Gönderen Konu: EURO CİVİC UE8 KASA HAKKINDA  (Okunma sayısı 3896 defa)

omerserim

EURO CİVİC UE8 KASA HAKKINDA
« : Kasım 20, 2013, 10:41:00 ÖÖ »
  Merhabalar. Öncelikle honda araç almak isteyen, Ankara'da yaşayan bir öğretmenim. Sitenize araç alıp sonrasında üye olmak isterdim ancak ilk alma deneyimim hüsranla sonuçlandı. Kısaca anlatayım; sahibinden.com da satışta bulunan 2004 model HB bir eu8 kasa civic ilanı inceleyerek ve sahibi ile konuştuktan sonra almaya karar verdim. tramer sorgusunu mesaj yolu ile yaptım ve hasar kaydı görünmüyordu. Sadece ön çamurluklarından birinin boyalı olduğunu söyleyen satıcıya itimat ederek 18 Kasım 2013 tarihinde  bulunan 09 -- 322 plakalı (plakanın tamamının verilmesi bir sorun teşkil edebilir amacıyla vermedim ancak isteyene tamamını verebilirim) aracı almak için satıcıyla konuşarak şase ve motor numaralarını istemek suretiyle (oda kolay olmadı) uçakla İzmir'e oradan da Nazilli'ye geçmek maksadıyla yola çıktım. İzmir'de kasko firmasının detaylı araştırması (Şase numarası hatalı) sonucunda  pert olduğunu öğrendim. Tekrar Ankara'ya döndüm. Almak isteyen isteyen arkadaş olursa bilgilendirmek amaçlı bu mesajı yazıyorum. Halen yeni araç almak için araştırmalarım devam ediyor.
« Son Düzenleme: Kasım 20, 2013, 10:42:54 ÖÖ Gönderen: omerserim »

Carismatiq

• Mustafa
Ynt: EURO CİVİC UE8 KASA HAKKINDA
« Yanıtla #1 : Kasım 20, 2013, 10:53:52 ÖÖ »

Hoşgeldiniz..

Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız hocam..

Aracınız olmasada şuan kendinizi tanıtmakdan çekinmeyiniz lütfen..

Aşağıdaki başlık altında konu açarak kendinizi tanıtabilirsiniz..

http://www.teamhondaturkey.com/forum/sizi_taniyalim-b19.0/

omerserim

« Yanıtla #2 : Kasım 20, 2013, 10:57:03 ÖÖ »
  Teşekkür ederim iyi dileğiniz için, ucuz  atlattık gerçekten.

hondalove

• muhammet
Ynt: EURO CİVİC UE8 KASA HAKKINDA SORU
« Yanıtla #3 : Şubat 27, 2014, 04:07:24 ÖS »
   EURO CİVİC HB UE8 KASA(2001-2006) kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. aracınızda arka teker üstünde davlumbaz varmıdır. varsa sedanlara (2001-2006) uyarmı acaba.

alperd

• alperd
« Yanıtla #4 : Şubat 27, 2014, 11:32:29 ÖS »
   EURO CİVİC HB UE8 KASA(2001-2006) kullanan arkadaşlara bir sorum olacak. aracınızda arka teker üstünde davlumbaz varmıdır. varsa sedanlara (2001-2006) uyarmı acaba.

Evet var. Fazladan yalıtım için de üzeri halı benzeri bir malzeme ile kaplanmış.
Ancak Sedan uyumunu bilmiyorum.
Amacınız yol sesi için yalıtım ise sitede fazlaca bilgi mevcut.
Fayda/Maliyet olarak en iyi yöntem ise 4 kapı sacına Bitüself yaptırmak.

RisenDark

« Yanıtla #5 : Mart 14, 2014, 12:50:30 ÖÖ »
EU8 kasa hakkında herşeyi bana sorabilirsiniz bilgim dahilinde cevaplarım.  aracımı 2 ay önce sattım ama her yerini didik didik ettiğim bi araba :) şunu da söyleyim alacak olan almayı düşünen herkese tavsiye ederim hb araçların içinde bence modeline göre en iyisi millet pek tutmuyor ancak ufak dokunuşlarla gerçekten güzel hale geliyor bence fiyatını uygun bulan bu tarz araca bakanların kaçırmasın pişman olmayacaksınız.