Gönderen Konu: İstanbul-AVRUPA YAKASI Üyelerine..  (Okunma sayısı 20521 defa)

Vtec_BJK

• ONUR
Ynt: İstanbul-AVRUPA YAKASI Üyelerine..
« Yanıtla #50 : Eylül 28, 2012, 12:48:08 ÖÖ »
süper :) inş hayırlısı ile bir an önce olur bu organizasyon..

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Eylül 28, 2012, 07:54:51 ÖÖ »
bu barajda mangal tarzı birşeyler mi yapalım yoksa orda çay kahve içilebilecek yerler varmı ?

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Eylül 28, 2012, 07:57:39 ÖÖ »
süper :) inş hayırlısı ile bir an önce olur bu organizasyon..

tabiki bekleriz ;)
bir aksilik olmazsa önümüzdeki haftasonu, yani 07.10.2012 pazar günü buluşmayı gerçekleştiririz,etkinlik bilgilerini girerim gün içinde

alper_06

« Yanıtla #53 : Eylül 28, 2012, 09:06:11 ÖÖ »
bence mangal yakalım herkes, yiyeeceğini içeçeğini alsın mangalı alsın gelsin barajda en iyi mangal gidiyo :).çay kahve içecek yer yok maalesef.ateş üzerine koyup su kaynatabileceğimiz eski tencere caydanlık v.b. bulursak çayımızıda içeriz tabii :))

herkes fikrini sunarsa çok iyi olur arkadaşlar benim düşüncem bu şekilde

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Eylül 28, 2012, 10:30:37 ÖÖ »
yada hiç uğraşmadan direk yeşilköy sahil yapalız,çayımıza sohbetimize bakarız,deniz kenarı temiz

Vtec_BJK

• ONUR
« Yanıtla #55 : Eylül 28, 2012, 11:00:26 ÖÖ »
bence de mangal iyi olur.yiyeceklkeri yedikten sonra çay kahve üzerine onuda bi şekilde ayarlayabilriz ( ben semaver ayarlarım :))

alper_06

« Yanıtla #56 : Eylül 28, 2012, 12:28:48 ÖS »
hep çay hep çay duman lazım is lazım etin yağı akacak kollarından dirseğine doğru
şöyle ateşleri yaksak kanatları atsak ateşin üzerine taze ekmek domates yeşil biber offf yandımm söylleyince bile gözümde mangal bitti haa yanına buz gibi ayran baraj havası mis gibi iyi olmazmıydı.
şimdi git çay bahçesine otur sandalyeye garsonlar paso haşlama çayı dayasın :)) herkes bi masada kendi kendie muhabbet edecek.
valla bana göre mangal diyorum.tabi çoğunluk ne diyecek sonunda ne karar alınacaksada bana uyar beraber olduktan sonra :)

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : Eylül 28, 2012, 12:44:10 ÖS »
2-3 kişi üzerinden dönmesin konu yalnız,okuyan veya katılmaya niyeti olan üyelerimizinde yorumlarını bekliyorum.

alper_06

« Yanıtla #58 : Eylül 28, 2012, 12:51:02 ÖS »
evet okuyan çok katılcam diyen ve fikir sunan yok neden se ? herkes fikrini ortaya koysun lütfen ortak bi karar almamız gerekiyo arkadaşlar !

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #59 : Eylül 28, 2012, 01:24:55 ÖS »
iki alternatifde bana uyar şahsen, amaç bir araya gelmek beraber olmak
katılacak arkadaşların (kesin ve opsiyon) bilgisi hala belli olmadı, bu vesileyle başlatsak mı bir liste?

Eren53

« Yanıtla #60 : Eylül 28, 2012, 01:25:26 ÖS »
mangal her zaman candır hele baraj oldu mu.semaverde de çay demlendi mi tamamdır hiç bir lokantada bu keyfi alamayız

alper_06

« Yanıtla #61 : Eylül 28, 2012, 01:32:32 ÖS »
bi anket yapalım çay mı mangal mı diye :))
ama adını koymadığımız için millet okuyup çıkıyo.şu tarihte şurda toplanıcaz aktivitemiz şu gibi netleştirirsek daha sağlıklı olur kimse ne fikir sunuyo ne yorum yapıyo ama 948 kez okunmuş konu bunuda anlamış değilim herkesin fikrini düşüncesini bekliyoruz oralı olan yok :S şimdi karar verilse şurda toplanıyoruz diye 10 kafadan 1000 ses çıkar şuraya gidelim buraya gidelim diye :)
oğuzhan bi adını koyalım derim anketmi yapıcaz artık nasıl karara bağlanacaksa iyi olur :):)

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : Eylül 28, 2012, 01:32:44 ÖS »
iki alternatifde bana uyar şahsen, amaç bir araya gelmek beraber olmak
katılacak arkadaşların (kesin ve opsiyon) bilgisi hala belli olmadı, bu vesileyle başlatsak mı bir liste?

yeri kesinleştirdiğimizde bir etkinlik başlayacaktır. ordada listemizi oluştururuz ;)

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #63 : Eylül 28, 2012, 02:21:10 ÖS »
mangal kömürü, tabak, çatal, bardak, şeker, tuz vs. ıvır zıvırların genelini de ben alabilirim

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : Eylül 28, 2012, 02:23:32 ÖS »
tek kişiye yüklenmeyelim serkan,ortak buluşma noktasında hepsini ayarlarız ;)

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #65 : Eylül 28, 2012, 02:26:06 ÖS »
etkinliği açtığımıza göre bu konuyu kilitliyorum arkadaşlar,bundan sonraki yorumları etkinlik olan konumuz üzerinden paylaşırız ;) avrupa yakası candır ;)