Gönderen Konu: Bir Zamanlar Fransızdık(Ama Yakında Japon )  (Okunma sayısı 6543 defa)

Saro

• Ziyaretçi
Bir Zamanlar Fransızdık(Ama Yakında Japon )
« : Kasım 16, 2009, 10:12:57 ÖÖ »
Eski aracımdan birkaç kare ilk modifiye deneyimim oldu iyi kötü birşeyler yaptık siyah olarak hayatıma giren aracımı kaplama yolu ile beyaza çevirdim vs fakat 3 hafta önce aracım ile vedalaştım şimdi ise 2009 model cıvıc bakmaktayım bu forumada cıvıc hakkında bilgi edinmek adına kayıt oldum ve eski aracımıda eklemek istedim iyi forumlar

S2000 İle De Kalktık:) Ama Ben Değil S2000 Kalktı

bashcantlee

Ynt: Bir Zamanlar Fransızdık(Ama Yakında Japon )
« Yanıtla #1 : Kasım 16, 2009, 10:17:06 ÖÖ »
hoşgeldiniz.. eski arabanız çok güzelmiş.. yenisini de güzel yapacağınızdan eminim..

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 16, 2009, 10:21:14 ÖÖ »
Açıkcası Bir Daha Modifiye Etmeye Niyetim Yok :) Çanta Dolu Para Harca Sonra Harcadığın Paranın 1/3 Bile Alama Trafik polisler Cabası Artık I love you Jdm :) Sade Bir kaç Modifiye İnanın sis Farına xenon takmak bile gelmiyo içimden :)

minimal_freak

« Yanıtla #3 : Kasım 16, 2009, 10:23:27 ÖÖ »
hoşgeldin aramıza, keyifli forumlar, Honda'ya aşık olduğun anda pug.'u unutucaksın haberin olsun :D
« Son Düzenleme: Kasım 16, 2009, 10:24:19 ÖÖ Gönderen: minimal_freak »

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Kasım 16, 2009, 11:44:43 ÖÖ »
İnş, Pugu Unutmak Zor Gerçekten Çok Üzülerek Sattım Arabamı Ama Ailemin Kız Arkadşımın Baskısı çok Oldu Çünkü Polislerden çok insanlarla uğraşıyodum ellemeyin oturmayın bakmayın eve bu araba uzay mekiği değil gibi laf anlatmaktan dilimde tüy bitiyodu şuan araç izmirde umarum benim kadar temiz bakar yeni sahibi

minimal_freak

« Yanıtla #5 : Kasım 16, 2009, 11:50:25 ÖÖ »
inşallah değerini bilen birisine gitmiştir ve senin kadar değer verir araca, sahibindende ilanına rastlamıştım daha öncelerinde, adanalıda rol alması yapmış olduğun emeklerinin karşılıksız kalmadığını göstermiş zaten, umarım dilediğin araca kısa zamanda kavusursun...

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Kasım 16, 2009, 11:51:55 ÖÖ »
Alan Kişiden Eminim yA Temiz Bakıcak Arada Bir Rapor Alıyorum :)

samsun171

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Kasım 17, 2009, 04:11:12 ÖS »
ya herseyı anlıyorumda su tanponların kenarlarındakı portakal rengı yanan selerı nasıl yopıosunuz.bu konuda bılgı verebılırmısınız?

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Kasım 17, 2009, 05:20:45 ÖS »
guzel modifiye etmissiniz ama cok para harcadiginiz kesin, umarim honda sizin icin hayirli olur..

zedrix

« Yanıtla #9 : Kasım 17, 2009, 05:52:00 ÖS »
hosgeldın keyıflı forumlar
eger honda yada bu kadar deger verıp uygulama yaparsan cok daha guzel sonuclar cıkacagına emınım sabırsızlıkla beklıyorum kolay gele..

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Kasım 17, 2009, 07:34:42 ÖS »
Teşekkür Ederm Arkadaşlar honda cıvıc biraz miğdemi bulandırdı çok sorun okudum ama honda hondadır diyorum,tamponlarda bulunan sinyal dodik siinyali oluyo kalitesiz bir sinyal neden dersen benim gibi farları gece gündüz akıyoa zmanla ısınıyo ve ampul yeri eğer istersen elimde bir takım var özelden mesaj atarsın

caucass

« Yanıtla #11 : Kasım 17, 2009, 08:49:31 ÖS »
beyaz kaplama süper olmuş, kaça yaptırmıştın

Tombi

« Yanıtla #12 : Kasım 17, 2009, 11:23:15 ÖS »
Üf harbi güzel arabaymış üzülerek sattığına eminim.Ama arkadaki logoyuda iptal ettirseymişsin daha güzel olabilirmiş ama yeni sahibi düşünsün artık :)
« Son Düzenleme: Kasım 17, 2009, 11:24:03 ÖS Gönderen: Tombi »

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Kasım 18, 2009, 01:44:50 ÖS »
Arka Logoyu Bilerek İptal Etmedim PArlak Siyah Piano Black Çok Tatlı Oldu :) ve zaman çok kısıtlıydı fuar için az zaman kalmıştı fuardan 1 gün öncew araba kaplandı öbürsü gün fuara girdik hemen bagaj macunu ve kurumasu astarı vs kaplama için astarlı veya boyalı zemin şart ve boya ıslamk olmamalı astarda ayı şekil hatta aracımın bazı yerleri astarlıydı ıslak diye kaplama bazu yerlerde çok ufak benim gibi kıl birinin gözüne batcak kadar balon yaptı bana yapılan fiyat hesaplıydı biraz kaplamada reklam amaçlı fiyatı yazmış olmuyayım da saman altı hesap yapalım :) şuan benim fiyatımdan 200-300 yukarı yapıyolar öldürsende inmiyolar fiyat yapan tek yer oldukları için prof olark eminler kendilerinden 1400 lira şuan kaplama fiyatı

digalo

« Yanıtla #14 : Kasım 22, 2009, 11:11:44 ÖS »
pugun oldukça güzelmiş...inşallah en kısa zamanda hondanı da görürüz.

ysr41

« Yanıtla #15 : Kasım 24, 2009, 05:29:29 ÖS »
aramıza hoş geldim aracın çok güzelmiş

bebeto191

« Yanıtla #16 : Kasım 24, 2009, 10:16:01 ÖS »
inşallah hondalı günlerinizide görrüz aramıza h.g.niz

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Kasım 28, 2009, 11:06:05 ÖÖ »
Huzur Stock Araçta :) Cam Fİlmi Farlar Xenon Sisler Cosmo Blue En Açık ton Cam Filmi :) Gerek Yok Yolda her DK tampon yapan birileri her çevirmede seni alkış ve oynayarak karşılayan ekipler:)

mcanx

« Yanıtla #18 : Kasım 28, 2009, 12:57:40 ÖS »
Aracı fuarda görmüştüm elinize sağlık, inş. Honda sizin için daha hayırlı olur..

mali

« Yanıtla #19 : Aralık 04, 2009, 10:10:27 ÖÖ »
araban güzelmiş gerçekten :)
Teşekkür Ederm Arkadaşlar honda cıvıc biraz miğdemi bulandırdı çok sorun okudum ama honda hondadır diyorum,tamponlarda bulunan sinyal dodik siinyali oluyo kalitesiz bir sinyal neden dersen benim gibi farları gece gündüz akıyoa zmanla ısınıyo ve ampul yeri eğer istersen elimde bir takım var özelden mesaj atarsın

her arabada olduğu gibi illaki sorun olacak ama burda sorunlar yastık altına itilmiyor paylaşılıyor
gerçekten az sorun cıkaran arabalardan birisi

ERT

« Yanıtla #20 : Aralık 06, 2009, 07:15:49 ÖS »
Eskı aracını bende gormustum sahıbındende gercekten begenmıstım masallah

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #21 : Aralık 07, 2009, 09:14:27 ÖS »
Eski arabanızın gerçekten de hakkını fazlasıyla makyajlayarak vermişsiniz.Pug'lara pek kanım ısınmaz ama bu gerçekten de olmuş.Kanım ısındı buna :D Etkileyici bir duruşu varmış.

Cıvıc içinde güzel bir makyaj olacaqını tahmin ediyorum :)

ERT

« Yanıtla #22 : Aralık 07, 2009, 10:35:06 ÖS »
coilover olarak ne kullanmıştınız bunda?

Saro

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Aralık 08, 2009, 10:52:25 ÖÖ »
Namİştain  Ama Çok İyi Yaptırman Gerek Benim Gibi Bas Belası Birisi İsen Kıl İsen Çok İYi Olur Şakir Veya Nizam Ustaya Saro De gdersen En kötü hatırlıyamam ihtimalleri yüksek ismim değişik diye beyaz 307 de çok iyi anlarlar:)

Kardeşim Makyajlı kasa alıp ufak tefek şeyler yapmak istiyorum beyaz alıp arka honda armasını mat siyah yapıp içini immola kırmzı yapmak  arka stopları transparan stop yapmak amerikan park gibi ince modifiyeler dilim çok yandı bu arabadan ama güzel oldu mesala aynaları kırmzı yaprk arkadşın siyah corvette ile herkes dalga geçti şuan istanbulda kırmzı aynalı arabadan geçlmyo:) özellkle beyaz tavan syh golfler:D