Gönderen Konu: yeni jazz v-tech lenmiş...  (Okunma sayısı 4034 defa)

BLACK ORANGE

yeni jazz v-tech lenmiş...
« : Kasım 23, 2008, 07:19:17 ÖS »
arkadaşlar ben 2 gün önce aracı incelerken farkettim yeni jazz larada v-tech motor koymuşlar ve gelecek ay sonuna doğru otomatik viteside geliyormuş. ne güzel olmuş varya bi v-tech daha geldi aramıza... >=ok

metin16

• Ziyaretçi
Ynt: yeni jazz v-tech lenmiş...
« Yanıtla #1 : Kasım 23, 2008, 07:21:40 ÖS »
cumartesi seviste beyazını gördüm çok güzel duruyor.

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2008, 07:25:19 ÖS »
arkadaşlar ben 2 gün önce aracı incelerken farkettim yeni jazz larada v-tech motor koymuşlar ve gelecek ay sonuna doğru otomatik viteside geliyormuş. ne güzel olmuş varya bi v-tech daha geldi aramıza... >=ok
v-vtec değil bu arada     İ-VTEC düzeltelim ;)

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Kasım 23, 2008, 07:32:11 ÖS »
başlığa renklik katmak içinmiş  :D pardon

Jazz sınıf atladı bir bayan arabası değilde artık aile arabsı olarak gürünüyor.Gerçektende iç ve dış görünümü güzel

oguzhansoyumer35

« Yanıtla #4 : Kasım 23, 2008, 09:51:18 ÖS »
dünyada jazz hiç bi zaman bayan arabası olarak görülmedi;türkiye bu tribe girdi maalesef;jazz kullanıcılarnın %80i bayan;bi jazz kullanan bayanla tanıştım;6 yıldır hiç S veya L  konumuna geçmemiş :vaww

metin16

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Kasım 23, 2008, 09:57:13 ÖS »

dünyada jazz hiç bi zaman bayan arabası olarak görülmedi;türkiye bu tribe girdi maalesef;jazz kullanıcılarnın %80i bayan;bi jazz kullanan bayanla tanıştım;6 yıldır hiç S veya L  konumuna geçmemiş :vaww

ben dünya dada öyle diye biliyorum ama bencede öyle değildi ben HTR de çalıştım biz araçları ailelelere sunuyoruz gençlere bayanlara bu şunu kullanır demzdik ama tabi bu hitap meselesidir

keyiff

« Yanıtla #6 : Mart 23, 2010, 12:02:09 ÖS »
arabanında cinsiyetimi olur ya..saçmalamayın..