Gönderen Konu: adana honda servis ..karınları doymus sanırım..!!  (Okunma sayısı 17622 defa)

hero_01

adana honda servis ..karınları doymus sanırım..!!
« : Temmuz 31, 2011, 11:36:02 ÖÖ »
slm arkadaslar bır ay once sıyah civic elegance duz vıtes aldım..arabamı urfadan 44500 e park sensoru paspas bagaj havuzu hedıyesıyle aldım..adana da premıum un otomatıgıne 45.000 dıyorlar asagıda demıorlardı hedıye fılan da yok..her neyse nasıp oldu urfadan arabayı aldık.
sımdı aracıma pacalık taktırma ıhtıyacı hıssettım 4 adet..adana yanı tekbas honda 300 tl den kurus asago yapamayız hatta 350 den asagıya da yapmıoruz dedıler..ben de urfa yı antep ı aradım acaba onlar kaca yapıolar dıe bırısı dırek 200 dedı dıgerı 250 ..sız ce aralarındakı fark kalıteden mı yoksa tekbas hondanın toklugundan mı kaynaklı..honda turkıyeyı arayıp bu durumlarını sıkayet edıcem..sız ne dersınız??

hero_01

Ynt: adana honda servis ..karınları doymus sanırım..!!
« Yanıtla #1 : Temmuz 31, 2011, 11:37:57 ÖÖ »
pardon arkadaslar 45000 yazmısım 45.500 olacaktı adananın premıum ıcın ıstedıgı son fıyat..

battalgazi

« Yanıtla #2 : Temmuz 31, 2011, 11:43:55 ÖÖ »
hocam aynı ürünleri kullandıkları halde bakım fiyatlarında bile aşırı farklar oluyor sabit bir fiyat yok en uygununu bulup taktırmak sana kalmış

ilkeronat

« Yanıtla #3 : Temmuz 31, 2011, 01:43:09 ÖS »
:) Tekbaşa Eibach yay taktırmaya gittim 200tl lik yay takmaya 180tl para istediler. dışarda ustama götürdüm 75tl ye taktı öndüzen rot balans ayarı dahil. :)

2432

« Yanıtla #4 : Temmuz 31, 2011, 07:11:48 ÖS »
:) Tekbaşa Eibach yay taktırmaya gittim 200tl lik yay takmaya 180tl para istediler. dışarda ustama götürdüm 75tl ye taktı öndüzen rot balans ayarı dahil. :)
nice tekbaş tan uzak günlere

hero_01

« Yanıtla #5 : Ağustos 01, 2011, 11:24:42 ÖS »
adanada tekbas tan baska bır care ya da guvenılır ozel bır servıs var mıdır arkadaslar bıldıgınız..??

ilkeronat

« Yanıtla #6 : Ağustos 02, 2011, 06:27:08 ÖÖ »
eger denemek istersen otogarin karsisinda tekbastan ayrilip servis acan zeki usta var deneyebilirsin.

alpego

« Yanıtla #7 : Ağustos 08, 2011, 12:05:25 ÖS »
eger denemek istersen otogarin karsisinda tekbastan ayrilip servis acan zeki usta var deneyebilirsin.

tam adres verırmısınız yada  telefonu varmı ?

MerT01__civic

« Yanıtla #8 : Ağustos 08, 2011, 12:16:09 ÖS »
Adana tekbaş Adana'daki tek bayi olduğu için böyle 1 tane daha olsa böyle yapamazlar.. gidince yüzlerine söylicem ama bunları :) bizde premium manuel 42.000 aldık
« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2011, 12:20:49 ÖS Gönderen: MerT01__civic »

piscocuk

« Yanıtla #9 : Ağustos 08, 2011, 12:21:38 ÖS »
adı üzerinde TEK BAŞ.. :) adanada tek.kafasına göre takılıyormuş..

ilkeronat

« Yanıtla #10 : Ağustos 09, 2011, 06:30:35 ÖÖ »

tam adres verırmısınız yada  telefonu varmı ?
Turhan Cemal beriker Bulvari no:435 Seyhan Adana 0 322 4295969 0 532 2551405. Kubay Ozel Honda Servis

Can_GnyL

« Yanıtla #11 : Ağustos 28, 2011, 05:36:50 ÖS »
ist.böyle yapamıyorlar Damla en iyisi

deha83

« Yanıtla #12 : Eylül 11, 2011, 12:42:15 ÖS »
Adanada honda servisi nerededir? Zeki usta demişsiniz? Başka var mı? Zeki usta iyi mi? Teşekkürler.

ilkeronat

« Yanıtla #13 : Eylül 11, 2011, 08:52:38 ÖS »
yetkili servis tekbaş hondadır mersin yolu üzeri hipodromun civarında.
zeki usta tekbaştan ayrılıp kendi yerini açtı. otogarın otobüs girişinin karşısında özel servis. gitmedim hiç şimdiye kadar ben servis dışında biryere gitmiyorum o yüzden bişey diyemiyorum.
« Son Düzenleme: Eylül 11, 2011, 08:53:29 ÖS Gönderen: ilkeronat »

deha83

« Yanıtla #14 : Eylül 11, 2011, 10:46:41 ÖS »
Yetkili servis için yazılanları okuyunca hiç gitmeden vazgeçtim o yüzden alternatif arıyorum. Birde arabayı check up yaptırsam ne kadar tutuyor. Yani arabanızda şurası sorunlu şurasını değiştirin diye rapor veriyorlar ya expertiz sanırım, ücreti nedir bilen var mı? Teşekkürler.

ilkeronat

« Yanıtla #15 : Eylül 12, 2011, 06:13:07 ÖÖ »
Yetkili servis için yazılanları okuyunca hiç gitmeden vazgeçtim o yüzden alternatif arıyorum. Birde arabayı check up yaptırsam ne kadar tutuyor. Yani arabanızda şurası sorunlu şurasını değiştirin diye rapor veriyorlar ya expertiz sanırım, ücreti nedir bilen var mı? Teşekkürler.
telefonla arayip bilgi isteyebilirsin. sonucta ekspertiz yapacaklar ve bedava degil. ;)

deha83

« Yanıtla #16 : Eylül 12, 2011, 08:47:23 ÖÖ »
"ilkeronat" dediğin gibi yaptım kesin ve net bilgi için telefonla aradım. Belki ihtiyaç duyan olabilir ben buraya yazayım:
Adana Honda TEKBAŞ 0322 441 14 86
Alım Satım Ekspertizi :120TL 2-3 Saat
Genel Bakım : 75 TL

bozdemir

« Yanıtla #17 : Eylül 12, 2011, 01:23:33 ÖS »

Büyük bakım dışındaki extra işlerinizi dışarıda yaptırmanızı tavsiye ederim. Ben de aracı almak için tekbaşlara gittiğimde satış temsilcisi kızla 1,5 saat süren çekişmeli,bol tartışmalı, kavgalı pazarlıktan sonra anlaşamayıp çıkmak zorunda kaldık. :) Karınları oldukça tok... Kim ne derse desin. O yüzden araç alacağınız zaman Gaziantep - K.Maraş - Mersin - Hatay vs. illeri arayıp telefonda ciddi anlamda olabilecek en uygun pazarlığınızı edin ve işi bitirmeye çalışın. Ben Hatay dan almıştım mesela..

Otogarın karşısındaki özel honda servisini bende her geçişimde görüyorum, bir gün ziyaret etmeyi düşünüyorum aracımla neler yapabiliyor gibisinden. Fakat giriş kısmında oldukça büyük bir tümsek var altını vururum diye korkuyorum aracın :D

uzmandr

« Yanıtla #18 : Ocak 10, 2012, 04:05:40 ÖS »
Mecbur kalmadıkça Tekbaş Honda'ya gitmeyin. Yoksa yolunursunuz. Tecrübeyle sabittir.
Birkaç ay önce aldığım ikinci el Honda 'ya bakım yaptırayım, gözden geçireyim diye Tekbaş Honda'ya götürdüm.. Benden şuna baktık, şunu kontrol ettik, polen filtresini değiştirdik, yağ ekledik gibi kıytırık sebeplerle 500 tl aldılar. İlk heyecanla gittim ve dersimi aldım. Bir daha asla gitmeyi düşünmüyorum. Yapılacak bir şey varsa özel servislerde halletmeye çalışacağım o da olmazsa başka yakın ildeki Honda servisine gideceğim. Ama asla Tekbaş Honda'ya değil.

bozdemir

« Yanıtla #19 : Ocak 10, 2012, 04:25:10 ÖS »

Aklımdan şöyle bir şey geçti. Forum daki ve çevremizdeki hondacı topluluğuyla birlikte hareket edip servis hizmetinizden yararlanmak istiyoruz fakat team honda turkey üyelerine ayrıcalık tanımanızı istiyorum şeklinde bir teklifte bulunmayı düşündüm ama  Honda servisine ulaşabileceğim mail adresi  bulamadım..

Çok saçma bir durum.. Sadece 2.el araçlarının satışı için web sayfası hazırlamışlar..

2432

« Yanıtla #20 : Ocak 10, 2012, 04:50:46 ÖS »
arkadaş adamlar ilgisiz. başlık ta da yazıyor adamlar doymuş diyor. servise vardığımız halde yüzümüze bile bakmıyorlar. 1 hafta sonra da arayıp bir bayan servisten memnun kaldınızmı diye soruyor.
hiç kullanmadığı cam suyundan, temizleme spreyinden para almayı da ihmal etmiyor
duyduğum kadarıyla zaten yandaki mitsubishi de onlarınmış, zaten 2005 de civic i aldığımızda mitsubishinnin yerindeydiler.

bu aracımı alırken de onlara sordum bana manuel için 43,5 dediler ben otomatiği daha ucuza alacağımı söylediğimde hiç durma git al dediler ben de anında arkamı dönmüştüm

mustakcay

« Yanıtla #21 : Mayıs 15, 2013, 08:00:17 ÖÖ »
Karın tokluğu olduğunu zannetmiyorum sonuçta yetkılı servis ve maliyetleri kullanabilecekleri parçalar orijinal vs. Dışarıda yaptırmak size kalmış. Geçtiğimiz hafta elegance eco aldım ve tüm Türkiye'yi araştırdım en uygun fiyat onlardaydı. Üzerine body kit navigasyon vs taktırdım diğer bayilerden yüzde 20 ucuza geldi aksesuarlar. Oldukça ilgililer tavsiye ederim.