Gönderen Konu: Toyota Levin(Kıbrıs)  (Okunma sayısı 7551 defa)

ClaW

• Ziyaretçi
Toyota Levin(Kıbrıs)
« : Haziran 03, 2006, 03:56:18 ÖS »
Toyota'nın sımdıye kadar gormedıgım bır otomobılı.aletı benım yasadıgım sehırde bır kez gordum.fotolarını burdakı bır yerel sıteden buldum ve sızlerle paylasıyorum.yorumu sıze kalmıs.

Maverick

• Ziyaretçi
Ynt: Toyota Levin(Kıbrıs)
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2006, 04:01:22 ÖS »
kule gergisi çok değişik ilk defa gördüm böylesini.ama o kanat tam anlamıyla iğrenç walla alper.bastınmı bagajı söker yerinden o yaa ;D çamaşır asarım ben ona  :)

ALG

• THT
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2006, 05:44:57 ÖS »
süper bişey bu yaw..paylaşım için teşekkürler..

ClaW

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Haziran 03, 2006, 05:47:06 ÖS »
bısı deıl ALG. dewamı gelıcek. Abı walla haklısın burda daha ne kanatlar war.sankı boeıng kaldıracaklar  :dissiz  baska yorumları da beklıyorum..

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Haziran 03, 2006, 06:09:27 ÖS »
kanat bencede abartıdan öte olmuşş
neticede down pressure dan öteye geçmiş..hem aracın ön plana çıkmasını engellemiş hemde dengesiz olmuş bence..

Selçuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 03, 2006, 07:02:28 ÖS »
Bunları yayınlıyosunuz ama bizi hiç düşünmüyorsunuz ruh sağlığımız bozuluyorr! Bunlar neden TR de yok yaaa :(

Strained

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 03, 2006, 07:06:20 ÖS »
kanat dışında hersey 10 numara gercekten guzel bı arac bende ılk defa gordum paylasım ıcın tesekkurler

Onu-R

« Yanıtla #7 : Haziran 03, 2006, 07:54:27 ÖS »
Sağlam modifiyeli bir Skyline R32-R33-R34 e yakışıyor bu ve benzeri DTM kanatlar ama bu araca pek yakıştıramadım..

Toyota Levin'i ilk defa görüyorum.. Güzelmiş...

kule gergisi çok değişik ilk defa gördüm böylesini

Benim kuzenimde '97 Mustang GT var, onda da buna benzer bir kule gergisi var.. Ben de ilk onda görmüştüm zaten..

(BU YAZDIKLARIM TAMAMEN KENDİ GÖRÜŞLERİMDİR)

can

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 03, 2006, 11:05:10 ÖS »
ya kıbrıstan parça getirtsek topluca :)

WildCat_H22A

« Yanıtla #9 : Haziran 04, 2006, 02:00:31 ÖÖ »
arkası s2000 gibi.

Cüneyt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Haziran 05, 2006, 09:23:59 ÖÖ »
Teşekkürler Paylaşım İçin

ottoboy

« Yanıtla #11 : Haziran 05, 2006, 10:50:33 ÖÖ »
TR de varmıdır acep

EvReN_S2K

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Haziran 05, 2006, 11:44:26 ÖÖ »
kanat biraz abartı olmus sanki

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Haziran 05, 2006, 12:13:27 ÖS »

ePHe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Haziran 05, 2006, 12:25:30 ÖS »
kanat bencede abartıdan öte olmuşş
neticede down pressure dan öteye geçmiş..hem aracın ön plana çıkmasını engellemiş hemde dengesiz olmuş bence..
kesinlikle katılıorum... araca guzel kanat kullanım amacının dısında cıkmıs... ayrıca bide benm fikrimce arka taraf yuksek kalmıs biras daha yere basık olsa cok farklı durucak gibime gelior

sürüngen

« Yanıtla #15 : Haziran 05, 2006, 12:28:38 ÖS »
kanat deil o!!!kaçak kat çıkmışlar arabaya ;D ;D

ClaW

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Haziran 05, 2006, 04:05:32 ÖS »
teskkurler beyler.zaten foruma uye olmamdakı esas amac dedıgım gıbı cogu gormedıgınız aracları sıze gostermek.bazı arkadaslar parcaları getırelım buraya dıye ama burdakılerde parcaların cogunu guney kıbrıs rum kesımınden getırıyolar ve ya aracların cogu yaylı ve body kıt lı gelıyor uzakdogudan.toyota levın tr de yok bıldıgım kadarıyla.Kıbrıstan burda olmayan aracları getırmek ıcın bıldıgım kadarıyla  aracın degerının bır kısmını gumrukte vermenız lazım kı sureklı tr de kullanmak ıstıyorsanız.Aslında daha once(5-6 sene) burda ogrencılere ZZ plaka verıyorlardı.bu plaka sayesınde tr ye ıstedıgınız zaman gırıp cıkmak mumkundu.Sımdı bu ZZ plaka verılmıyor artık.

ottoboy

« Yanıtla #17 : Haziran 05, 2006, 04:59:11 ÖS »
dostum orda yedek parça olayı nasıl. prelude üm için ileride ihtiyacım olacak parçaları bulabilirmiyiz. bulunursa çok hesaplı olurmu bu iş.

ClaW

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Haziran 05, 2006, 06:12:27 ÖS »
dedıgım gıbı yedek parcaların cogunu guney kesımınden alıyorlar bazıları da bursadan getırıyolar.Bu sorunu abım de sormustu bana  :lol: guney rum kesımınde gercekten muazzam aletler warmıs.ben gıdemedıgım ıcın bılmıyorum.Ayrıca guney tarafı gercekten cok ucuzmus.Soyle getırtebılırsın ottoboy,kıbrıslı bırını bulman lazım kı guney tarafına gecebılsın.Ordan parcaları alıp sana yollaması lazım tabıkıde.Fakat yollanan aletler elektronık oldugu ıcın vergısını vermen lazım yanı sonuc olarak aynı fıyata gelır gıbıme gelıyor bana sorarsan.Prelude ıcın tabıkı de yedek parca bulabılırsın,burda war bırkac tane mod'lu prelude.

ottoboy

« Yanıtla #19 : Haziran 06, 2006, 08:06:51 ÖÖ »
teşekkür ederim CLAW. ama benim içim olanaksız görünüyo. hiç tanıdığım yok. ben TR ye kargoyla felan satış yapan web siteleri bulurmuyum ve TR ye giriş vergileri az olurmu diye düşünmüştüm. ileride bana lazım olacak bakımlarda değiştirmek isteyeceğim parçaları hesaplı alma peşindeyim. neyse heralde kıbrastan işim olmucak heralde. cevabın için teşekkürler dostum

ClaW

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Haziran 06, 2006, 03:13:46 ÖS »
rıca ederım ne demek.dedıgın soyle olurdu eger kuzey tarafında parcalar olsaydı ucuza getırırdın ama burda fazla parca yok ve pahalı.sadece parcalar deıl kktc de hersey cok pahalı.bıraz alakasız bır ornek olcak ama gecen gun 4 tane dometesı 2YTL ye aldım  #-o gerısını sız hesap edın.

ottoboy

« Yanıtla #21 : Haziran 06, 2006, 03:27:23 ÖS »
yuuh yapma yaaa. ozaman yaşabilmek için çok para kazanmak lazım yaaa. ozaman bi takım jantta 5-6 milyar dır. aynı orantıyla yani. Allah kolaylık versin size. ama benzin ucuzdur dimi. litresi kaça

ClaW

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Haziran 06, 2006, 07:03:38 ÖS »
walla burda takım jant alan gormedım hıc dedıgım gıbı hepsı yurtdısından ve ya guneyden gelıyor.yasayabılmek ıcın cok para lazım evet zaten burda asgarı maas 700 800 ytl cıvarı.Evet kıbrıstakı tek ucuz sey dıyebılırım herhalde,benzın  \:D/ 1.5ytl lt dızellerde ıse 1ytl yaklasık.tabı benım burda altımda araba olmadıgı ıcın pek ılgılendırmıyor benı benzın fıyatları :(  eywl saol ottoboy,su anda burda yasamak gercekten cok zor maddıyatı gectım hava sıcaklıgı su gunlerde 40 ın ustunde dıyebılırım rahatlıkla abartmıyorum kesınlıkle.

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Haziran 06, 2006, 07:12:55 ÖS »
alpercim  sen bana gelirken 2 damacana benzin kapsana be ordan :lol:

ottoboy

« Yanıtla #24 : Haziran 07, 2006, 11:05:32 ÖÖ »
evet senle bu işin ticaretini yapalım hem sen kazan hem ben. benzini varillere doldur arkalarına birerd pervane takıp gönder TR ye doğru mersinden karşılarım ben. senden litresini 2ytl den alırım. litre başına 0,50ytl kazancan çok iyi para heee. :lol: :lol: