Gönderen Konu: BURNUMUZUN DİBİNDEKİ HONDALAR  (Okunma sayısı 13375 defa)

murat_ozbek

BURNUMUZUN DİBİNDEKİ HONDALAR
« : Aralık 23, 2009, 09:20:12 ÖS »
Arkadaşlar ben bu ilanları gördükten sonra kafayı yiyecek duruma geldim evet araçlar..

http://kibrisaraba.com/araba-detayi/?ID=814
lütfen sağ stobun altındaki yazıya dikkat edin tabi gerçek ise

http://kibrisaraba.com/araba-detayi/?ID=872

http://kibrisaraba.com/araba-detayi/?ID=175

http://www.kibristailan.com/ilan.asp?id=15980
fit vtec varmıydı böyle bir araç?

yalçınn

Ynt: BURNUMUZUN DİBİNDEKİ HONDALAR
« Yanıtla #1 : Aralık 23, 2009, 09:23:47 ÖS »
GBP ne demek tl olarak ne kadar ediyor çözemedim...

murat_ozbek

« Yanıtla #2 : Aralık 23, 2009, 09:24:37 ÖS »
sterlin olması gerek...

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #3 : Aralık 23, 2009, 09:24:55 ÖS »
TR'ye gelmeyen araçlar var.Galiba bahsettiğin aracın sağ stobun altında 4WD yazıyor yanlış görmediysem? 4 çeker sanırım. Honda Cıvıc Ferio

murat_ozbek

« Yanıtla #4 : Aralık 23, 2009, 09:25:40 ÖS »
evet 4 çeker ne kadar güzell helede vtec 2 1.7 motor.

yalçınn

« Yanıtla #5 : Aralık 23, 2009, 09:27:24 ÖS »
sağdan dirksiyon olması başlı başına bi dert değil mi arkadaşlar....

onuriskenderun

« Yanıtla #6 : Aralık 23, 2009, 09:39:04 ÖS »
beyaz civic teki panjura bitim beee

digalo

« Yanıtla #7 : Aralık 23, 2009, 09:52:51 ÖS »
GBP ne demek tl olarak ne kadar ediyor çözemedim...

İngiliz Poundu (=sterlin)

RattleSnake

« Yanıtla #8 : Aralık 23, 2009, 11:14:40 ÖS »
adı üstünde yavru vatan bütün yükleeri bizim üzerimizde bizden kat kat iyi arabalara biniyorlar

murat_ozbek

« Yanıtla #9 : Aralık 23, 2009, 11:26:46 ÖS »
volkan görüyosun değilmi biizm eksiğimiz neyde bize bu araçlar nasip olmuyo?gerçi bu araçlar sağdan direksiyon ve şu 4 çekişli fit tr de olsa herhalde 50.000 tl den kapı açılırdı :D
acaba kıbrısa gidip gemiyle parçamı getirsek?

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Aralık 23, 2009, 11:31:02 ÖS »
tr de 4 çeker honda yok
 çok araç yok bu sitede
« Son Düzenleme: Aralık 23, 2009, 11:35:49 ÖS Gönderen: poşetçay »

Fitos

« Yanıtla #11 : Aralık 23, 2009, 11:42:11 ÖS »
Dışarda fit bizde jazz işte =) Dayanamayıp Bangkokda çektiğim Fit'in fotosunu koyucam =) O da sağdan direksiyon bu arada...

poşetçay

• Ziyaretçi

rserkan

« Yanıtla #13 : Aralık 24, 2009, 01:55:47 ÖÖ »
http://www.kibristailan.com/ilan.asp?id=18692
bu aletin bi sesi arkadaşlar duymanız gerekli girne de gördüm bi kaç kez ama işin ilginç yanı hepsi slincer ile kullanıyolar geceleri de lefkoşa girne yolunda roll drag vs yapıyolar ha bu arada benzin orda 1.15kr

Fitos

« Yanıtla #14 : Aralık 24, 2009, 01:58:41 ÖÖ »
gel de kafayı yeme akşam akşam 1.15e

zedrix

« Yanıtla #15 : Aralık 24, 2009, 02:06:29 ÖÖ »
kıbrısa tatıl ıcın gıdıp ıltıca edebılıyor muyuz arkadaslar :)
nedır bu otomobıl sevdası arkadas ıcımızdekı :( offff offffff

RattleSnake

« Yanıtla #16 : Aralık 24, 2009, 02:14:38 ÖÖ »
adaletin bu mu dünya ?

06uZz

« Yanıtla #17 : Aralık 24, 2009, 02:25:22 ÖÖ »
adamlara biz bakıoz onlar yaşıyorr :)))

Time-R

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Aralık 24, 2009, 02:28:53 ÖÖ »
Ulkemize neden sokmuyorlar bu araclari anlam veremedim, veremiyorum.

34BB9000

« Yanıtla #19 : Aralık 24, 2009, 05:47:14 ÖÖ »
4 çekr olması mümkün değil.japonyada bile görmedim okadar baktım.yapıştırmış işte ilgi çeksin diye.kıbrıta hayat yok.ehem herşey tam tersine çok pahalı.üniversiteye gidenler zengin aile çocukları üniversitede kızlara hava atmak için okul dışında akşamları o dediğin yerlerde takılırlar.geriye kalanlar ingiliz turistler falan filan işte.su yok.su açısından çok sıkıntı çekerler kıbrıstakiler.elektrik konusundada.kumarhaneler falan işte.onun dışında soğuk dağlık tepelik biryer.başka bişey yok.istanbul gibi dünyada yok.hiçbiriyle kıyaslamayın kıbrıs hele solda 0...gemiyle getirmene gerek yok.yurtdışında eşin ostun akraban varsa.permit hakkını kullanarak araba getirtebilirsin hemde vergi ödemeden.çok basit...hemde orjinal alman.alman dedim bu arada aklım oraya gitti tabi nedense...yaşadığın şehirde yurtdışındaki akrabanın eşin dostunun sahip olduğu bir dükkan kuruluş benzeri yeri yaşadığın yerdeki şubesi diye gösteriyorsun.bu apartmandaki yaşadığın bir dairede olabilir.arabanın plakası bile o isimle olur şekil yaparsın.aradabir çıkman gerekir gümrüğe fakat zaman çok.kahveni içer içeriye dönersin sonra.vip araç olarakta gösterebilirsin arabayı havalimanı olayları falan taşımacılık diye.bize gelen mercedesler brezilyadan geliyo çoğu.alman değil mesela.japon sana orjinl hondasını hiçbirzaman vermez sadece honda değil diğer markalarınıda vermes.zaten arabanıda senin değil kendi yollarına göre yapıyolar.2 günde dağılıyo işte araba görüyosun incecik tel saç gibi kaporta.ama kendi ülkesinde öyle dğeil.tank gibi arabaları.emeğe saygı güsel paylaşım güsel resimler evet.ben japonyadaki resimleri veriyim buraya bak orjinalleri nasılmış.arabalar robot gibi.ve siyah yok nedense kırmızıda yok herkes beyaz alıyo nedense.halbuki beyaz 2004 den sonra arabada KRO renk seçildi.yani beyaz kro renk oluyo demode oldu bu renk.siyah serseri derler kırmızıda kro ee ne kaldı janjanlı renklerde bize ters
Arkadaşlar ben bu ilanları gördükten sonra kafayı yiyecek duruma geldim evet araçlar..

mcanx

« Yanıtla #20 : Aralık 24, 2009, 07:20:26 ÖÖ »
ya bu kadar saçmalık olmaz bizim yavru vatana bile gönderiyolar ek9 ları fit leri burda yok..

murat_ozbek

« Yanıtla #21 : Aralık 24, 2009, 05:35:41 ÖS »
2.sınıfız sanırım :)

rserkan

« Yanıtla #22 : Aralık 27, 2009, 02:22:21 ÖS »
4 çekr olması mümkün değil.japonyada bile görmedim okadar baktım.yapıştırmış işte ilgi çeksin diye.kıbrıta hayat yok.ehem herşey tam tersine çok pahalı.üniversiteye gidenler zengin aile çocukları üniversitede kızlara hava atmak için okul dışında akşamları o dediğin yerlerde takılırlar.geriye kalanlar ingiliz turistler falan filan işte.su yok.su açısından çok sıkıntı çekerler kıbrıstakiler.elektrik konusundada.kumarhaneler falan işte.onun dışında soğuk dağlık tepelik biryer.başka bişey yok.istanbul gibi dünyada yok.hiçbiriyle kıyaslamayın kıbrıs hele solda 0...gemiyle getirmene gerek yok.yurtdışında eşin ostun akraban varsa.permit hakkını kullanarak araba getirtebilirsin hemde vergi ödemeden.çok basit...hemde orjinal alman.alman dedim bu arada aklım oraya gitti tabi nedense...yaşadığın şehirde yurtdışındaki akrabanın eşin dostunun sahip olduğu bir dükkan kuruluş benzeri yeri yaşadığın yerdeki şubesi diye gösteriyorsun.bu apartmandaki yaşadığın bir dairede olabilir.arabanın plakası bile o isimle olur şekil yaparsın.aradabir çıkman gerekir gümrüğe fakat zaman çok.kahveni içer içeriye dönersin sonra.vip araç olarakta gösterebilirsin arabayı havalimanı olayları falan taşımacılık diye.bize gelen mercedesler brezilyadan geliyo çoğu.alman değil mesela.japon sana orjinl hondasını hiçbirzaman vermez sadece honda değil diğer markalarınıda vermes.zaten arabanıda senin değil kendi yollarına göre yapıyolar.2 günde dağılıyo işte araba görüyosun incecik tel saç gibi kaporta.ama kendi ülkesinde öyle dğeil.tank gibi arabaları.emeğe saygı güsel paylaşım güsel resimler evet.ben japonyadaki resimleri veriyim buraya bak orjinalleri nasılmış.arabalar robot gibi.ve siyah yok nedense kırmızıda yok herkes beyaz alıyo nedense.halbuki beyaz 2004 den sonra arabada KRO renk seçildi.yani beyaz kro renk oluyo demode oldu bu renk.siyah serseri derler kırmızıda kro ee ne kaldı janjanlı renklerde bize ters

bence ön yargılı yaklaşıyorsun kıbrısa kıbrısın büyük çoğunluğu asker ve onların içinde de acaip araba meraklıları var bir arkdaşım bu typer integra için kıbrısa tayinini istedi, üniversiteler de eskiden olduğu gibi zengin çocuk bakıcılığı yapmıyor artık ben bile ciddi düşünüyorum ordaki üniversitelerden birine geçmeyi inan orda buradaki uluslararası kongrenin iki katı yapılıyor yılda yani eğitim baya bi ilerledi kıbrısta, elektrik su osorunlu olabilir ama yazın ankara da yaşadığım su krizini hiç unutamıyorum i. gökçek mahvetti bizi:), ayrıca hiç bi firma senin dediğin gibi farklı ülkelere farklı araba göndermez glabal parça üretir bu çok daha karlı olur

ÖzgürK.

« Yanıtla #23 : Aralık 28, 2009, 08:47:32 ÖÖ »

Kıbrıs'da görev yapmış biri olarak sana sonuna kadar katılıyorum.Birincisi orası kesinlikle yaşanılacak bir yer değil.İkincisi orda sadece araçların ismi farklı.Mesela Civic=Ferio Jazz=Fit Corolla=Allex vs.vs. Sakın ola buda ne böyle diye aldanmayın.Araçların görünümleride farklı çünkü orda modifiye yasal ve ucuz.Onun haricinde orda olupda burda olmayan araçlarda mevcut.Ama Honda'da ben görmedim şahsen.Hatta bu aracımı almaya Kıbrıs'da karar verdim (2009 Civic Premium AT).Kıbrıs'daki Honda bayisine aracı görmek ve yakından incelemek için gittim.Hiç de farklı bi model yok.İsimleri ve direksiyonları farklı.Boş yere iç çekmeyin.Ordaki yurttaşlarımız emin olun buraya iç çekiyorlar.Ne elektrik var nede su.

hondariza

« Yanıtla #24 : Şubat 23, 2010, 01:04:20 ÖS »
Arkadaşlar inanın kıbrısa gelip yaşamayan buranın nasıl olduğunu bilemez.Ben burada öğrenciyim.1.si burda ki öğrenciler öyle zengin çocuğu değil çoğu orta halli ailelerin çocukları zengin tek tük var.2. civic = ferio değil ben civic ferio kullanıyorum.Ferio civic in ayri bi modeli civic vtech gibi.feriolar ya 1.5 ya 1.7 motor oluyo ayrıca japonların civic leri de tank gibi değil kullandığım araç japonyada test sürüşü aracı olarak kullanılmış.Yani hakiki japon malı bi araç ve hız göstergesi 190 km 190 a ulaştığımda araba gazı kesiyo sizin civic lerde yaşadığınız aynı sorunlar bendede var hiç merak etmeyin.Davulun sesi kulağa uzaktan hoş gelir kıbrısta ayrıca öyle ahım şahım bi yaşam ve arabalarda yok.Ankaradaki İstanbuldaki lüx arabalar burda ki arabaları 5 e katlar.En kısa zamanda fotoları eklicem merak etmeyin:D