Gönderen Konu: Honda jazz konusunda acil yardımmmm...  (Okunma sayısı 2474 defa)

Erol

Honda jazz konusunda acil yardımmmm...
« : Temmuz 24, 2010, 03:47:22 ÖÖ »
Merhaba arkadaslar,gördüm ki bu paylasım ortamı bircok konuda insanların derdine derman olmakta,umarım bana da yardım edebilirsiniz.2003 ES model bir jazz kullanmaktayım,şimdiye kadar sorunsuz bindim ve cok da memnun(d)um.1 hafta önce hararet lambası yandı,neticede arabanın sogutma sisteminin agzına kadar kirec doldugu ve tarmostat yatagı dahil (delik desik olmus) degismesi gerektiği söylendi.Devridaim,termostat,müşürler deişti,radyotör temizlendi,gelgeleim kalorifer petegi(ya da adı neyse) su kacırdıgı için devre dışı bırakıldı.Sorunum burda baslıyor,arızanın giderilmesi parça ve işçilik dahil 1.000 lirayı bulur dendi.Aracım bunun dışında şıkır şıkır calısıyor,bu sorunun daha makul bir rakamla çözülmesi mümkün mü,çıkma parca kullanabilir miyiz,yanıt evetse bunu nasıl temin edebilirim,umarım bilgisi olan ve bunu okuyacak arkadaslar bulurum....

REALHondacı

Ynt: Honda jazz konusunda acil yardımmmm...
« Yanıtla #1 : Temmuz 24, 2010, 07:17:52 ÖS »
merhabalar, bu sorununuzu honda jazzcılar burada toplansın  sayfasında paylaşırsanız daha faydalı olur >=ok

cizbudak

« Yanıtla #2 : Temmuz 24, 2010, 07:35:20 ÖS »
buradakı jazzcıları bılemem ama jazzcıkardesler.com sıtesınde sadece jazz oldugundan daha net cevaplar bulabılırsınız, kolay gelsın
« Son Düzenleme: Temmuz 24, 2010, 07:37:09 ÖS Gönderen: cizbudak »

Erol

« Yanıtla #3 : Temmuz 25, 2010, 06:50:33 ÖÖ »
Tesekkür ederim hemen üye oldum,ama onay beklediğim icin foruma giremiyorum henüz.