Gönderen Konu: Allah rızası için yardım edin ????  (Okunma sayısı 2561 defa)

Vaydmr7

Allah rızası için yardım edin ????
« : Kasım 20, 2017, 09:03:15 ÖÖ »
Kayseri de sağlam bir Honda ustası YÖK mü ne olur yardım edin bana aracım r ye takınca hiçbirşey yok ama d ye takınca acayip zırıltı ve titreme yapıyor soğukken özellikle ısınınca azalıyor...

hasanemrah19

Ynt: Allah rızası için yardım edin ????
« Yanıtla #1 : Kasım 25, 2017, 11:41:34 ÖS »
Senin araç motor sorunu gibi değil şanzıman sorunu . Tork konvantöru yani türbün arızası olabilir . Türkiye de iyi ustalardan biri Bostancı oto sanayi Cevdes usta diye duyum aldım . Mercedes şanzımanı yaptığını söylüyorlar . Motor ustası otomatik şanzımandan anlamaz farklı sistemler . Şanzımancıya gidiver. Tork konvantörü ise 1000 TL sıkışmış .

Nehir_gozlum

« Yanıtla #2 : Kasım 27, 2017, 09:58:57 ÖÖ »
Kayseri de sağlam bir Honda ustası YÖK mü ne olur yardım edin bana aracım r ye takınca hiçbirşey yok ama d ye takınca acayip zırıltı ve titreme yapıyor soğukken özellikle ısınınca azalıyor...

Kayseride 3tan honda var Hakan ve Mehmet Tanrıverdi ustalar var. Otomatik şanzuman konusunda iyidirler yardımcı olurlar size

Vaydmr7

« Yanıtla #3 : Aralık 14, 2017, 11:15:03 ÖS »
Usta şanzıman olacağını sanmıyorum ısınınca geçiyor titreme ve zırılrı yani çok çok azalıyor

Mürsel

Ynt: Ynt: Allah rızası için yardım edin ????
« Yanıtla #4 : Aralık 15, 2017, 12:20:09 ÖÖ »
Usta şanzıman olacağını sanmıyorum ısınınca geçiyor titreme ve zırılrı yani çok çok azalıyor
Iki neden den.oluyor bende de var ayni sorun biri motor takozu iki gergi kayisi ve bilyesine baktir
Benim arac 2007 civic ve motor takozuysa eger servisten degistirmeni tavsiye ederim cunku yan sanayi ise yaramiyor bana servis 600 tl dedi :((

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vaydmr7

« Yanıtla #5 : Aralık 15, 2017, 11:31:12 ÖÖ »
Hangi servis e gittin ? Bence de motor takozu gibi tork konvektöri ilk defa duydum şanzımanada baktrcm yine