Gönderen Konu: CRV Mİ RAV4 MÜ?  (Okunma sayısı 8715 defa)

PREDATOR06

CRV Mİ RAV4 MÜ?
« : Eylül 13, 2013, 05:40:00 ÖS »
Arkadaşlar iesi verip bi suv alacam ama. 30-32 lira param var. Üst model bişey alamıyorum yani. CRV ile RAV4 ü tarafsız bir şekilde kıyaslar mısınız ? Ben RAV4ün görünümünü daha çok beğeniyorum. Ama öbürüde honda beni çekiyor :) Artıları eksileri nedir?

tunci

Ynt: CRV Mİ RAV4 MÜ?
« Yanıtla #1 : Eylül 15, 2013, 08:57:02 ÖÖ »
Bu konuda kıyaslanmış yazılar var internette arama yapınca çıkıyor. Ben onlarca yazıyı okumuştum sonunda 2002 cr-v aldım. En belirgin özelliği genişliği, sınıfındaki tüm arabalardan daha geniş, bir de çok soruyolar sıfır mı aldın diye görünüşü öyle sanırım.

Gkh-

« Yanıtla #2 : Eylül 15, 2013, 09:01:46 ÖÖ »
crv yi kac model bakiyosun bilmiyorum ama ic hacim ve bagaj daha genis rav iyi ama ici dar birde alcak gelmisti bana 4x4 goruntusu be bir jeep havasi vermiyor honda daha iyi lpg uyumuda iyi 99 crv kullanicisiyim bend senin gibi alirken forumlara bakmistim ama yanina gittigim zaman daha net karar verebiliyosun.

38ZA363

« Yanıtla #3 : Eylül 15, 2013, 11:38:51 ÖÖ »
Arkadaşlar iesi verip bi suv alacam ama. 30-32 lira param var. Üst model bişey alamıyorum yani. CRV ile RAV4 ü tarafsız bir şekilde kıyaslar mısınız ? Ben RAV4ün görünümünü daha çok beğeniyorum. Ama öbürüde honda beni çekiyor :) Artıları eksileri nedir?
1 hafta kadar crv kullandım  cok guzel ve keyifli malzeme kaliteside sper

PREDATOR06

« Yanıtla #4 : Eylül 15, 2013, 12:06:19 ÖS »
Banada rav4 daha hoş geldi. 30 binliraya kadar ancak çıkıyorum. Crvler fiyat olarak daha yüksek sanki. Birde bu 4 çekerlere seferberlik emri diye bişey duydum karakola filan çağırılmışlar aslı var mı acaba?

jvega

« Yanıtla #5 : Eylül 17, 2013, 11:52:48 ÖÖ »
Geçen Kasım ayındaki halimi hatırlattınız CRV-RAV4 ve X-TRAIL arasında kalmıştım bende ilk elediğim Rav4 oldu iç hacmi diğerlerine göre daha dar,arka diz mesafesi ve bagaj hacmi küçüktü..Sonra X-Trail i eledim LPG ile uyumu konusunda sıkıntılarını okudum,göstergelerin ortada olması arka kapının biraz dar olması ve lpg takılınca stepne sorunu X-Traili elememe neden oldu birde CRV den daha fazla yakıyordu..

Sonunda 2003 model CRV aldım..Nasip olursa araba beni bırak artık diyene kadar binmeyi düşünüyorum..Geçen ay klima ile ilgili bir sıkıntım oldu oda benim kaşıntım yüzünden :)..Araç çok güzel,geniş,bagajı keza öyle,simit lpg var 43 lt lik,stepnede dışarıda olunca bagajın genişliği size kalıyor..Aldıktan sonra Prins marka LPG taktırdım..geçen hafta İzmire gittim 100 TL lpg aldım İstanbuldan  100 km hızla 425 km yol yaptım.Biraderde Accord var yakıtlarımız aynı bazen benimki daha az yakıyor..:)

Velhasıl kelam ben tavsiye ederim..
« Son Düzenleme: Eylül 17, 2013, 11:54:08 ÖÖ Gönderen: jvega »