Gönderen Konu: STREAM GENİŞ KABİN VE 7 KOLTUK OLDUĞUNDAN BEĞENİYORUM Bİ TANE ALSAMMI ACABA  (Okunma sayısı 1991 defa)

kaankoray

Şu an 2000 model euro accord kullanıyorum.Baktım hondanın Stream modeli ile model/yıl itibarı ile aynı değerde.Tabiki sedanın yeri başka ama Stream da kabin yüksek ve, geniş bağaj veya 7 koltuk, İ-VETEC motor, 5 kişilik bir aileyiz ama seyahatlerde eşyaları adeta teperek bağaja dolduruyoruz.Hondadanda vazgeçemiyorum.Acaba Stream sahibi arkadaşlar 1-yedek parça, 2-konfor 3-kullanım rahatlığı gibi konularda ; birde Stream ın beğenmedikler yönlerini vede tecrübelerini bizimle paylaşabilirlermi acaba.

magaca

2 yıl bindim hiçbir sorun çıkarmadı. tüm parçalrı civic, accord ve crv ile uyumlu hiçbir sıkıntı çekmezsiniz. 3 vites 170 de gaz kesiyordu. mükemmel bir araç ama kıymet veren yok satması çok zor kimse tanımıyor. singapur malezya endenozyada en çok binilen araçtır.

mtnplt

Geçmişte Zafira 1.8 kullanıyordum, aracımın performansı çok iyi diyordum, şu an stream2.0 i-vtec kullanıyorum, performans için söyleyebileceğim "YOK BÖLE BİŞEY...!"

Kısaca her konuda (performans + malzeme kalitesi + mühendislik) zafira oyuncak kaldı.