Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 163 Yazdır
Gönderen Konu: Honda CRV (97-2001) Kullanan Arkadaşlar Burada Buluşalım  (Okunma Sayısı 787193 defa)
taylantgov

Şu Anda Sitede Değil

98 CRV

« Yanıtla #20 : Haziran 10, 2010, 09:29:51 ÖÖ »

Okanaydın arkadaşım merhaba seninde crv yi seçmen beni sevindirdi aldığında bindiğin her ay iyki almışım diyeceğin bir araç yakıt konusuna gelince evet yakar şöyle söyliyim otomatik alırsan çok yakar ama düz vitesleri fazla yakmaz arada aracın ağırlığından dolayı bariz bi fark vardır otomatik bakım debbalata vs masraflarından dolayı seni düz vitese göre daha çok üzer bence 99-2001 arası düz viteslerden tavsiye ederim tabi 97-98 de çok güzel biri 136 hp - diğeri 150 hp HRV ye gelince hiç girmederim ben HRV ye binipte menun olanını hiç görmedim.
halil ceylan

Yer: TOKAT
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #21 : Haziran 20, 2010, 11:11:00 ÖÖ »

bu hafta içerisinde istanbul lpg ve aracın gerekli bakımlarını yaptıracağım inşallah benim bu sorunlar sürekli olarak giderilir. şu an lpg den hiç memnun değilim ve benzinde kullanıyorum.
dönüşte sizlerle yapılanları paylaşırım
vw.bora

Yer: ankara
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #22 : Temmuz 11, 2010, 08:08:58 ÖS »

evet arkadaşlar ankaradaki crv ciler olarak bir gün toplanabiliriz bendede 2003 honda crv var 18 temmuz da sanırım bir aktivite var
lion80

Yer: ANKARA
Otomobil: 2000 HR-V - CR-V
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #23 : Temmuz 20, 2010, 08:29:41 ÖÖ »

Bende Ankara'dan 2000 hr-v ve cr-v ile aranızdayım arkadaşlar.
bubil

Yer: Ankara
Şu Anda Sitede Değil

MAAŞALLAH

« Yanıtla #24 : Ağustos 19, 2010, 03:16:39 ÖÖ »

selamlar uzun yıllardır crv kullanıyorum.. böyle bir forumun olduğunu ilk kez gördüm ve çok mutlu oldum. ilk olarak lpg taktırdıktan sonra stop etme problemine değineyim. benimde başıma geldi. 2 kez 2000 tl ye sözde tamir yaptırdıktan sonra bir honda ustasının tavsiyesini dinledim. benzer sorunları yaşayanlarla paylaşmak isterim. bana motorun traşlanması gerektiğini söyledi ve kendisine yaptırdım Allah razı olsun hepsi geçti=)
bubil

Şu Anda Sitede Değil

MAAŞALLAH

« Yanıtla #25 : Ağustos 19, 2010, 03:18:53 ÖÖ »

bu arada crv'nin tavan lambasının nasıl çıkarıldığını bilen var mı?
taylantgov

Şu Anda Sitede Değil

98 CRV

« Yanıtla #26 : Ağustos 27, 2010, 10:02:29 ÖS »

çok basit eline iki adet çay kaşığı al sapını çentiğine sok bastır diğerinide açılan yerden sok yavaşça çıkar.
bubil

Şu Anda Sitede Değil

MAAŞALLAH

« Yanıtla #27 : Ağustos 27, 2010, 10:09:58 ÖS »

cok tesekkurler =)
taylantgov

Şu Anda Sitede Değil

98 CRV

« Yanıtla #28 : Eylül 03, 2010, 09:51:47 ÖÖ »

Arkadaşlar geçen hafta sonu 3 gün tatili fırsat bilip crvnin göstergeyi yerinden çıkarttım ve göstergenin ön camınıda çıkarttım içini bi güzel meguardsın plastik fiber mika aksam temizleme spreyiyle temizledim ve sökmüşken gösterge lambalarını osram lambalarla değiştirdim çok güzel oldu ardında dörtlü düğmesi ve sis vs tüm düğmelerin arka lambalarını patlıyanlarda vardı değiştirdim ardından konsolu canlandırmak için klima sıcaklık ayarları fan düğmesi falan onların lambalarını değiştirip içten birazda tozunu almak istedim ama baya uğraştıcıymış bitürlü sökemedim ama hız göstergesi düğmeler süper oldu sıfırından farksız(bu arada ön konsoluda bu hafta sökebilirsem temizleyip lambalarını değiştirecem inşallah)
taylantgov

Şu Anda Sitede Değil

98 CRV

« Yanıtla #29 : Eylül 03, 2010, 09:55:04 ÖÖ »

Bu arada bubil arkadaşım motor traşlanması dediğin işlemde usta neler yaptı görebildinmi veya söyledimi usta.
bubil

Şu Anda Sitede Değil

MAAŞALLAH

« Yanıtla #30 : Eylül 04, 2010, 02:57:36 ÖÖ »

maalesef göremedim taylantgov arkadaşım sanırım silindir yuvalarını ve motor kapağı sizinde belirttiğiniz üzere kelebek vs temizlendi yıpranmış bölgeler elden geçirildi.çünkü lpg sistemi motordaki yıllar içinde oluşmuş en küçük yıpranmadan dahi büyük sorunlar verirmiş. motor ilk gün fabrikadan çıktığı gibi oldu..bunun yanında radyatör değiştirildi ve aracımdaki sorun tamamıyle geçti.. bu arada konsol modifikasyonunuzun resimlerini yüklerseniz çok sevinirim bende yapmayı planlıyordum güle güle kullanın=)
taylantgov

Şu Anda Sitede Değil

98 CRV

« Yanıtla #31 : Eylül 20, 2010, 09:13:19 ÖÖ »

benimde resimleri foruma koymak aklımda resmi akşam çekmek lazım bitürlü işlerimden dolayı resimleri çekemedim bakalım yakın bi zamanda çekip koyarım.
avionicman

Otomobil: honda cr-v
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #32 : Kasım 28, 2010, 12:03:32 ÖS »

herkese merhabalar;
istanbulda yaşıyorum ve bir yıldır 1999 kasım üretimi otomatik crv kullanıyorum. son altı aydır ise italyan malı lpg lidir. daha önce alman arabası kullanıyordum, büyük konuşmak istemiyorum ama bidaha kolay kolay hondadan vazgeçmem. arbayı ilk aldığımda yaşı sebebiyle küçük arızalar yaşadım, şayet lpg li crv lerde motor problemi yaşayan kardeşlerim varsa bu konuda seve seve bilgi paylaşımı yapabilirim.
taylantgov kardeşim crv cileri bir araya toplayabildinizmi, bi tanışmadan bahsetmişsiniz yukarıda yazdıklarınızda. toplanabildinizmi şayet daha toplanmadıysanız bende varım. sevgilerimle

Eylesen tûtîye tâlim-i edâ-yı kelîmât, Sözü insan olur ammâ özü insan olmaz
avionicman

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #33 : Kasım 28, 2010, 03:38:04 ÖS »

1999 crv lpg ile ne kadar yakıyor, ben 18 lt lpg ile yaklaşık 150 km yol yapıyorum ki buda 240-250 kuruşa denk geliyor. sizin elde ettiğiniz değerler nekadar öğrenebilirmiyim?

avionicman

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #34 : Ocak 07, 2011, 10:46:00 ÖÖ »

merhabalar. 2000 cv-r sahibiyim biryıldır kullanıyorum aldıktan 2 ay sonra lpg taktırdım. benzer problemler benide yıldırmıştı açıkcası. ustamın çözümü çok kolay aoldu. boğaz kelebeği temizliği, subap ayarı ve güzel bir motor bakımının ardından hiç bir problem kalmadı. daha önce alman yapımı araba kullanıyordum ve babamdan kalma bilgilerle almandan vazgeçmem diyordum. HONDA insanın kanına giren ve asla çıkmayan bir virüs resmen.
son yaptığım değişikliği aşağıdaki linkte veriyorum umarım beğenirsiniz
http://www.teamhondaturkey.com/forum/motor_modifiye_do_it_yourself_teknik_bilgiler/2000_crv_projection_bixenon_uygulamasi_el_yapimi-t47573.0.html

osmantosun49@gmail.com

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #35 : Şubat 05, 2011, 05:32:03 ÖS »

selam 6 aydır 2000 model crv kullanıyorum. araçla bir su birikintisinden geçtikten sonra bir anlık kayış sesi geliyor ve kesiliyor.  neden olabilir?
mithatcan

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #36 : Şubat 11, 2011, 10:19:33 ÖS »

Bende daha bugün 99 model otomatik Crv aldım.İlk gün kullanımı olarak çok rahat ve keyif verici olduğunu dediğiniz gibi sanıyorum honda virüsü ilk günden bulaştı.daha öncede lpg li olan araç benzer sorunlar çıkartıyo rölantideyken yarın motor bakımı ve verdiğiniz tavsiyeleri ustamada aktarıcam sanırım sorun çözülücektir.
salihboztas

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #37 : Şubat 17, 2011, 11:43:24 ÖS »

Merhabalar salih bende yeni bir honda crv kullanıcısıyım Sırıtma wv polo arabamı takas yapıp crv aldım arabanın heybetli görünüşü beni cezbetti gerçekten şimdi de arabamı biraz süslemek istiyorum  malum yeni araba yeni heyecan Sırıtma arkadaşlar crv ye xenon far taktıracağım öncelikle farı h kaç tahminim h4  araştırma yaptım biraz ztec marka h4 8000 k hoşuma gitti tavsiye ediyor musunuz hepinize sevgilerimle burada çok paylaşım yapacağımızı ümit ediyorum
salihboztas

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #38 : Şubat 17, 2011, 11:46:16 ÖS »

ve de ön muhafaza demiri bu demir arabaya daha hoş bir görüntü katıyor sanırım bu demiri internette araştırdım 300 tl civarı daha uygun ya da 2. el krom ön demiri bulabilr miiym saygılar
yağızede

Yer: izmir
Şu Anda Sitede Değil

Honda hayat onda....

« Yanıtla #39 : Şubat 24, 2011, 03:15:24 ÖS »

merhaba arkadaşlar bende 2000 model crv aldım. Uzun zamandan beri piyasayı takip ediyordum. Sonunda nasip oldu, bende aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. Hangisini tavsiye edersiniz. BRC, ZAVOLİ arasında kaldım. İzmirde taktıracağım, tavsiyelerinizi bekliyorum. 
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 163 Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: