Gönderen Konu: Bursa'dan Civic Sedan  (Okunma sayısı 14595 defa)

TEAMHONDATURKEY

• Ziyaretçi
Bursa'dan Civic Sedan
« : Haziran 09, 2006, 11:05:16 ÖÖ »

« Son Düzenleme: Haziran 09, 2006, 11:07:18 ÖÖ Gönderen: TEAMHONDATURKEY »

can

• Ziyaretçi
Ynt: Bursa'dan Civic Sedan
« Yanıtla #1 : Haziran 09, 2006, 11:09:43 ÖÖ »
bildiin katliam bu be

sürüngen

« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2006, 11:39:57 ÖÖ »
eskişehir es es tuningin arabasıydı bu sanırım...
başka dicek söz bulamıyorum ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ePHe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Haziran 09, 2006, 12:13:18 ÖS »
sadece rengi guzel... geri - leri saymaya baslasak destan olur burda gerek yok o yuzden...

gokhan035

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 09, 2006, 12:35:06 ÖS »
uğraşmış emeğine saygı duyuyorum ama bi honda ya yakışmıycak tüm değişiklikleri yapmış #-o

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 09, 2006, 01:08:42 ÖS »
abi harbi büyük emek harcamış tebrikler emeğine  =d>

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Haziran 09, 2006, 02:11:15 ÖS »
bencede çok emek harcanmış ama benim tarzım sadece böyle araçlar,birazcık abartı olmuş ;)

ottoboy

« Yanıtla #7 : Haziran 09, 2006, 02:22:45 ÖS »
evet arkadaşlar bu araç eskişehirde esgüç tunning in showroom arabasıydı. bazı fuarlarda bunu sergiliyodu. demek bursaya satmış.

love_boy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Haziran 09, 2006, 03:27:07 ÖS »
güzel alet gerçekten... :twisted: :twisted:

sürüngen

« Yanıtla #9 : Haziran 09, 2006, 07:54:19 ÖS »
yanlış adama yanlış formasyon!

Type_R PoWeR

« Yanıtla #10 : Haziran 09, 2006, 08:33:52 ÖS »
Güzel olmayan ne. TÜrkiyede yapılan civicler bundan farklı değilki sadece farklı olan arka kanatla ön farlar.

Emes

« Yanıtla #11 : Haziran 09, 2006, 08:36:17 ÖS »
SAdece renk var !!! Gerisi fos ben bu civic e bakınca resmen boşa nasıl para harcanıp gereksiz şebekmobil şekline getirilir onu görüyorum.

Orda bir tane işe yarar parça gosterin atıyorum spoyler aracı falanca km de falanca kg yere bastırıyor desin yok yok yok

REZİLLİK

Emekten bahsetmeyin eger emek varsa daha ıyısı yapılırdı hiç mi takip etmiyorlar interneti piyasayı

gokhan035

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : Haziran 09, 2006, 10:02:03 ÖS »
Güzel olmayan ne. TÜrkiyede yapılan civicler bundan farklı değilki sadece farklı olan arka kanatla ön farlar.

herşeyi

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Haziran 10, 2006, 01:21:11 ÖÖ »
SAdece renk var !!! Gerisi fos ben bu civic e bakınca resmen boşa nasıl para harcanıp gereksiz şebekmobil şekline getirilir onu görüyorum.

Orda bir tane işe yarar parça gosterin atıyorum spoyler aracı falanca km de falanca kg yere bastırıyor desin yok yok yok

REZİLLİK

Emekten bahsetmeyin eger emek varsa daha ıyısı yapılırdı hiç mi takip etmiyorlar interneti piyasayı

bir arabanın body kıtı ve boyası kac gunde olur bılıoyormusun emek var sonucta cırkın yada guzel zevkler ve renkler tartısılmaz.ama cok buyuk emek var en azından o araba 1 ay boyada kalmıstırkı en az bu.butun rengı degısıyor aracın kolay ıs degıl o ıstersen eroll nickli abimize bir sor aracı boyanıyor bu sırada ne cektıgını o sana anlatsın kı arac aynı renge boyanıyor

ePHe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Haziran 10, 2006, 01:31:08 ÖÖ »
burda herkese kendi fikrini sölemekte özgür herzaman emege saygımız wardır ama sahsi fikrimizi solemektende cekinmeye bi gerek duymuorum... bence arabanın artılarından cok eksileri mevcut bunu solemektende cekinmiorum...

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Haziran 10, 2006, 01:45:09 ÖÖ »
kımse kımsenın arabasını begenmek zorunda degıl tabıkı herkeste fıkrını soylemekte ozgur ama ortada bır emek var kımsede bunu hor görüpte yada aşağılayıpta sırf kendi zevkine hitap etmiyor diye görmezden gelemez ben bunu anlatmaya çalışıyorum.yoksa bende aracı begenmedım cok abartı ama emegede saygı duyuyorum hepsi bu kadar

ePHe

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Haziran 10, 2006, 01:48:59 ÖÖ »
EMEGE SAYGI  =d>  =d> sonuc olarak dediin gibi ugrasılmıs yapılmıs herkes kendi fikrini soliebilir ama kimsei asaılamadan

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Haziran 10, 2006, 01:50:45 ÖÖ »
tabikide efe bende bunu söylemeye çalışıyorum zaten yoksa arac berbat ama emek var ortada ;)

ALG

• THT
« Yanıtla #18 : Haziran 10, 2006, 02:04:39 ÖÖ »
emek var gerçekten ama zevksiz bişe olmuş...
arka kanatta down pressuer nerde? yolu tutmaktan ziyade saçma sapan şeyler olur virajlarda..
marşpiyeller çok çok eski bi stil ama zevk meselesi..
yinede tebrik etmek lazım..uraşılmış, emek sarfedilmiş..
« Son Düzenleme: Haziran 10, 2006, 02:05:48 ÖÖ Gönderen: ALG »

Emes

« Yanıtla #19 : Haziran 10, 2006, 11:16:52 ÖÖ »
Alıntı
bir arabanın body kıtı ve boyası kac gunde olur bılıoyormusun emek var sonucta cırkın yada guzel zevkler ve renkler tartısılmaz.ama cok buyuk emek var en azından o araba 1 ay boyada kalmıstırkı en az bu.butun rengı degısıyor aracın kolay ıs degıl o ıstersen eroll nickli abimize bir sor aracı boyanıyor bu sırada ne cektıgını o sana anlatsın kı arac aynı renge boyanıyor

EMek var emek var tamam var niye boyle bişey ortaya cıkarmak ıcın vakit harcıyorlar atıyorum 1 ayda bu  ortaya cıkıyorsa 5 hafta harcayıp manyak otesi bırseyler yapılabılır.

Benim yakındığım bu rezil şeyle uğraştıkları vakitte belki aynı zamanda daha iyi bir civic ortaya cıkardı.Kafama takılan bu

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : Haziran 10, 2006, 11:27:27 ÖÖ »
arkadaşlar söylediklerinizden anlaşılan BU ARACIN SAHİBİ piyasayı takip ederek yada honda tutkusuyla değilde, SIRF Şekilli olsun diye yapmış aracı.

TEAMHONDATURKEY

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : Haziran 10, 2006, 11:29:17 ÖÖ »
Öyle yada böyle konuşuluyor ama...

Bunu gördük...

Demekki emeğin karşılığı alınıyor...

Zevk iyi yada kötü olsada...

djromantikserseri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Haziran 10, 2006, 11:34:04 ÖÖ »
tabi emeğe saygımız sonsuz. AMA ARKADAŞLARIN YORUMLARINDAN ANLADIĞIM KADARIYLA. BİLİNÇSİZ MODİFİYE

Maverick

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Haziran 11, 2006, 01:54:14 ÖÖ »
Öyle yada böyle konuşuluyor ama...

Bunu gördük...

Demekki emeğin karşılığı alınıyor...

Zevk iyi yada kötü olsada...

+1903

cemksk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Haziran 11, 2006, 08:27:58 ÖS »
çekemeyenler kötü koonuşmuş sen boşver emeğine sağlık güzel olmuş sonuçta sen binecek sen beğeneceksin... seniin arabayı beğenmeyenlerin nasıl arabaları var acaba kedi ciğer muhabbeti yapmayın lütfen...