Gönderen Konu: Arkadaslar sız hondacılardan bı honda hakkında fıkır ve yardım ıstıyorum  (Okunma sayısı 5952 defa)

ERÇİN

• Ziyaretçi
Almayı dusundugum honda modelı hrv bı arac buldum aslında o arac hakkındada bılgılerınızle yardımcı olun lutfen bıde hrv nın olumlu olumsuz yonlerını soylermısınız.

http://www.sahibinden.com/acil_sahibinden_37_000_kmWQQaXQQ11859973WQQpXQQdisplayitem

bırde sıralı sıstem lpg takırırım alırsam. satıcı aracı telefonda 28 e kadar dusurdu yuz yuze dahada dusecenı dusunuyorum

yardımlarınız ıcın tesekkurler

ERÇİN

• Ziyaretçi
arkadaslar fıkırlerını paylasan yokmu lutfen yardımcı olurmusunuz

firstcevher

baba araç temiz duruyor km si de iyi ama HRV işi sıkıntılı,,, Şekli şemali güzel ama etrafımdaki hrv kullanıcıları memnun değildi belirteyim ;)

ERÇİN

• Ziyaretçi
hım anladım hocam bı tanede cıvıc var ama fıyatı bıraz yuksek geldı cunku ıkıncı aracımız olacak bu araba onunda nıckını eklıyorum cıvıc lerın yakıtları nasıl hocam cok yaktını duymustum yenı kasaların

buna ne dıyosun hocam

http://www.sahibinden.com/sahibinden_satilik_mukemmel_aracWQQaXQQ11907980WQQpXQQdisplayitem

maGnumm

eşime alacaz bundan ama parası yeterli deil şu an..ama para yeterli olsa bu arabayı düşünürdüm..

.ilhan

Almayı dusundugum honda modelı hrv bı arac buldum aslında o arac hakkındada bılgılerınızle yardımcı olun lutfen bıde hrv nın olumlu olumsuz yonlerını soylermısınız.

http://www.sahibinden.com/acil_sahibinden_37_000_kmWQQaXQQ11859973WQQpXQQdisplayitem

bırde sıralı sıstem lpg takırırım alırsam. satıcı aracı telefonda 28 e kadar dusurdu yuz yuze dahada dusecenı dusunuyorum

yardımlarınız ıcın tesekkurler

hocam walla bu fiyat biraz fazla gibi bu civic en az donanımı olan modeli ben 2007 premiumu ayni fiyata ankarada satanlar gördüm  bu aracın fiyat olarak biraz daha düsügünu bulabılecegınızı dusunuyorum

firstcevher

evet civicin fiyatı çok yüksek,,, sadece 5 kollu orjinal jant takmış bence değmez ;)

ERÇİN

• Ziyaretçi
arkadaslar premıum ve dream arasındakı farklar nedır kı bı tane premıum buldum nıckınıde ekleyeyım bı fark goremedım ama

http://www.sahibinden.com/2007_satilik_hondaWQQaXQQ11147539WQQpXQQdisplayitem

ERÇİN

• Ziyaretçi
bu arabada pertten cıkmıs ama 28 bın ytl ıstıyor

firstcevher

Abicim sen boşver premium'u dream'i en güzeli alacaksan civic elegance'lara bak, az daha fazla verirsin için rahat olur  ;) çünkü elegance'larda VSA var diğerlerinde ise yok ;)

premium ile dream arasında çok fark yok, 6lı cd çalar + alüminyum jant + 6 hoparlör + deri direksiyon simidi + direksiyondan teyp kumandası var premiumda... dream ise tek cd çalar, saç jant kapaklı, normal direksiyon simidi ve 4 hoparölürlü ;)

karaboga18

• Lamborghini Die-cast

hım anladım hocam bı tanede cıvıc var ama fıyatı bıraz yuksek geldı cunku ıkıncı aracımız olacak bu araba onunda nıckını eklıyorum cıvıc lerın yakıtları nasıl hocam cok yaktını duymustum yenı kasaların

buna ne dıyosun hocam

http://www.sahibinden.com/sahibinden_satilik_mukemmel_aracWQQaXQQ11907980WQQpXQQdisplayitem

iç resim hybirdden çekilme :D:D bilmem güzele benziyor bence de :S

karaboga18

• Lamborghini Die-cast

Abicim sen boşver premium'u dream'i en güzeli alacaksan civic elegance'lara bak, az daha fazla verirsin için rahat olur  ;) çünkü elegance'larda VSA var diğerlerinde ise yok ;)

premium ile dream arasında çok fark yok, 6lı cd çalar + alüminyum jant + 6 hoparlör + deri direksiyon simidi + direksiyondan teyp kumandası var premiumda... dream ise tek cd çalar, saç jant kapaklı, normal direksiyon simidi ve 4 hoparölürlü ;)

bence de yavuz abiye katılıyorum biz de premüum aldık ama bi kararla oldu (hep babamın yüzünden :D) yani aracımı seviyorum ama yine de adamın gözü elegance kalıyor

hllmrt

• Ziyaretçi
HR-V nin kullanımı oldukça keyifli ..Bu araç arazi aracı değil..!  şehir içinde rahatlıkla kullanabileceğin ( Türkiye şartları göz önünde bulundurulduğunda tüm yollarımız da çukurlar , seyir halinde karşılaştığımız ufak tefek engeller vs. ) asfalt ta giderken buzda kayıyormuşcasına giden ileri sürüş tekniklerini bilen ve aracının ivmelenmesi ile doğru orantılı olarak gaza basmasını bilen kullanıcı tarafından ( hele bi de enjektör ve memeleri uyumlu ayarı iyi yapılmış LPG si varsa [gösterge panelinde yanan lamba normal] ) kullanılıyorsa şehir içinde tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar diye düşünüyorum.. Jip değil bu arkadaşım diyen varsa piyasada bir sürü jip var zaten. her kes parasına göre alabileceğinden yelpaze oldukça geniş.. sen araba fiyatına jip alayım vergisi de uygun olsun 1.6 araba vergisinin üzerinde para vermek istemiyorum diceksin ama X5 , Q7 v.s performansını bekleyeceksin .. bu tamamen klasik Türk ailesi zihniyeti olur işte !! aile de baba '' az yaksın vergisi az olsun idamesi kolay olsun masraf çıkarmasın köye götürsün getirsin bizi'' ;   anne '' klimalı olsun , konforlu olsun; '' evin bıçkın delikanlısı  '' piyasa araba olsun , karizma yapayım , bastım mı gitsin ... ''   ilerleyen Ülkem de bir gün hepimiz ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundururak araba alabilecek ekonomik refaha kavuşmak dileğiyle  tekerinize taş gelmesin değerli HONDA severler..

mali

tek kelimeyle konuyu özetlemişsin