Gönderen Konu: crv alıcam yardım edin  (Okunma sayısı 2768 defa)

callesh

• Ziyaretçi
crv alıcam yardım edin
« : Şubat 05, 2009, 08:28:49 ÖS »
Önecelikle merhaba arkadaşlar 2008 cr-v almayı düşünüyorum sizce nasıl bi araba yardımcı olabılırmısınız? :lovee

KADiFE

Ynt: crv alıcam yardım edin
« Yanıtla #1 : Şubat 24, 2009, 05:14:34 ÖÖ »
dogru bı secım olacagına ınanıyorum ,cok deyıl bende 5-6 aydır cr-v kullanıcısıyım arabayı alana kadar pek düşünmüyordum babamın zorlu tavsiyeleri ile aldık cok şükür suan memmunum ve severek bınıyorum,motor ve yakıt konusunda bısey dıyemem ama genel olarak kasa guzel yol tutusu fazla hıza gelmıyor ama orta hızlarda sorunsuz,arac içinde güzel işcilik var arka koltuklar felan yattıgında bagaj cok guzel kullanıma acılıyor eger malzeme veya bı esya tasıman gerektıgınde,rakıplerıne baktıgımızda ön plana cıkacak bı arac,eger kış mevsımınde kar buz lu ortamlarda bulunuyorsan kesınlıkle tavsıye ederım,bu kıs basıma bı olay geldı cok dık bı rampada önumdekı arac arka cekıstı rampanın tam ortasında durdu yer kar ama tam buz tutmamıs ondekı arac patı cekmeye basladı ama genede tutunamayıp gerıye kayıyordu ben tam eyvah bende kaldım rampada yer ıyı deyıl 4 cekerde olsa zor dedıgımde araba hıc banamısın demeden patı bıle atmadan hıc bır ıkaz olmadan kalktı o rampadan,kıs sartları ıcın gercekten cok ıyı,bu zaman kadar bosa opelde takılmısız eskıden opel omega 3.0  vardı arka cekıs karlı buzlu yollarda bale yapıyordu,cok cile cekmıstık hayat varmıs bu hondada ne kar ne buz dınlıyor,uygun fıyat ve km de ıyı ıse dogru tercıh derım.

L3v3nT

Ynt: crv alıcam yardım edin
« Yanıtla #2 : Şubat 24, 2009, 07:02:39 ÖÖ »
Fiyatına göre iyi bir araç ama motor gücü tatmin etmiyebilir çünkü 2.0 motor çok basarılı diyemem onun haricinde genel olarak güzel bir araç ;)