Gönderen Konu: 1998 Amerikan CR-V Bilgisi olan var mı?  (Okunma sayısı 2723 defa)

civicex

1998 Amerikan CR-V Bilgisi olan var mı?
« : Nisan 13, 2013, 09:57:50 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar. 1999 model bir 1.6ies im var.aracım oldukça dolu (jant - coil bir çok jdm aksesuar vs..)  aracımı aşağıda özelliklerini bildiğim bir cr-v ile değiştirme durumum söz konusu. ancak cr-v hakkında hiç bir bilgim yok.bilen arkadaşlar yardımcı olur ise sevinirim.

bu aracı istediğim zaman civic gibi nakite çevirebilirmiyim? piyasası nedir ve amerikan versiyon diye bildiğim bu cr-v nasıldır ne yakar?

1998 model Honda CR-V amerikan versiyon + sıralı LPG

arac amerikan versiyon diyorum cünkü gösterge 120 mhp

düz vites 160.000 km de    cruize kontrol var

bilgilendirmelerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

tunci

Ynt: 1998 Amerikan CR-V Bilgisi olan var mı?
« Yanıtla #1 : Nisan 13, 2013, 10:23:23 ÖÖ »
Net olarak söyleyebileceğim tek şey civic kadar hızlı satılmaz. Cr-v farklı bir sınıf araba, o sınıf arabayı tercih edenler fazla değil, piyasasını ya da değerini arttırmak için düz vites, hız sabitleyicisinin olması bariz fark ettirmez. Bu olumsuz yorumlar sizin pencerenizden bakınca öne çıkıyor ama konforu, sürüşü, yerden yüksekliği gibi çok olumlu yanları da var. Biz cr-v kullananlar olarak çok keyifliyiz cr-v konusuna yazan arkadaşların çoğu sedandan bu tip arabaya geçmiş ben dahil ve pişman olan yok. 99 öncesi modeller 128 beygir 99 ve sonra 147 beygir daha çok pirim yapıyor ama amerikan tarzı olunca beygirleri nedir bilmiyorum.

ARSLANTURK

• İLKER ARSLANTÜRK
Ynt: 1998 Amerikan CR-V Bilgisi olan var mı?
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2013, 10:15:57 ÖS »
CR-V'den inen CR-V deki geniş iç hacim, geniş görüş açısı ve mükemmel süspansiyon özelliklerini arar.