Gönderen Konu: austria wien gurbetci hondacilar buraya  (Okunma sayısı 1300 defa)

vti_coskun_07

austria wien gurbetci hondacilar buraya
« : Ocak 11, 2010, 02:54:38 ÖS »
selam arkadaslar ben wien 10 betzirk de oturyorum be bizim gercekten saglam ortamimiz var ve honda v_tec ciler olarak baya turk arkasalarimiz var ve kendi hoby tamirhanemiz var kafamiza gore tuning yapiyoruz ve erol ve recai diye arkadalsarimiz var onlar gerek tamirciler ve bizim gurubumuzun baslaridir suan elimiz memo lakapli arkadasimizin honda crx kople integra motoru var 240 ps gucunde ama kendisi nos ile tanildigi icin  :emo arac nos ile 350 ps gucune kadar cikayor 2 inci araca tekrar crx 1.6 v_Tec var spoon beyin,integra eksantrik integra janziman,koplet eksoz hytec manifolt,integra puskurtme,titanyum sibob vs..... 3 aracimiz ise viyanada herkez tanir deli musti honda vti turbo gredy slovenya da ayar yapilmis gercekten kusursuz bir aractir ve 0.7 bar suruyor ve bu halde 280 ps gucunde 4 uncu  aracimiz otzi yani ozgur integra  koplet tuning  230 ps gucunde.5 inci arkadasimiz ise kudret kudi deriz kendisine bu arkadasimiz yeni kendisi daha once suzuki sift suruyordu nos la beraber enson 3 uncu motoru yedikten sonra :) karar verdi honda integra aldik kensine ve mutlu sona ulasti 6 aracimiz ise hopnda deyil opel astra 400 ps gucunde opel vectra turbo motor var icinde orginal 204 ps ama turbo dahil hersey deyisti ve suan 395 ps cikti 7 inci miz ise ben deniz coskun kendim daha once mitsubishi eclipse suruyordum 3 sene surdum ve simdi dogru yolu buldum honda vti aldim ve cok memnunum simdi yavas yavas dolduruyoruz hedefimiz 190 200 ps arasi yapmaktir vede yapicaz biz kenid halimizde boyle bir gurubuz ve viyanada gercekten cok hondacilar turk arkadasimiz olarak ama burdaki gurbetciler arkadaslarimizla alis veris arkadaslik parca deyisme gibi herturlu diolaglarda bulunmak isteriz gurubumuz nekardar buyurse okadar cok turkleri tanitiriz suan macar yarislarinda en fovori yarsici guruplarin bizler variz viyana bizim araclari suana kadar kimse gecemedi tutbo civic  deli musti skyline bile geldi 240 kadar kadar arkasinda idi skyline  tanisirsak cok seviniriz simdiden tesekkurler.......   vti_coskun_07