Gönderen Konu: eg civic (bursa)  (Okunma sayısı 8280 defa)

ugu_R

eg civic (bursa)
« : Kasım 29, 2010, 10:15:15 ÖS »
selam arkadaşlar aracımın en son bürüncegi görüntüden önce şuanki mevcut durumunu paylaşmak istedim yorumlarınızı merakla bekliyor şimdiden teşekkür ederim çok kısa bi aradan sonra komple degişikliğe gidicez

okn84

Ynt: eg civic (bursa)
« Yanıtla #1 : Kasım 29, 2010, 10:17:26 ÖS »
masallah kazasız belasız

06FAT68

« Yanıtla #2 : Kasım 29, 2010, 10:23:05 ÖS »
maşallah kazsız belasız cezasız olsun ancak tüpün kapağı yakışmamış sanırım

Owner89

« Yanıtla #3 : Kasım 29, 2010, 10:25:34 ÖS »
10 üstünden 10 hocam ufak işlemlerle :) 10 un üzeirne çıkabilrsn kazasız belasız sürüşler

ugu_R

« Yanıtla #4 : Aralık 01, 2010, 12:05:39 ÖÖ »
yorumlar için teşekkür ederim dostlar

degişiklikten kastım önerileriniz ve fazlasıyla artılarıyla çok harika şekli alıcak inş.

herkese kazasız belasız cezasız sürüşler

pcvirus

« Yanıtla #5 : Aralık 01, 2010, 12:37:04 ÖÖ »
merak ettiğim ilk şey jantlar neden gümüş
birde araç si mi ex mi acaba

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #6 : Aralık 01, 2010, 08:13:19 ÖÖ »
Ön lip beyaz olsa tamponun yere yakınlığı daha belirgin olur. Bagaj çıtası da şık durmuyor bence.

a_tunc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Aralık 01, 2010, 08:43:19 ÖÖ »
Fatih hocama lip ve arka çıta konusunda sonuna kadar katılıyorum. Benim tavsiyem jantları beyaza boyat daha şık olacaktır. Ve bu kasada kaputu far üzerine indirince şekil daha bir hırçın görünüyor. kısmet olurda ex alırsam ilk yapacağım işlem sanırım o olacak.

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #8 : Aralık 01, 2010, 08:56:25 ÖÖ »
Ali kardeş, teşekkür ederim. Ama ben sana katılamayacağım. Beyaz arabaya beyaz jant şuna benziyor. Hani bazı insanlar tepeden tırnağa aynı renk giyinince uyumlu giyindiklerini sanırlar ya, onun gibi. Hayalet gibi görünür bence. Bazıları siyah jant tavsiye ederler, o da lastiğe karışır gider, jantı göstermez. Çelik görünümünde ışıl ışıl kalması bana daha hoş geliyor. Ben de jant kapaklarında krom tercih ettim. Çelik jantım yok da   :ağlaa

inventor

• Co-Admin
« Yanıtla #9 : Aralık 01, 2010, 08:56:52 ÖÖ »
maşallah araç çok güzel olmuş.
ön tampondaki plaka deliklerini kapatıp boyarsan ve arka tampondaki lpg deliğini iptal edersen (tamponun içine alta koyarsan) daha güzel olacak
plakada güzelmiş ---  ceza  >=ok inşallah hiç ceza yemezsin :)

inventor

• Co-Admin
« Yanıtla #10 : Aralık 01, 2010, 08:58:06 ÖÖ »
bence jantı subaru jant rengine boyarsa daha güzel olur

inventor

• Co-Admin
« Yanıtla #11 : Aralık 01, 2010, 08:58:37 ÖÖ »
Fatih hocama lip ve arka çıta konusunda sonuna kadar katılıyorum. Benim tavsiyem jantları beyaza boyat daha şık olacaktır. Ve bu kasada kaputu far üzerine indirince şekil daha bir hırçın görünüyor. kısmet olurda ex alırsam ilk yapacağım işlem sanırım o olacak.
ali neden si değilde ex ?

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #12 : Aralık 01, 2010, 08:59:48 ÖÖ »
bence jantı subaru jant rengine boyarsa daha güzel olur
Yani bronz mu?

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #13 : Aralık 01, 2010, 09:00:52 ÖÖ »
İşte tartışma başlıyor ;D
Ali'nin beynini bulandırdılar :D

a_tunc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Aralık 01, 2010, 09:15:52 ÖÖ »
Honda Konusunda profesyonelliğine inandığım 2 tane motor ustam var. Bunlardan 1 tanesi ankarada, diğeri de konyada. Ankaradaki abimiz özellikle tuning honda üzerine çalışan ve honda'nın çok ince detaylarını dahi bilen konu hakkında bilgisine güvendiğim biridir. Ankara draglarında katılımtığı kendi ex'i de var. İsim vermeyelim, reklama girmesin.
Her 2'si de si almamam için beni uyarıyorlar. Kronik motor arızalarından dolayı. Hatta konya'daki usta alırsan git kendine başka usta bul ben bakmam ona diyor :D

a_tunc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Aralık 01, 2010, 09:19:09 ÖÖ »
Renkler ve zevkler tartışılmaz Fatih hocam. Saygım sonsuz. Öpüyorum yanaklarından.  :dil
Ama yinede ben beyaz beyazzzz diye bağırıyorum :D
Şu güzelliğe bi bak sonra konuşalım üzerine. Bende EF olunca EX yollayamıyorum ama buradan pay biçersiniz artık

Ali kardeş, teşekkür ederim. Ama ben sana katılamayacağım. Beyaz arabaya beyaz jant şuna benziyor. Hani bazı insanlar tepeden tırnağa aynı renk giyinince uyumlu giyindiklerini sanırlar ya, onun gibi. Hayalet gibi görünür bence. Bazıları siyah jant tavsiye ederler, o da lastiğe karışır gider, jantı göstermez. Çelik görünümünde ışıl ışıl kalması bana daha hoş geliyor. Ben de jant kapaklarında krom tercih ettim. Çelik jantım yok da   :ağlaa

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #16 : Aralık 01, 2010, 09:27:47 ÖÖ »
Haklısın, çok güzel duruyor. Ama fotojenik çıkmış  :dil
Şaka bir yana, belki janta göre değişebilir, istisnalar olabilir. Veya gönderdiğin resimler arasında başka renk alternatifi olmadığı için bilemiyoruz başka türlü nasıl olur. Neyse, senin de yazdığın gibi "renkler ve zevkler tartışılmaz" ;)

inventor

• Co-Admin
« Yanıtla #17 : Aralık 01, 2010, 09:34:14 ÖÖ »
Honda Konusunda profesyonelliğine inandığım 2 tane motor ustam var. Bunlardan 1 tanesi ankarada, diğeri de konyada. Ankaradaki abimiz özellikle tuning honda üzerine çalışan ve honda'nın çok ince detaylarını dahi bilen konu hakkında bilgisine güvendiğim biridir. Ankara draglarında katılımtığı kendi ex'i de var. İsim vermeyelim, reklama girmesin.
Her 2'si de si almamam için beni uyarıyorlar. Kronik motor arızalarından dolayı. Hatta konya'daki usta alırsan git kendine başka usta bul ben bakmam ona diyor :D

bu konuyu başka ortamda tartışırız

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #18 : Aralık 01, 2010, 09:36:55 ÖÖ »
Buyurun öyleyse Egcilerin sayfasına geçelim hep beraber. Ben de merak ediyorum icabında.

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #19 : Aralık 01, 2010, 06:46:57 ÖS »
maşallahı var canlıda görüyorum çok güzel bir araç

PYR0MANE

« Yanıtla #20 : Aralık 01, 2010, 07:10:51 ÖS »
maşallah kazasız belasız geçenlerde cumhuriyet caddesinde denk gelmiştin aracın çok temiz :)

ugu_R

« Yanıtla #21 : Aralık 01, 2010, 07:36:02 ÖS »
sagolun teşekkür ederim arkadaşlar

jantlarımı sattım bss tarzı ofsetli yeni jant aldım rengini söylemiyim ve araba boyada şuan

kapı kolları çıtalar marşpiyel aynalar bagaj üstü çıta plakalık çercevesi ve ön tamponu ek le beraber boyatıyorum yani siyah olan plastik malzemelerin hepsi boyadan çıktıkdan sonra yeni jantları takıcam 16 jantlar duruma görede biraz daha basabilirim ve belki cam filmi sonuc ne göstericek ona göre zamanla karar vericez olması gerekenlere tekrar sagolun..

focusn70

• Ahmet
« Yanıtla #22 : Aralık 01, 2010, 08:14:58 ÖS »
bence film çektirme jantların hayırlı olsun kış geldi ya 16 jantlar zorlar şimdi ofsetide boldur

ugu_R

« Yanıtla #23 : Aralık 01, 2010, 08:38:34 ÖS »
cam filmi bi ihtimal zaten mağlüm rahat gezmek varken otobüs arkasına saklanmanın anlamı yok

ofsetler o kadar geniş degil zaten jantları hemen takmayı düşünmüyorum en azından görüntü merakı gitmesi için 2 günlüğüne haftasonu takar sökerim yine

a_tunc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Aralık 01, 2010, 11:20:43 ÖS »
Yaw bu alüminyum jantlar güzel şekilli falan ama sac jantın tadı bir başka. Fabrika çıkış ölçüsünün dışına çıktığın anda yakıtta artıyor, direksiyonda hantallaşıyor ve fren mesafesi de değişiyor.  Fabrika çıkışı 13" saçların yerine 13" çelik jant takmıştım önceki aracıma ve aradaki farkı görünce dumur olmuştum. Ama yinede almaktan ve kullanmaktan kendimi alamıyorum. Olmazsa olmuyor.