Gönderen Konu: Honda Legend Max Mugen  (Okunma sayısı 3452 defa)

aRasaLg

• Ziyaretçi
Honda Legend Max Mugen
« : Ağustos 21, 2008, 01:41:21 ÖS »
şu legent süpeR bir araç.çok hoşuma gidiyor gerçekten.  :lovee :lovee :lovee :lovee :lovee

honda_team

Ynt: Honda Legend Max Mugen
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2008, 01:46:13 ÖS »
Hemde V8 motor var oy oy oy hemde RED pfffffffff

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 21, 2008, 01:52:03 ÖS »
LEGEND ÖZELLİKLERİ
Yeni Honda Legend, optimum tork miktarını ön ve arka tekerlekler arasında dağıtmanın yanı sıra, arka tekerlekler arasında da paylaştıran mükemmel yol tutuş platformuna sahip dünyanın tek otomobili. VSA sistemiyle birlikte çalışan SH-AWD, torku her arka tekerleğe aktif olarak oranlıyor. Virajlarda mükemmel denge sağlayarak dört çeker yol tutuş sisteminden daha fazlasını sunuyor.
Honda mühendisleri tarafından geliştirilen akıllı dört çeker teknolojisi aynı zamanda dönüş güvenliğini de artırıyor: Sürücünün dönüş sırasında frene çok fazla basması durumunda SH-AWD sistemi devreye girerek, tekerleklere uygulanmakta olan gücün dağılımını değiştiriyor. Böylece sürüş dengesi fiziksel sınırları dahilinde sabit kalıyor.
Yeni Honda Legend’ın 3.5 litre SOHC VTEC V6 motoru, sahip olduğu yüksek teknolojiyle sınıfının en güçlülerinden biri... 295 PS/6.200 rpm beygir gücü ve 351 Nm/5.000 rpm tork, 7,3 saniyelik 0 - 100 km/s hızlanma performansı Yeni Honda Legend’ın uygun koşullarda saatte 250 km hıza ulaşmasını sağlıyor.  
Standart 5 ileri otomatik şanzımanla vites seçimi, orta konsoldaki vites kolu ya da direksiyondan kumandalı manuel olarak tercih edilebiliyor. Grade Logic System (Akıllı Eğim Sistemi) ile birlikte bu şanzıman, özellikle yokuşlarda otomatik olarak uygun vitesle ilerlemeyi sağlıyor. Böylece ‘Otomatik Mod’da, yokuş yukarı tırmanma ve virajların dönülmesi sırasında vites geçişlerini engelliyor.
Hayalinizdeki efsanevi Honda performansını yaşamak için ihtiyacınız olan her şey Yeni Honda Legend’da buluştu. Honda’nın geliştirdiği en üstün teknolojilerle kusursuz sürüş keyfi sizi bekliyor.

Sercan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ağustos 21, 2008, 02:51:49 ÖS »
o nedir o ne oyle...

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 21, 2008, 06:13:46 ÖS »
honda legend max mugen in fiyatını tam olarak bilmiyorum ama;honda legend ın fıyatı 145.390 YTL.yani parasıda baya bi güzel.

alfaus007

« Yanıtla #5 : Ağustos 21, 2008, 06:15:24 ÖS »
güzel araba işte audiyle mercedesle boy ölçüşebilecek düzeyde bence

aRasaLg

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ağustos 21, 2008, 06:26:14 ÖS »

güzel araba işte audiyle mercedesle boy ölçüşebilecek düzeyde bence

evet doğru söylüyorsun burak abi.az önce araştırdım.dediğin doğru. >=ok

-145bin YTL Mercedes S,BMW 8 ve Audi A8 gibi rakiplerinin yanında çok iyi ve yüksek teknolojisi ile rakiplerinden geri kalmaz.
-250 km/saat hız bu sınıftaki bütün araçlarda elektronik olarak sınırlandırılır.Mesela fabrika çıkışı Mercedes S65 AMG 612 beygirlik bir V12 motora sahip olmasına rağmen 250km/saat hızla sınırlandırılmıştır. Böyle teknik özelliklere sahip(Honda Legend için) bir araçta gerçek hız 270-280 km/saat olabilir.

ALINTIDIR.

firstcevher

« Yanıtla #7 : Ağustos 21, 2008, 10:40:05 ÖS »
masallah LEGEND tatli araba, ben araba alirken baktim buda güzel demistim :D fiyatina bi baktim ki sonra dahada güzel oldugunu anladim :D

alfaus007

« Yanıtla #8 : Ağustos 22, 2008, 09:43:22 ÖÖ »

masallah LEGEND tatli araba, ben araba alirken baktim buda güzel demistim :D fiyatina bi baktim ki sonra dahada güzel oldugunu anladim :D
>%6rol >%6rol