Gönderen Konu: civic hb 1.4 alanlar alacak olanlar...  (Okunma sayısı 4241 defa)

darthvader

civic hb 1.4 alanlar alacak olanlar...
« : Ekim 29, 2011, 05:51:19 ÖS »
arkadaşlar  2011 civic hb tekno aldım yazın ve çeşitli forumlarda kimi sorularıma cevap almakla beraber cevap alamadığım bazı sorularım war..

1.navigasyona harici bellek takınca bluetooth bağlantısı sapıtıyor. Kol dayamanın altındaki usb girişini sadece i pod a göre yapmışlar ordanda okumuyor.

2.arabayı kilitlerken kilit tuşuna basılı tutunca camlar kapanmıyor ya da tam tersinde de açılmıyor.

3.1 depoyla yaklaşık 800 km gidiyor.(bence iyi)

arabamdan memnunum,ancak şu i shift hakkında yazılanlar ve çizilenler can sıkıyor..sorun yaşadıklarını söyleyenler war..2010 yada 2011 alıp sorun yaşayan varmı merak ediyorum.çeşitli forumlrda 4 binde de deiştiren war,70 binde de..ilk çıkan i shiftlerdeki yığılma sorununu çözdüklerini okumuştum...bunun dışında sıkıntı yaşayanlar sorusu olanlar burda buluşalım...

drbill

Ynt: civic hb 1.4 alanlar alacak olanlar...
« Yanıtla #1 : Aralık 28, 2011, 11:25:04 ÖS »
mrehaba dostum ben de 4 aydır kullanıyorum. navigasyonla ilgili sorun yaşadım. belki 10 kez servise gittim. en sonda honda türkiye ye gönderdiler. no navigasyon diye bi mavi ekran çıkıyordu. şu anda düzeldi gibi. bluetooth da sesim karşı tarafta yankı yapıyordu. o da düzeldi. ama koltuk dayamadaki usp bağlantısını ben de kullanamıyorum. motor olarak da yokuşlardaki bağırma haricinde şikayetim yok

drbill

« Yanıtla #2 : Aralık 28, 2011, 11:28:46 ÖS »
bi de kilit tuşuna basılı tutunca camları kapattığını ilk defa duydum

drbill

« Yanıtla #3 : Aralık 30, 2011, 06:06:58 ÖS »
denedim bende de cam kapanmıyormuş bu bir sorun mu acaba bilmiyorum

darthvader

« Yanıtla #4 : Ocak 01, 2012, 06:56:35 ÖS »
camların kapanmamasıaslında çok ta bi sorun diil..yokuş yukarı bağırması da malum o i vtec in sesine hasta olanlar war, arabada yüksek devirde atarlandığı için o ses rahatsız edici bi hale gelebiliyo.
*arabayı alıp 1000 km bakımına götürdüğümde film çekelim mi dediler...walla arka camdaki bölmeyide filmlerseniz olur dedim.ama onlar giremediler film işine...
* ayrıca beşiktaşk:D

drbill

« Yanıtla #5 : Ocak 02, 2012, 12:33:28 ÖÖ »
bizim arabalar çok güzel bence bunu özellikle başka arabalara bindiğimde çok daha iyi anlıyorum ama arac hakkında yeterli bilgilendirme yok. bi de  çoğu servistekilerin bu araçtan pek anlamadığını söyleyen arkadaşlar var buna da sonuna kadar katılıyorum.

darthvader

« Yanıtla #6 : Ocak 02, 2012, 05:15:20 ÖS »
kesinlikle hiç bir fikirleriyok.navigasyonu bile anlatamadılar..10 bin bakımda neler olacak merak ediyorum..
birdebi sorum olacak...aracın suyunu kantrol edyim dedim ama başaramadım..kitapçığıda şekilde karışık göstermiş..belki gerek olmucak ama antifrizkoymak gerekirse n olur bilemedim

drbill

« Yanıtla #7 : Ocak 03, 2012, 04:49:03 ÖS »
inanır mısın arabayı aldığım da bunu servistekilere sordum yerini gösterir gibi yaptı ama onu bile doğru dürüst anlatamadı o yüzden aklımda kalmamış :)

drbill

« Yanıtla #8 : Ocak 03, 2012, 04:49:39 ÖS »
ama bakınca anlaşılır heralde :)