Gönderen Konu: İstanbul-AVRUPA YAKASI Üyelerine..  (Okunma sayısı 20522 defa)

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
İstanbul-AVRUPA YAKASI Üyelerine..
« : Eylül 04, 2012, 11:05:03 ÖÖ »
Arkadaşlar herkese merhaba,

Tht ailesi olarak İstanbul Avrupa yakası özellikle buluşmalarda çok basif gözüküyor,anadolu yakasında bir buluşma oluyor adamlar izmitten,bursadan kalkıp geliyorlar ama avrupa yakası bir türlü köprü geçemiyor nedense =)
bir fikriniz,isteğiniz veya herhangi bir düşünceniz varsa bu topic altında konuşalım paylaşalım, yada toplanalım,aramıza avrupa yakasından yeni katılmış üyelerimiz var ise onlarla tanışalım,karşılıklı konuşalım sohbet edelim..
Avrupa yakası canlanmaz diyorlar,yanıldıklarını gösterelim ;)

EmrayB

Ynt: İstanbul-AVRUPA YAKASI Üyelerine..
« Yanıtla #1 : Eylül 04, 2012, 11:52:47 ÖÖ »
Avrupa yakasından katılım yüksek olabilir aslında.. Ama Köprüden karşıya geçene kadar akla karayı seçiyoruz, Modifiyenin suç değil yaşam tarzı olduğunu düşünen bir Hükümet istiyoruz :)) O zaman daha başarılı buluşmalarımız olur.. :P

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #2 : Eylül 04, 2012, 12:02:39 ÖS »
Bende çok istiyorum forumdaki kişilerle tanışmayı ama işimden dolayı daha hiç katılamadım,inş. katılıcam birgün bende.saygılar.

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 04, 2012, 01:08:36 ÖS »
köprüden geçmek neden bu kadar zor anlamadım ? çekeceğiniz trafik mecidiyeköyden gişelere max 1 saat =)
ayrıca sırf buluşmalar anadolu yakasında olsun kimse istemiyor,avrupa yakasından haraketlilik gözükmediği için anadoluda yapılıyor..
o yüzden avrupa yakasına biraz can lazım..
olmadı bigün belirleyelim avrupa yakası olarak cevizlibağ,merter,incirli gibi ana arterlerde buluşup düzgün bi yere gider oturur konuşuruz.

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #4 : Eylül 04, 2012, 06:59:45 ÖS »
1 kere katılma imkanım oldu. Benim için yer mekan önemli değil. Katılma hevesim varsa. Şartlar uygunsa Fizana bile gelirim :)

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Eylül 06, 2012, 10:07:38 ÖÖ »
bu kadarmı yani koca avrupa yakası ?

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #6 : Eylül 06, 2012, 10:44:34 ÖS »
insanda gelme isteği olsun yeter

ben buradan 500 km uzaklığada buluşmaya gittim karşıyada orayada burayada hiç sıkıntı yapmadaım evet yol masraflı oluyor bu işide araçta 4 kişi paylaşarak yapılıyor yani maliyette azalıyor
maksat araba göstermek değil insanlarla dost ve arkadaş olmak...

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 07, 2012, 08:03:26 ÖÖ »
yeri geldi hiç tanımadığımız yeni / eski üye fakat aracı olmayan arkadaşları alıp gittiğimizde oldu,
yer mekan yol hiç önemli değildir,önemli olan yürekler bir olsun.
avrupa yakasının canlanıcağına hala ümidim war,eminim bu yazıyı göremeyen çok sayıda avrupa yakasında ikamet eden arkadaşlarımızda var.

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Eylül 14, 2012, 07:57:57 ÖS »
Avrupa yakasi sakinleri , soyle birsey yapalim..
Onumuzdeki ay icerisinde avrupa yakasi uyeleri bir araya gelsin oturup konusalim ayrica aramiza yeni katilan arkadaslar ile tanisalim, ilk gelen 10 kisi icin THT sticker benden.. Ama elimde 10 adet olcak ve sadece avp yakasindan ilk gelen 10 kisi alacak ;)

EmrayB

« Yanıtla #9 : Eylül 14, 2012, 10:29:50 ÖS »
Önümüzdeki aya atmayalım.. Bu ayın sonunda buluşmayı gerçekleştirelim..

Eren53

« Yanıtla #10 : Eylül 15, 2012, 01:01:13 ÖÖ »
bu ay içerisinde ve akşam saatlerinde olursa bende gelirim

bu aydan sonra üni başlıyor malesef

Alperen Eren

« Yanıtla #11 : Eylül 15, 2012, 09:53:46 ÖÖ »
i

alper_06

« Yanıtla #12 : Eylül 15, 2012, 06:43:51 ÖS »
Evet arkadaşlar bu konuda haklısınız bu avrupa yakasının canlanması lazım.
eren' in dediğine bende katılıyorum akşam saatlerinde olursa bende gelirim malum dükkanı erken kapatma şansım yok maalesef
Buluşmayı kim organize edecek onuda kararlaştırırsak iyi olur beni ilk sıraya yazabilirsiniz akşam saatlerinde olursa buluşma tabi :)
-

Bu arada şu sticker işi bi rayına oturmadı üyelerin çoğunda yok.Bu konuda bişeyler yapsakta buluşmada dağıtılsa iyi olur mesela bi yerle anlaşılsa yaptırılsa tanesi  2-3 tl den güzel satılır buluşmalarda hemde daha fazla üyeye ulaşmak için güzel bir reklam bence.
Büyüyelim çoğalalım :)
« Son Düzenleme: Eylül 15, 2012, 06:44:55 ÖS Gönderen: alper_06 »

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #13 : Eylül 15, 2012, 06:50:14 ÖS »
Her ne kadar Hondam olmasa da kısmet olursa bende gelirim. Yer mekan çok da problem değil...

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : Eylül 15, 2012, 07:22:26 ÖS »
Onumuzdeki gunlerde yer ve mekan bilgisini sizlere iletecegim arkadaslar.
Hemde bu konuyu henuz gormeyen avrupa yakasi uyeleri gormus olur.
Sticker konusuda site olarak calisma icerisindeyiz ,yakin bir tarih icerisinde sizlere bilgi verilecektir.
Bu 10 sticker i sahsi olarak tedarik edip ilk gelen 10 avrupa yakasi aracina verecegim ;)

EmrayB

« Yanıtla #15 : Eylül 15, 2012, 11:07:08 ÖS »
Bugün itibariyle ben işe başladım. Cumartesi veya Pazar akşamı yapılacak organizasyona ancak 12 de katılım sağlayabilirim..

alper_06

« Yanıtla #16 : Eylül 16, 2012, 10:31:06 ÖÖ »
Bugün itibariyle ben işe başladım. Cumartesi veya Pazar akşamı yapılacak organizasyona ancak 12 de katılım sağlayabilirim..

yeni işin hayırlı olsun emrayB
« Son Düzenleme: Eylül 16, 2012, 10:31:27 ÖÖ Gönderen: alper_06 »

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 16, 2012, 08:50:56 ÖS »

12 derken gece 12 mi ? =)

alper_06

« Yanıtla #18 : Eylül 16, 2012, 10:27:34 ÖS »
Hehe vallahi benimde anladığım gece 12...
EmrayB cumartesi veya pazar akşam üstü olacak diye düşünüyodum senin akşam anlayışın gece 12' ise yandık valla  >%6rol

alper_06

« Yanıtla #19 : Eylül 17, 2012, 06:07:23 ÖS »
Avrupa yakası ses gelsin sesss  nerdesiniz yahu hadi toplanalım duymayanlara duyuralım

EmrayB

« Yanıtla #20 : Eylül 17, 2012, 10:56:54 ÖS »
Yapıcak bişey yok abiicm. İşe yeni başladım.. İzin almam imkansız. 11 de işim bitiyor zaten.. Ne kadar Vtec'te olsa altımızda bi yarım saati var istikamet neresi olursa olsun :)

alper_06

« Yanıtla #21 : Eylül 17, 2012, 11:36:05 ÖS »
Yapıcak bişey yok abiicm. İşe yeni başladım.. İzin almam imkansız. 11 de işim bitiyor zaten.. Ne kadar Vtec'te olsa altımızda bi yarım saati var istikamet neresi olursa olsun :)

Aynen yapıcak bişey yok ama inşallah katılım yoğun olur ve hep beraber oluruz sohbet muhabbet güzel olacak inşallah

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #22 : Eylül 18, 2012, 09:05:57 ÖÖ »
Her ne kadar Hondam olmasa da kısmet olursa bende gelirim. Yer mekan çok da problem değil...

hiç farketmez hocam,bize insan lazım otomobil değil ;)

alper_06

« Yanıtla #23 : Eylül 19, 2012, 11:52:28 ÖÖ »
380 okunma 7 kişiden toplam 22 mesaj___
Acaba avrupa yakasında kaç üye var merak ettim.Katılmak isteyenler bi listeye çevrilse daha iyi olacak konuyu okuyan çıkıyo adı koyulsa iyi değilmi.
Buluşma yapıcaz yer ayarlanana kadar katılmak isteyenler bildirsin listesini çıkaralım dense güzel olacak.Sonuçta avrupa yakasında nere olursa olsun katılım sayısı belli olur ona göre ayarlanır.Ne kadar çok katılım olursa çoğunluğa uyup daha fazla kşi katılmak isteyecektir.Sonuçta katılımın çok olması daha cazip gelicektir bence..
Sevgili admin ler bi adını koysak ya  >=ok

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : Eylül 19, 2012, 01:04:17 ÖS »
en kısa zamanda tarih için bilgi vereceğim.