Gönderen Konu: kazali S2000  (Okunma sayısı 19776 defa)

goddess

• Ziyaretçi
kazali S2000
« : Haziran 26, 2006, 10:21:32 ÖÖ »
arkada$lar bu arabayi 3 gün önce reina nin orda gördüm...çok kötü bi görüntü...plakasinida biliorm ama yazmaya grek yok şimdi.. işallah bizlerden birinin değildir,ama olmasa bile çok üzücü bi görüntüydü benim için... ](*,)

« Son Düzenleme: Haziran 30, 2006, 11:45:01 ÖÖ Gönderen: VTEC »

DzinaJ

• Ziyaretçi
Ynt: kazali S2000
« Yanıtla #1 : Haziran 26, 2006, 10:33:08 ÖÖ »
hakakten vahim bi durum,ama belliki çukurumsu bi yere falan girmiş yani en azından öle düşündüm:)

goddess

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Haziran 26, 2006, 10:36:26 ÖÖ »
ya yok pek çukur işi degil bu...baya fren diski,aks falan bildigin kırılmı$ yani..

speedy_gonzales

« Yanıtla #3 : Haziran 26, 2006, 11:06:37 ÖÖ »
uffff fena olmuş hani yani, bizden diil di mi bu araba??? :roll:

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 26, 2006, 11:22:32 ÖÖ »
araç kırılmış yaw :(  çok fena olmuş

arkadan itişli araç hem çok eğlenceli hemde çok kontrollü almayı gerektiriyo.
S2K kullanan arkadaşlar aman diyim allah cümlemizi korusun :(

GU

« Yanıtla #5 : Haziran 26, 2006, 12:24:11 ÖS »
bu araba bence küçükyalı sahilinde bu hale geldi  8-[   8-[

Güven

« Yanıtla #6 : Haziran 26, 2006, 12:33:37 ÖS »
Sahibine Çok Geçmiş olsun

Selçuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 26, 2006, 07:28:07 ÖS »
çok geçmiş olsun.Cana gelmemiş.Allah korusunn...

ALG

• THT
« Yanıtla #8 : Haziran 26, 2006, 08:04:14 ÖS »
yazık olmuş yaw...bu arada plakasını bilen olsada ltf sitede yazmasın arkadaşlar..

DzinaJ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Haziran 26, 2006, 09:45:42 ÖS »
e iyidr nasıl kırarsınki bir aksı ya kaldırıma çıkman lazım yanlamasına falan yada?

IMPREZA MANIAC

« Yanıtla #10 : Haziran 26, 2006, 10:31:40 ÖS »
Arabayı tanımadan gazlamanın sonu.

Onu-R

« Yanıtla #11 : Haziran 29, 2006, 06:56:46 ÖS »

DzinaJ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Haziran 29, 2006, 07:09:07 ÖS »
oda birşeymi diye cvpmı verdi SANKİ onur bu resimle:D:D:D:D

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Haziran 30, 2006, 11:24:27 ÖÖ »
Sahibi cok yakın bir arkadasım , yanlamaya calısırken yaptı bu kazayı :)

WildCat_H22A

« Yanıtla #14 : Haziran 30, 2006, 11:26:46 ÖÖ »
kaldırımda olur anca bu iş...

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Haziran 30, 2006, 11:36:49 ÖÖ »
Ayrıca resimleri sahibinden izinsiz yayınlamışsınız bu hoş birşey değil. Kaldırırsanız sevinirim.

deeperblack

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Haziran 30, 2006, 12:05:59 ÖS »
arkadaşına geçmiş olsun dostum.

Aracın plakaları görünmüyo farkındaysan ???

goddess

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 30, 2006, 12:13:42 ÖS »
siteye konmuş olan bütün resimler için tek tek sahip araştirilip izin mi alinio sanki ?

ayrica plakasi görünmüo,problem yok..sen arkadaşin olduğunu açiklamasaydin kimsede bilmicekti kim oldugunu ...

resim koymak deil,kaza yapilmiş ve zarar görülmüş olmasi hoş degil bence..bu araçtanda heralde 1 tane yok istanbulda..herneyse..

geçmiş olsun..

R-13239

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Haziran 30, 2006, 01:54:01 ÖS »
En azından kazalı arabalar için izin alınması gerektiğini düşünüyorum.

Pert arabalar ilgilendirmez ama kazalı araba sonuçta yapılacak o araç.

İlk resimde gozukuyordu ben adminden rica ettim kaldırdı... Şu anda problem yok.

spook

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Temmuz 05, 2006, 06:25:35 ÖS »
simdi benim ne kaza yapanla, ne bu resimi yayinlanlarla bi alakam yok. sadece 1 arkadas "caktinmi lan arabayi, resimler internette" dedi. o yuzden bi giriym bakiym dedim.
oncelikle uzucu bi hadise. s2000 istanbul sartlarinda surulmesi zor bir arac.

ben surucuyu tanimam, resmi yayinlayani tanimam ama dikkatimi cekti: ordan hemen balkan pist sampiyonu bi arkadas cikip "arabayi tanimadan gazlamanin sonucu" gibi bir yorum yapmis. adami tanimadan, arabayi 1 2 kere es dost vasitasiyla surup yorum yapmak ne kadar dogrudur bunu size birakiyorum.

s2000le ilgili herkesin bilmesi gereken en onemli 2 sey (cok uzun suredir suruyorum)

1) s2000 cogu arkadan itis arabadan farklidir.
2) istediginiz kadar iyi surun, istediginiz kadar taniyin arabayi, istanbul yollarinda s2000le "agir" gazlayip kaza yapmamak cok zordur, biraz melek isidir. ben sadece cok sansliyim.

bu sitede kaza yapmamis insan azdir ufak tefekte olsa, s2000im olmadan once bende yaptim. bu honda jazz'li arkadasimizda mutlaka yapmistir. kaza yaptiktan sonra insanin en nefret ettigi sey arkasindan "abi bilmiyo surmeyi" denmesidir. bence bu tur yorumlardan kacalim.
sahibine tekrar gecmis olsun diyip cok uzulmemesini soyleyeyim cunku bu goruntuyu turkiyede cok gordum ben. ama s2000 sahipleri cok iyi saklar bu durumu. bu comez arkadasimizda bundan sonra insallah arabayi direk servisin en tenha yerine cekip plakalari soker. boylece internette piskopat yanci jazzlarin diline dusmez.

saygili, duzeyli ve efendi cevap yazmis herkese helal diyorum ve resimleri yayinlayan arkadasinda ustune gitmeye gerek yoktur. basin ozgurlugu var dimi

spook

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Temmuz 05, 2006, 06:29:47 ÖS »
yav bu arada forumda rutbesizlerin yaninda "jazz" yaziyomus ehehehe.. benim jazz'ci dedigim arkadas subaru manyaktir, kimse alinmasin. ne de olsu hepimiz jazz'ciyiz ehehehhe

TEAMHONDATURKEY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Temmuz 06, 2006, 07:08:05 ÖÖ »
Spook güzel yazmışsın söylediklerinin tümüne katılıyorum.
Öncelikle seni tanımak isteriz THT'de.
Kaza gibi durumlarda seninde söylediğin gibi en kolay yöntem plaka sökmek.
Yoksa heryerde gördüğümüz gibi tampon çiziğine taklalı arabaya adı çıkabiliyor aracın.
S2000 tecrübelerini güzel anlatmışsın gerçekten farklı bir araca sahipsin güle güle kullan.
Yanlız şuna da şiddetle karşıyım.
Takla atmış aracı belden aşağı boyalı olarak satmaya kalkan ve gerçeği gizleyerek insanları
kazıklama amacı güdenlerden nefret ediyorum. Böyle bir ticaret yok. Bu yüzden de bu iş
sanırım Türkiye koşullarında bu şekilde gelişti.
Argo'da "mim'li" diye tabir edilen araçlar türedi. Herkes dürüst olsa bu tip şeyler olmaz diye
düşünüyorum kendimce.

Saygılar

speedy_gonzales

« Yanıtla #22 : Temmuz 07, 2006, 01:56:51 ÖS »
Ben de bir s2000 sahibi olarak hem Spook hem de Ömer kardeşime aynen katılıyorum.  Her ikisinin de belirttiği çok önemli şeyler var.  S2000 çok özel bir araç, bence kupon bir araç ve klasik olmaya aday bir araç, sahiplerinin de bunu böyle bilip ona göre kullanması lazım, Türkiye koşullarında kullanılması sağlıklı bir şürüş sağlanabilmesi zor bir araç, o yüzden kullananların, kullanmak isteyenlerin, arkadaşlarından ödünç alanların da bunları hiç aklından çıkarmaması lazım...
Ömer kardeşime de özellikle kazalı araçlar konusunda tamamıyle katılıyorum.  Herkesin ticareti dürüst ve etik bir biçimde yapması lazım, o yüzden de insanların araçlar hakkında sağlıklı bilgiler alması ve ona göre davranması gerekiyor...
Saygılar ve Sevgiler...

IMPREZA MANIAC

« Yanıtla #23 : Temmuz 08, 2006, 11:02:50 ÖS »
simdi benim ne kaza yapanla, ne bu resimi yayinlanlarla bi alakam yok. sadece 1 arkadas "caktinmi lan arabayi, resimler internette" dedi. o yuzden bi giriym bakiym dedim.

ben surucuyu tanimam, resmi yayinlayani tanimam ama dikkatimi cekti: ordan hemen balkan pist sampiyonu bi arkadas cikip "arabayi tanimadan gazlamanin sonucu" gibi bir yorum yapmis. adami tanimadan, arabayi 1 2 kere es dost vasitasiyla surup yorum yapmak ne kadar dogrudur bunu size birakiyorum.

s2000le ilgili herkesin bilmesi gereken en onemli 2 sey (cok uzun suredir suruyorum)

2) istediginiz kadar iyi surun, istediginiz kadar taniyin arabayi, istanbul yollarinda s2000le "agir" gazlayip kaza yapmamak cok zordur, biraz melek isidir. ben sadece cok sansliyim.

bu sitede kaza yapmamis insan azdir ufak tefekte olsa, s2000im olmadan once bende yaptim. bu honda jazz'li arkadasimizda mutlaka yapmistir. kaza yaptiktan sonra insanin en nefret ettigi sey arkasindan "abi bilmiyo surmeyi" denmesidir. bence bu tur yorumlardan kacalim.
sahibine tekrar gecmis olsun diyip cok uzulmemesini soyleyeyim cunku bu goruntuyu turkiyede cok gordum ben. ama s2000 sahipleri cok iyi saklar bu durumu. bu comez arkadasimizda bundan sonra insallah arabayi direk servisin en tenha yerine cekip plakalari soker. boylece internette piskopat yanci jazzlarin diline dusmez.

saygili, duzeyli ve efendi cevap yazmis herkese helal diyorum ve resimleri yayinlayan arkadasinda ustune gitmeye gerek yoktur. basin ozgurlugu var dimi

Ağır gazlamak nasıl oluyor bi açıklarmısın?

S2000 i yeterince tanıyorum merak etme illa yorum yapmak için balkan şampiyonu mu olmak lazım??

Madem biliyosun bu arabanın dengesiz bir araba olduğunu Türkiye nin asfaltlarında tutuma zorluğu çektiğini ve kontrol etmesi zor olduğunu e ozaman niye limitlerde gazlıyosun yanlıyosun vs vs yapıyosun dimi buna bile bile lades denir..

Arabasına alışan adam kaza yapmaz bukadar basit nerde ne tepki vericeğini iyi bilir ona göre davranır.

EMİR_VTI

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Temmuz 08, 2006, 11:16:28 ÖS »

ARKADAŞA KESİNLİKLE KATILIYORUM KİMSEYE KAZA SONRASI BİLMİO ARABA KULLANMAYI DENMESİ ÇOK YANLIŞ BNDE KAZA YAPTIM BUNUN DENMESİ İNSANI GERÇEKTEN ÜZÜYO HELE ARKADAN ÇARPMANIZA RAMEN SUÇSUZSANIZ AMA AĞAR GAZLAMAK DERKEN DÜŞÜK SÜRATTE GAZ WERİP YANLAMAYIMI KAST ETTİN YOKSA AŞIRI DERECEDE GAZLAMAYIMI ANLAMADIM