Gönderen Konu: YENİ JANT VE EGZOSLARIYLA TPJ...  (Okunma sayısı 16510 defa)

GKS TypeR

Ynt: YENİ JANT VE EGZOSLARIYLA TPJ...
« Yanıtla #50 : Şubat 10, 2009, 09:02:05 ÖÖ »
kışlık modda bu jantlar güzel durmuş ama yazın jantların ebadının biraz daha büyümesi gerekiyor sanki ebat dediğiniz  gibi 19 lara çıkarsa ofseti fazla büyütmeden harika durur.maşallah.

mturk78

• Ziyaretçi
« Yanıtla #51 : Şubat 10, 2009, 09:06:35 ÖÖ »
Çok güzel araç maaşallah.Buluşmada canlı canlı gördüm çok güzeldi.Kazasız belasız

BLACK ORANGE

« Yanıtla #52 : Şubat 10, 2009, 12:11:49 ÖS »

valla hayırlı ugurlu olsun cok guzel olmus arac hızır yoldasınız olsun Allah gazadan beladan korusun.

acaba sormamda sakınca varmı bu body kıtı nerden temın ettınız.
ve yaklasık kaca maal oldu .

krom kapı kolları ,ısıklı aynalar felan cok guzel yakısmıs yalnız jant konusunda ölcüyü biraz yüksek tutmayı deneseydınız bıde.  >=ok

ben bu body kiti istanbulda ki bi yetkili servis aracılığıyla japonyadan orjinal parçalar halinde gelmiştir. benim ön tamponumda değiştiği için 6500 tl ye mal olmuştur. ön arka tampon ekleri ön tampon spoyler ve egzos fiyata dahil olanlardır. ve birçok parçasınıda e-bay dan getittirdim. ankarada taktırdım. ilgin için çok teşekkür ederim. Allah daha iyisini sana nasip etsin diyeceğim zaten etmiş ;) Allah tan kaza bela olmassa yaza jant konusunda bi düşüncem var. süpriz... :) :) ;)

kışlık modda bu jantlar güzel durmuş ama yazın jantların ebadının biraz daha büyümesi gerekiyor sanki ebat dediğiniz  gibi 19 lara çıkarsa ofseti fazla büyütmeden harika durur.maşallah.

zaten yazlık jantları orjinal 19 jantları fakat yaza başka bi düşüncemiz var bakalım ... :) bekleyelim görelim ne olacak... ;)

Çok güzel araç maaşallah.Buluşmada canlı canlı gördüm çok güzeldi.Kazasız belasız

çok teşekkür ederim kardeşim.