Gönderen Konu: honda civic elegance otomatikmi manuelmi?  (Okunma sayısı 4399 defa)

whereothers

honda civic elegance otomatikmi manuelmi?
« : Ağustos 17, 2010, 05:48:38 ÖS »
arkadaşlar iyi geceler herkese ..bana yardımcı olursanız sewinirim.. araba konusunda acayip acemiyim.yani bugüne kadar sadece ehliyet alırken araba kullandım..başka pratiğim yok..
ve şimdi araba almak istiyorum (sıfır)..tercihimide honda civic elegance olarak belirledim..yalnız ilk arabamın bu araç olması doğrumu ,ve otomatikmi alayım manuelmi..
acemi bir adam nasıl araba kullanır bilirsiniz..yani yüksek devir ,yada devirli araba kullanma gibi olaylardan anlamıyorumm..sadece direksiyonu tutmayı biliyorumm:) ..ama işim gereği artık arabada kullanmam gerekiyor ve öğrenmem gerek..seçimim sizce ne olsun..hoşçakalın...

kacaman

Ynt: honda civic elegance otomatikmi manuelmi?
« Yanıtla #1 : Ağustos 17, 2010, 05:53:13 ÖS »
kardeş öncelikle sizi tanıyalım bölümündeki formatta kendinizi tanıtırsanız seviniriz, şimdiden teşekkürler.
kendinizi tanıttıktan sonra site üyelerimiz size gerekli yardım dolau mesajlarını atacaklardır, saygılar.

kacaman

« Yanıtla #2 : Ağustos 17, 2010, 06:30:12 ÖS »
acemi sürücü olduğunuz için, öncelikle sıfır araç alarak ziyan etmeyin bence, ikinci el orta halli bişeylerle başlayın, 5-6 ay sonra satarsınız çok zarar da etmezsiniz ondan sonra kasası değiştirilmek üzere olan yeni civic alırsınız daha güzel olmaz mı

pharaohseti

« Yanıtla #3 : Ağustos 18, 2010, 06:37:19 ÖÖ »
kesinlikle otomatik al

Hondacıbaşı

« Yanıtla #4 : Ağustos 18, 2010, 07:05:48 ÖÖ »
Manuel almanı tevsiye ederim.

canguder

« Yanıtla #5 : Ağustos 18, 2010, 07:17:35 ÖÖ »
otomatik ve 2.el ucuz birşeyler almanızı tavsiye ederim. otomatik cilo focus megane gibi araçlar bakabilirsiniz. satarkende zarar ettirmez.1 yıl kullanıp civic alırsınız. daha başlarda civic kulanılmazmı tabi kullanılır ama ufak tefek sürtersin çarparsın için acır.

NeFeR

« Yanıtla #6 : Ağustos 18, 2010, 09:19:33 ÖÖ »
Bende manuel tavsiye ederim otamatik alırsanız tekrar manuellere alışmanız cok zaman alır kendimden biliyorum:D