Phaeton Audi'nin değil VW'nin bir aracıdır.. (Ben bu cümleden bunu anladım, bu şekilde yazmak istememiş olabilirsin tabiki..)

Onu-R

« Yanıtla #24 : Ağustos 01, 2006, 07:37:04 ÖS »
Audi'nin hangi modeline biniyorsun??ben hiç bir sorun görmedim...

Bikaç tane Audi biliyorum, kuzenimde, Efe'de ve diğer birkaç arkadaşımda, hepsi de sorunlu..