Gönderen Konu: Civic ALıcam Lütfen Yardım  (Okunma sayısı 2672 defa)

ms_uzun

Civic ALıcam Lütfen Yardım
« : Mayıs 02, 2009, 11:38:55 ÖS »
Arkadaşlar Merhaba ben civic modeli bir honda almak istiyorumda Es mi daha ii yoksa ES7 mi cvplarsanız çok sevinirim

vtec07

Ynt: Civic ALıcam Lütfen Yardım
« Yanıtla #1 : Mayıs 22, 2009, 11:49:38 ÖS »
arkadaşım benm kendi aracıma baktığımda ve internette ceşitli alım satım sitelerine baktığımda  honda cıvıc ES daha iyi neden?  ES'ler en full olan diğerlerinden farkı hemen dıstan bakınca sonroof  sis farı orj. çelik jant ve ES ler makyajlı kasa  ama alım satım sitelerindede ES7lerde makyajlı kasalarla karşılaştım model farkından olsa gerek  ES7 lerde hiç öle full araclara rastlıyamadım ama ES ler ES7 lere göre biraz daha pahalı herkes imkanına göre araba bakıyor doğal olarak bütcen el veriyorsa 04-05-06 modellerinde ES  öneririm kardeşim ama ES pahalı gelirse illa ES7 lere değil bu cıvıc in LS modelleride var  onlarda tam anlamıyla full olmayanlar ES ye göre fiati biraz daha uygun secim senin kardeşim honda sonuçta hepsi iyi şimdiden hayırlı olsun arada yanlış bilgi verdiysemde şimdiden özür dilerm

aviator35

« Yanıtla #2 : Mayıs 23, 2009, 12:44:38 ÖÖ »
ben de bu es7 muhabbetini bir türlü anlayamadım, bana sanki siteye girilen yanlış bir data gibi geliyor hep??? es ve ls var diye biliyorum ama kimi es'lerde  sunroof yok filan karmaşık biraz...

yalçınn

« Yanıtla #3 : Mayıs 23, 2009, 01:02:04 ÖÖ »
hesabınıza uyuyorsa es ler fuul olan modellerdir bunların da kendi aralarında snruflu olanı da var olmayanıda fiyatıda ona göre değişiyor tabii...

canbey

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Haziran 01, 2009, 09:45:51 ÖS »
arkadaslar ben 2002 vtec alıcam 17.800 e anlaştık araç temiz 57 bin kmde  benım ilk arabam olucak sizce fiyat nasıl.( araçta bel altı boya var km orjinal ve servis bakımlı , boya serviste yapılmış ) çift hava yastığı ,abs ,klima var şimdiden teşekkür ederim.....