Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 [2] Yazdır
Gönderen Konu: honda city kullanan arkadaşlar  (Okunma Sayısı 43259 defa)
ursus

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #20 : Mayıs 21, 2010, 11:55:11 ÖS »

egemen bey, öyle sanıyorum ki makyajlı kasa kullanıyorsunuz, bizdeki 2009 model makyajsızdı, fabrika çıkışı katlanır aynası vardı. bu özelliğin olmamasına şaşırdım doğrusu.

BlueEyEs

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #21 : Temmuz 12, 2010, 04:26:09 ÖS »

Egemen bey size katılıyorum bir city kullanıcısı olarak. Dediğiniz gibi city malesef honda TÜRKİYE nin yüzünden kotu pozisyonda nedeni şu ; Buaracın buna dikkat ediniz çin vs. uzak doğu ülkelerinde tabiri cazip ise gırtlagına kadar dolu versyonu var ve motoru 1.5 120bg,18 140 bg. Honda TÜRKİYE satiş politikası olarak civic satabilmek için bu motor segmentini ve dolusunu getirmiyor. Düşünün nedemek istediğimi dolu olan versiyonunda yağmur sensörü,far sensörü,der, direksiyon ve vites,sanruf,vsa,deri koltuklar,arka koltuklar yakınen %5 daha arkaya yatabiliyor ki bunlar şu anki 1.4 ES versiyonunun üzerine eklenmiş olan donanımlar. Kısacası özellikle benim kanatım 1,5 120 bg motoru türkiyede satılmış olsaydı şu an cıvıc dream diyen çoğu kişi bu arabayı alaçaktı. Burdan yolacıkarsak cıvık satabılmek için bu honda TÜRKİYE nin satiş politikasından dolayı.Bence city haketmediği ön yargıyla karşılaşiyor ve dediğiniz gibi insanlar hala city 1 deki izlenimlere göre city 2 hakkında acımasız yorumları beni kahrediyor. Ben civic 3 kasasınıda kullandım yaklaşık 2 sene babamın arabası ; civic de malesef amsitörleri sert ve ses alıyor ve yol seside alıyor, arabayı spor kullanırsanız 350 kuruş çok rahat yakıyor, bu araçtada yağmur,far sensörü yok ve soğutma torpitosu yok ve acı gerçek usb baglantısı yok. Yani yeni city nin TÜRKİYE ye dolusu geldiğinde acaba civic satışları ne olurdu bunu bir düşünün. City icin city 2 yazacaklarım 1.4 motorların içinde bence en başarili motorbu iyi olmasaydi civic hb koymazlardı aynı motoru, Egemen bey 1.4 es modelinin sgm sanzımanını kullandığınızda ls arasındaki bariz farkı göreçeksiniz ve bece keşke 1.4 ES almış olsaydım diyeceğinizi tahmin ediyorum..
BlueEyEs

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #22 : Temmuz 12, 2010, 05:43:23 ÖS »

Bu arada 1.5 120 bg geldiğinde jazz satişları direk bitecektir buda satiş felsefesi Honda TÜRKİYE'nin.
BlueEyEs

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #23 : Temmuz 12, 2010, 05:45:09 ÖS »

egemen bey, öyle sanıyorum ki makyajlı kasa kullanıyorsunuz, bizdeki 2009 model makyajsızdı, fabrika çıkışı katlanır aynası vardı. bu özelliğin olmamasına şaşırdım doğrusu.
katlanır ayna derken elektiriklimi. Normalde katlanıyorda Smiley
ursus

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #24 : Temmuz 14, 2010, 09:52:50 ÖÖ »

katlanır ayna derken elektiriklimi. Normalde katlanıyorda Smiley

elektrikli

ömerabi

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #25 : Haziran 10, 2014, 06:38:25 ÖS »

ARKADAŞLAR,2006 1.4 CITY COMFORT SAHİBİYİM.YAKLAŞIK 1 YILDIR KULLANIYORUM.BEKLENTİMİN ÇOK ÜSTÜNDE Bİ ARABA.22000-25000 ARALIĞINDA SEYREDİYOR.BU FİYATA ALINABİLECEK EN İYİ ARABALARDAN BİRİDİR.AYNI FİYATA,RENO CLİO,FIAT ALBEA,LİNEA,HYNDAİ GETZ,ÖLMÜŞ MEGANLAR VS GİBİ ARAÇLAR ALABİLİRSİNİZ.HİÇBİRİDE HONDA KALİTESİNDE DEĞİLDİR.BENZİNDE ŞEHİR İÇİNDE (5.7-6.4) ARALIĞINDA YAKMAKTADIR.BENCE HA-Rİ-KA.TÜPTEN YADA AZ YAKAN AMA AYDA 300TL MASRAF ETTİĞİN DİZELLERDEN İYİDİR.BAGAJI İNANILMAZ GENİŞTİR.ARKA KOLTUKLAR KOMPLE YATMAKTADIR.ÇEKİŞİ GAYET İYİDİR.TAM BİR AİLE ARABASIDIR VE HONDADIR.TUTULMUYOR DENMESİNİN TEK NEDENİ HONDANIN EN UCUZ ARABASIDIR.PARASI OLAN CIVIC ALSIN.2006 SI 30000 CİVARINDA:)))
Rcp_klc

Yer: DENİZLİ
Otomobil: honda civic 1.6 dream
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #26 : Mayıs 22, 2016, 10:34:35 ÖS »

arkdaslar doktor arkadasımdan 2009 honda civic dream manuel 1.6 aldım . km 36.500 de arabada degişen hiçbişey yok daha önce honda kullanmamıstım piyasasını tam bilmiyorum  . fiyatı ne kadar eder yardımcı olurmusunuz ?
Sayfa: 1 [2] Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: