Gönderen Konu: YENİ KASAYA ANCAK BU KADAR MODİFİYE YAPILIR ...  (Okunma sayısı 7021 defa)

ÇaVuŞ

YENİ KASAYA ANCAK BU KADAR MODİFİYE YAPILIR ...
« : Şubat 17, 2011, 05:53:25 ÖS »
NETTE GÖRDÜM GERÇEKTEN MÜKEMMEL YORUMLARI BEKLİYORUM ...

NusretA

Ynt: YENİ KASAYA ANCAK BU KADAR MODİFİYE YAPILIR ...
« Yanıtla #1 : Şubat 17, 2011, 05:59:30 ÖS »
Başarılıı

ÇaVuŞ

« Yanıtla #2 : Şubat 17, 2011, 06:04:58 ÖS »
Başarılıı
Yapan Adam Güzel yapmış Kesin Servis parçalarıdır Onlar :)

Esinti

« Yanıtla #3 : Şubat 17, 2011, 06:06:38 ÖS »
güzel olmuş

adnyldz

« Yanıtla #4 : Şubat 17, 2011, 06:24:13 ÖS »
hersey cok guzelde  :) direksiyon bize ters :D

battalgazi

« Yanıtla #5 : Şubat 17, 2011, 06:38:04 ÖS »
aynalar arabaya göre çok ufak durmuş yinede başarılı olmuş

ÇaVuŞ

« Yanıtla #6 : Şubat 17, 2011, 06:56:12 ÖS »

Yabancılar Böyle Kullanıyo Kardeş :)

gazapd216

« Yanıtla #7 : Şubat 17, 2011, 08:06:28 ÖS »
araç gayet başarılı da.... o depo kapağı neden siyah diye sormazlarmı adama... hadi onu geçtim, cam üstü rüzgarlık takana kadar neden sis farı takmadın diye de mi sormazlar !!!!

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #8 : Şubat 17, 2011, 09:23:21 ÖS »
Ben bu arabayı sanki bir yerden hatırlıyorum :) Bir kez daha paylaşmıştı birisi baya oluyor :) Ama gerçektende hakkını vermek lazım.Müthiş görünüyor.Tam bir katılım karizması var araçta.

ÇaVuŞ

« Yanıtla #9 : Şubat 17, 2011, 09:30:20 ÖS »
araç gayet başarılı da.... o depo kapağı neden siyah diye sormazlarmı adama... hadi onu geçtim, cam üstü rüzgarlık takana kadar neden sis farı takmadın diye de mi sormazlar !!!!

Sizin Arabanızda neden Gri veya Beyaz v.s Jant Yok Sizin Zevkinizden Dolayı Dimi Size Böyle Hoş Duruyor.Bu Arabada Sahibine Demekki Öle Duruyor.Yorum İçin Teşekkürler.

Ben bu arabayı sanki bir yerden hatırlıyorum :) Bir kez daha paylaşmıştı birisi baya oluyor :) Ama gerçektende hakkını vermek lazım.Müthiş görünüyor.Tam bir katılım karizması var araçta.

Aynen . Yorum için Teşekkürler.

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #10 : Şubat 17, 2011, 09:33:28 ÖS »

Sizin Arabanızda neden Gri veya Beyaz v.s Jant Yok Sizin Zevkinizden Dolayı Dimi Size Böyle Hoş Duruyor.Bu Arabada Sahibine Demekki Öle Duruyor.Yorum İçin Teşekkürler.

Rica ederim.

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #11 : Şubat 17, 2011, 10:05:12 ÖS »
Da sankim biraz basıLması gerekiyor ???

ÇaVuŞ

« Yanıtla #12 : Şubat 17, 2011, 11:45:39 ÖS »
Da sankim biraz basıLması gerekiyor ???

Orjinalliği Bozmasak :) :) Orjinal Yerde Kalmamış Ama Neyse :)

adnyldz

« Yanıtla #13 : Şubat 17, 2011, 11:49:46 ÖS »

Yabancılar Böyle Kullanıyo Kardeş :)

Sağ da deneyimim oldu ama hiç bi haz alamadım.. vauxhall astra kullandım dediğim gibi bize ters :D
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2011, 11:50:33 ÖS Gönderen: adnyldz »

LION

« Yanıtla #14 : Şubat 17, 2011, 11:57:25 ÖS »
başarılı da... ancak bu kadar yapılır derken?? çok fazla bir modifiye yok araçta açıkçası yine de şık olmuş diyebilirim

ÇaVuŞ

« Yanıtla #15 : Şubat 18, 2011, 07:39:12 ÖÖ »
başarılı da... ancak bu kadar yapılır derken?? çok fazla bir modifiye yok araçta açıkçası yine de şık olmuş diyebilirim

Herkes Aynı Modifiyeyi Aksesuarı Kullanıyo Bu Arkadaş Kendi tarzını Yaratmış :)
Yorum İçin Teşekkürler ..

HONDAcvc

« Yanıtla #16 : Şubat 18, 2011, 02:40:05 ÖS »
gayet güzel olmuş bence aynaları dışında...

koluman

« Yanıtla #17 : Şubat 18, 2011, 03:23:29 ÖS »
aynalar tam bi facia

ed35

« Yanıtla #18 : Şubat 18, 2011, 03:42:29 ÖS »

Herkes Aynı Modifiyeyi Aksesuarı Kullanıyo Bu Arkadaş Kendi tarzını Yaratmış :)
Yorum İçin Teşekkürler ..
Herkesinkinden farklı değil,benim aracımdaki aksesuarların aynısı var tek fark rengi gri..
Yani çokda abartmaya gerek yok bütün fd6 kasa sahiplerinin yaptığı şeyler var ve hatta sis farı eksiği var :) Aynalarda apaçi gibi olmuş...

dewir

« Yanıtla #19 : Şubat 18, 2011, 03:52:35 ÖS »
araçta tek hoşuma giden  arka stoplar bunun haricinde  aynalar rezil arka kanat berbat hele o basamak  şeklinde bi çalışma yapmış o ne öle ya transporter la karıştırmış heralde bunu :) onun haricinde yaptıkları zaten herkesin yaptığı şeyler zaten  güzel olsa mutlaka yaygın olurdu  sırf farklı olmuş diye güzeldir anlamına gelmez  bence bu işler görecelidir beğenende olucak beğenmeyende
he birde çavuş  olumsuz eleştrilere neden böyle tepki gösteriyorsun anlamadım doğrusu araç sanamı ayit dostum :)

ed35

« Yanıtla #20 : Şubat 18, 2011, 03:56:02 ÖS »
araçta tek hoşuma giden  arka stoplar bunun haricinde  aynalar rezil arka kanat berbat hele o basamak  şeklinde bi çalışma yapmış o ne öle ya transporter la karıştırmış heralde bunu :) onun haricinde yaptıkları zaten herkesin yaptığı şeyler zaten  güzel olsa mutlaka yaygın olurdu  sırf farklı olmuş diye güzeldir anlamına gelmez  bence bu işler görecelidir beğenende olucak beğenmeyende
he birde çavuş  olumsuz eleştrilere neden böyle tepki gösteriyorsun anlamadım doğrusu araç sanamı ayit dostum :)
:D Aynen bende onu sorcaktım ayıp olmasın hadi dedim,araca eleştri yapanlara psikolojik baskı yapıyor arkadaş :)

serkansobe

« Yanıtla #21 : Şubat 18, 2011, 04:31:07 ÖS »
Türkiyede daha iyileri var

ÇaVuŞ

« Yanıtla #22 : Şubat 18, 2011, 04:38:52 ÖS »

Öyle Bir Şey Yok Benim Konuşma Tarzım Bu Diyelim. Yorum İçin Teşekkürler ..

gazapd216

« Yanıtla #23 : Şubat 18, 2011, 11:01:03 ÖS »

arkadaşım böyle saçma modlamalar yapacağıma standart binerim aracıma daha iyi milletin ağzına laf olmam... benim param yoktur jant takamıyorumdur arabama.ha jant takarım saçma sapan ona dilediğin gibi yorum yaparsın,beğenmezsin v.s. bu adamda belliki para var ama kusura bakma zevk yok arkadaşım...  ;) ben beğenmedim fikrimi söyledim...

ayrıca herkezin bir konuşma tarzı vardır.. ama burda yazıyoruz değilmi herkez konuşma tarzını buraya yazı olarak yansıtırsa konuşacak adam kalmaz ok. ;)

saygılar...

gazapd216

« Yanıtla #24 : Şubat 18, 2011, 11:02:12 ÖS »