Gönderen Konu: yeni hondacıya yardım edermisiniz  (Okunma sayısı 2271 defa)

h o n d a

yeni hondacıya yardım edermisiniz
« : Mart 02, 2010, 01:38:59 ÖS »
slmlar herkese  1994 model honda civic 1.5 el aldım .aracın içeriğinden hiiç anlamam sadece kullanmasını biliyorum araba çok yavan hidrolik direksiyon yok klima yok enjeksiyon yok :ağlaa  lastiklerim kötü çıkma lastiği olan vrsa alabilirim ebatı  (185/70/13)  debriyajım çok yukarıda kavrıyor.daha önce hep şirket arabası kullandım ufak bir arızada servise götürürdüm şimdi maddi yönden sıkıntı olduğu için çoğu arızalarını kendim halletmem gerekiyo genel bilgilerine ulaşamadım mesala motor yağını değişmem gerekiyo kaç no yağ kullanılır kaç litre alır lastiklere kaç psi hava basıldığını bile bilmiyorum.çekişi çok iyiydi birden sanki çekişten düştü araba ne oldu anlamadım

yardımmmm edinnnn

yugu59

Ynt: yeni hondacıya yardım edermisiniz
« Yanıtla #1 : Mart 21, 2010, 01:17:47 ÖS »
yanmışsın sen be kardeş.kendine iyi bir usta edin derim ben.kendin anlamıyosan daha çok arıza açabilirsin başına bence çok bilmediğin şeyleri karıştırma...ehil birinden bir ustadan yardım al.keşke arabayı almadan önce bi bilene gösterseydin arabayı.civic çok ii araba ama bakılması şartıyla senden önceki hor kullandı ise işin zor.Allah yardım etsin..

bado

Ynt: yeni hondacıya yardım edermisiniz
« Yanıtla #2 : Mart 22, 2010, 12:30:53 ÖÖ »
Öncelikle sizi tanıyalım kısmında kendinizi tanıtırsanız seviniriz ...