Gönderen Konu: İSTANBUL BULUŞMASI  (Okunma sayısı 64390 defa)

ferit4834

• Burak
Ynt: İSTANBUL BULUŞMASI
« Yanıtla #150 : Haziran 29, 2013, 11:12:17 ÖÖ »
bu arada gokhannj060 da vardı o da anadolu yakasından gelecekti. ama numarası falan yok bende. biri ulaşabilir mi

savas

« Yanıtla #151 : Haziran 29, 2013, 11:16:06 ÖÖ »
gokhannj060 eskişehir e gitmek durumundayım gelemeyeceğim demişti. Listeyi temize çekmemizin sebebi birazda bu, gelemeyecek durumda ki arkadaşları belirlemek.

ferit4834

• Burak
« Yanıtla #152 : Haziran 29, 2013, 11:17:54 ÖÖ »
anladım onu bilmiyordum. ben foruma henuz uye olmayan ancak honda aracı olan arkadaslarımı da davet ettim. foruma da uye yapıcam onları. gelmelerinin bir sakıncası varsa iptal edebilirim

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #153 : Haziran 29, 2013, 11:22:35 ÖÖ »
anladım onu bilmiyordum. ben foruma henuz uye olmayan ancak honda aracı olan arkadaslarımı da davet ettim. foruma da uye yapıcam onları. gelmelerinin bir sakıncası varsa iptal edebilirim

Sakıncası yok. Hatta memnun oluruz. Maksat yeni insanlarla tanışmak ,kaynaşmak.

Bu arada benim Hondam bile yok :)
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2013, 11:23:03 ÖÖ Gönderen: becoca »

kty94kty

« Yanıtla #154 : Haziran 29, 2013, 11:25:55 ÖÖ »
http://www.paintball.com.tr/component/content/article/36-paintball-tuerkiye/61-gunesli-paintball-arena.html

Burayıda buldum, süre sınırı yokmuş ve daha profesyonel bi ortam var gibi geldi. Normalde giriş ücreti 25 tl, internet üzerinden alınan biletlerde 20 tl + 25 top hediye veriyorlar.
Banada burası daha mantıklı geldi ama yine ben her türlü uyarım siz bilirsiniz. Birde K. Çekmece tarafından gelen varmı ona göre buluşuruz ille çekmece olmak zorunda değil sefaköy yenibosnada olur ayrıca konvoy halinde gitsek daha güzel olmazmı ?
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2013, 11:26:41 ÖÖ Gönderen: kty94kty »

savas

« Yanıtla #155 : Haziran 29, 2013, 11:40:01 ÖÖ »
http://www.paintball.com.tr/component/content/article/36-paintball-tuerkiye/61-gunesli-paintball-arena.html

Burayıda buldum, süre sınırı yokmuş ve daha profesyonel bi ortam var gibi geldi. Normalde giriş ücreti 25 tl, internet üzerinden alınan biletlerde 20 tl + 25 top hediye veriyorlar.
Banada burası daha mantıklı geldi ama yine ben her türlü uyarım siz bilirsiniz. Birde K. Çekmece tarafından gelen varmı ona göre buluşuruz ille çekmece olmak zorunda değil sefaköy yenibosnada olur ayrıca konvoy halinde gitsek daha güzel olmazmı ?

Herkezin farklı noktalardan geleceğini düşünürsek ve aracı olmayan arkadaşlardan gelmek isteyen olursa metrobüs-tramvay-minibüs hatları hepsi oradan geçiyor diye gidilecek yere en yakın ve en merkezi nokta orası diye Edirnekapı şehitlik önünü seçtik. Karşıdan gelen arkadaşlar oradan geçicek ve buğra yolları bilmediğini söylemişti aksaraydan ben onu alır öyle geçerim. Buluştuktan sonra yaklaşık 10-15 km düz yolda konvoy halinde gideceğiz. Başka bi fikriniz varsa onlarıda değerlendirebiliriz.

Bayramında dediği gibi amaç hoş sohbet muhabbet her türlü fikire açığız.

buluşma saati konusundaki önerileriniz ?
« Son Düzenleme: Haziran 29, 2013, 11:40:45 ÖÖ Gönderen: savas »

kty94kty

« Yanıtla #156 : Haziran 29, 2013, 12:03:45 ÖS »
Bence 10 iyi ayrıca paintball konusunda ne düşünüyorsunuz

savas

« Yanıtla #157 : Haziran 29, 2013, 12:08:01 ÖS »
Bence 10 iyi ayrıca paintball konusunda ne düşünüyorsunuz
Şimdi serkanla telefonda konuştum %99 paintball yapıyoruz. Forumda üyeliği olmayıp veya konuya yazmayıp müsaitlik durumuna göre gelme ihtimali olan arkadaşlar varmış. Ben +3 olarak gelebilirim serkanda +1 geliyor. Ferit te yanımda gelicek arkadaşlar var demiş. Kadroyu rahat kurarız. Hatta fazla kişi olursa güneşlideki yerde 10+10 takım kurulabiliyor yazılmış sitesinde büyük mekan lazım olursa hiç olmadı oraya geçeriz.

Kadro deyince içim depreşti forma kramponuda koysammı bagaja :D

ferit4834

• Burak
« Yanıtla #158 : Haziran 29, 2013, 12:23:57 ÖS »
yarın 2 civic si olarak geliyoruz. konvoy sart arkadaslar sag serit bizimdir :) forever honda. ama tehlikesiz konvoy olmalı yavas ve sakin maksat goruntu

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #159 : Haziran 29, 2013, 12:35:52 ÖS »
+10 kisi rahat oluyoruz, her turlu konvoyumuzu da yapar resim video cekeriz ;)

Karsidan da gelenler icin saati 11:00 diye planladik, pazar sabahi kimseye eziyet olmasin eglencemiz.

Honda araci olsun olmasin herkese kapimiz aciktir

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #160 : Haziran 29, 2013, 12:58:52 ÖS »

Biladerim Bahçeşehirde neredesin. Ben Kıraçta oturuyorum. Beni alabiliyorsan geleyim oralara bir yerlere .

Özelden numara verirsen arayayım seni

ferit4834

• Burak
« Yanıtla #161 : Haziran 29, 2013, 01:18:45 ÖS »
yolda hondacı gorursem onları da kapar getiririm :)

ferit4834

• Burak
« Yanıtla #162 : Haziran 29, 2013, 01:27:40 ÖS »
Ferit sen anadolu yakasında mı ikamet ediyordun?

evet anadolu yakasındayım ben kardesim ama hic fark etmez nereye derseniz gelirim ben.

Dilerdim sana da yakın olsun ulaşım sıkıntısı olmasın ama yakın zamanda tcdd tesislerinde kahvaltımız oldu, bir de listedeki arkadaşların çoğu avrupa yakasında ve bu yakada uzun zamandır bir buluşma yapılmadığı için bu taraf olsun diye düşünmüştük. Söz sana bir kıyak yapacağız buluşmada :)

serkan su yapacagın kıyagı unuttum sanma bekliyorum. yarın gorucez bakalım nasıl bir kıyakmıs :)

kty94kty

« Yanıtla #163 : Haziran 29, 2013, 04:32:03 ÖS »

Biladerim Bahçeşehirde neredesin. Ben Kıraçta oturuyorum. Beni alabiliyorsan geleyim oralara bir yerlere .

Bahçeşehir'e yakında taşınıcam bida değiştirme olmasın diye bahçeşehir yazdım, şu an için k.çekmecedeyim ama buraya gelebilirsen alırım tabii. Kusura bakma o yüzden

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #164 : Haziran 29, 2013, 04:46:29 ÖS »

Bahçeşehir'e yakında taşınıcam bida değiştirme olmasın diye bahçeşehir yazdım, şu an için k.çekmecedeyim ama buraya gelebilirsen alırım tabii. Kusura bakma o yüzden

Sorun olmaz alırım dersen kucukçekmeceye gecerim. Serkan abi alacak ona biraz ters kalıyorum. Küçükçekmece duraga yada sefaköye falan geçebilirim. Olmaz dersen Serkan abiyle buluşup onunla geleceğim.

Birde Önceki mesajda biladerim yazmışım. Yaşınıda bilmiyorum ama umarım yanlış birşey dememeşimdir. Büyüksenizde kusuruma bakmayın :(

kty94kty

« Yanıtla #165 : Haziran 29, 2013, 04:49:32 ÖS »
Estağfurullah bende 19 yaşındayım :) özelden numaranızı yazın ben sizi yarın ararım alırım sizi ama metrobüsle gelcekseniz cennet mah. Durağında inin

« Yanıtla #166 : Haziran 29, 2013, 11:17:54 ÖS »
Eğer Bu Hafta Alırsam Ankarada Katılabilirim :)

BugraH4N

« Yanıtla #167 : Haziran 29, 2013, 11:58:20 ÖS »
buluşma günü bugün yanlız

tnrdnzekr

• TNR
« Yanıtla #168 : Eylül 03, 2013, 12:13:17 ÖS »
yeni buluşma düzenlenmeli

f_gelmez

« Yanıtla #169 : Eylül 03, 2013, 01:01:08 ÖS »
Hakikaten yok mu yeni bi buluşma... Düzenleme olursa seve seve gelmeyi isterim yeni bi hondacı olarak