Gönderen Konu: HoNdA CıVıc 97 1.4İS Yardımm..  (Okunma sayısı 3267 defa)

GkhanMETE

HoNdA CıVıc 97 1.4İS Yardımm..
« : Ekim 24, 2012, 07:55:43 ÖÖ »
Öncelikle S.Aleyküm Arkadaşlar Sizlere Bir Sorum Olacak Fikirlerinizi Bekliyorum..

Honda Civic 1.4İS 1997 Model 172.000km'de Gri

Araçta Güvenlik Paketi Yok
-Araçta Değişen Yok
-Ufak Tefek İki Üç Lokal Boya Var
-Kliması Çok İyi - Aracın İçi Çok Temiz - 4 Cam Otomatik ve Sorunsuz Çalışıyor
-Otomatik Vites
-Led Stoplar - Angel Farlar - Filmli Camlar - Mugen Panjur
-Çelik Jant - Lip Spoiler - Kırmızı HOnda Amblemleri
-Atiker LPG Sİstemi Yeni Takılmış - Motorda da Performans Kitleri Var
-ÇAlışmayan Aksamı Yok Motoru ve Şanzuman Kusursuz

Aracı genel itibariyle beğendim hatta almadan jant ve lastiklerde de yenileme yapacak arkadaş uygun olursa ama fiyat konusunda heryerde farklı bir piyasa farklı fiyatlar oldugu için düşünüyorum .. 16000tl den asağı inmiyor arkadaş bende bu araca değer mi diye düşünüyorum sizce fiyat makul mu yoksa çok mu fazla bana lütfen bilgilerinizi bekliyorum ..

emrey

Ynt: HoNdA CıVıc 97 1.4İS Yardımm..
« Yanıtla #1 : Ekim 25, 2012, 03:30:52 ÖÖ »
selam arkadaşım 97 civic gri otomatik atiker lpg 17'' adven jant 7 cm spor yay klima 172 bin km ve servis bakımlı aracım var eğer satmaya kalksam bende 16 binden aşagı ya vermem neden dicek olursan vergisi ucuz yakıtı muazzam derece'de düşük tam bir binici aracı parcasıda cok ucuz makyajlı kasaya nazaran dikkat edecegın nokta direksiyon kutusu oda butun kasalrda kıronik bence hiç kaçırma derim düşünme bile ama iyi araştır bazıları motordaki arıza sesini kesmek için hava filitre kitini koyuyor servisten baska yere gösterme derim
Birde 98 tek kapı beyaz spoon jantlı ordu ilanlı arac satılık oda aynı fiyat istersen onuda bi değerlendir ama ilede sedan diyosan bencede sedan olmalı :) kaçırma dua edersin arızalarını inan her bütçedeki insan karsılar
..... umarımyardımcı olmuşumdur saygılar aklına takılan bişe olursa hiç çekinmeden sor 4 yıldır 1.4 is otomatik kulanıyorum  her konuda bılgım oldu :) keyıflı sürüşler .....

GkhanMETE

Ynt: HoNdA CıVıc 97 1.4İS Yardımm..
« Yanıtla #2 : Ekim 25, 2012, 12:10:37 ÖS »
Kardeşim çok teşekkür ederim .. Sen binicisi olduğun için hemde en sağlıklı bilgileri yazmışsın bende kararsız kaldım araç çok iyi ama fiyatı beni çok düşünürdü bu zamanda kolay değil bu parayı da kazanmak biriktirmek .. Ama söylediklerini çok dikkate alıcam aracı servisine götürüp iyice bir kontrolden geçirticem sonra nasipse olur inşl. . Gözüm kaldı valla arabada modelini takmıyorum :lovee  >=ok
Tek kapı hondam vardı artık hevesimi aldım ondan dediğin gibi bnde düşünmem artık .d