Gönderen Konu: AÇIK HAVA FİLİTRESİ CR-V  (Okunma sayısı 42568 defa)

BLACK ORANGE

AÇIK HAVA FİLİTRESİ CR-V
« : Aralık 06, 2008, 09:40:51 ÖÖ »
kardeşlerim 2008 model crv için mugen egzos gelmektedir. bende düşündüm taşındım ve biraz da kaşınarak :) bi karar vermeye çalışıyorum fakat veremedim. acaba aracıma egzosla beraber açık hava filitresi taksam mı diye düşünüyorum. siz nedersiniz bu duruma. dün akşam izlen kardeşimin aracındaki sesi duydum ve bittim. bütün gece rüyamda egzosumdan gelen sesi dinliyerek uyudum  >=ok ve sabah uyandığımda baya dinlenmiştim... >%6rol

önerilerinizi bekliyorum bayram sonunda bu işi çözeceğim inşallah...

umut

Ynt: AÇIK HAVA FİLİTRESİ CR-V
« Yanıtla #1 : Aralık 06, 2008, 10:32:11 ÖÖ »
hevesini kırmak istemem cr-v de hava filtresi tezat bence performans için olabilir ama sesi 4x4 segmentteki araçta ben  duysam arızamı var niye bağırıyor die düşünürüm.arkadaşımda x5 var çok sade ve sesiz yabancı plaka x5 gördük geçen gün jant ve lastik süper olmuş bnce 4x4 bir arazi aracı olarak farklı desenli lastik ve jantla mükemmel oluyor

BLACK ORANGE

« Yanıtla #2 : Aralık 06, 2008, 10:41:29 ÖÖ »
ama zaten 2 takım jant lastik var aracım da ama hava filitreside fena olmaz gibi

umut

« Yanıtla #3 : Aralık 06, 2008, 10:46:02 ÖÖ »
hayırlı olsun ozmn videosunu beklerim

nikky

« Yanıtla #4 : Aralık 06, 2008, 10:47:51 ÖÖ »
abicim tak sen çokda güzel olur bence  :)   zaten ucuz bişey beğenmezsen sökersin geri ne olucak..

BLACK ORANGE

« Yanıtla #5 : Aralık 06, 2008, 10:49:45 ÖÖ »
teşekkür ederim abicim. düşüncemi yanlış anlamayın sadece benzinli bi jip olduğu için bunu kullanmak istiyorum denemek için olmaz ise söker atarım. napayım...

BLACK ORANGE

« Yanıtla #6 : Aralık 06, 2008, 10:50:24 ÖÖ »

abicim tak sen çokda güzel olur bence  :)   zaten ucuz bişey beğenmezsen sökersin geri ne olucak..

bencede orçunum düşüncem aynen öyle napıyım ama bence hoş olacak gibi...

nikky

« Yanıtla #7 : Aralık 06, 2008, 10:58:18 ÖÖ »
bencede abicm.. zaten egzoslarla birlikte takacağın için süper olur  >=ok

BLACK ORANGE

« Yanıtla #8 : Aralık 06, 2008, 11:49:10 ÖÖ »
orçunum bencede hoş olacak gibi. bakalım yaptırıp göreceğiz. bu arada yorumlar devam...

alptekin

« Yanıtla #9 : Aralık 06, 2008, 03:48:16 ÖS »
tunc abi izlenin arabadaki ses güzel evet ama ondan once HKS Universal vardı ondan daha cok ses alıyorduk onu da düşünebilirsin...aem cai sesden cok performans için tabi ama onunda sesi güzel :)

BLACK ORANGE

« Yanıtla #10 : Aralık 06, 2008, 06:36:01 ÖS »
alptekinim ben hem performans hemde ses istiyorum kardeşim... o yüzden de izlen kardeşim ile görüştüm umarım hayırlı haberler ile döner...

alptekin

« Yanıtla #11 : Aralık 06, 2008, 06:51:01 ÖS »
daha iyi olur evet aem mi düşünüyosun sende yoksa baska bi markamı ?

alptekin

« Yanıtla #12 : Aralık 06, 2008, 06:52:13 ÖS »
bu arada dün gelemedim araba yoktu selam söyledim izlenle ama :)

L3v3nT

« Yanıtla #13 : Aralık 06, 2008, 06:57:20 ÖS »
Tunç Benden tam destek kardeşim 10+ numara olur hatta bu konu da yardımcı da olabilirim ;)

BLACK ORANGE

« Yanıtla #14 : Aralık 06, 2008, 07:02:27 ÖS »
sevinirim leventim yapalım şu işi yaa. bence şahane olacak...

L3v3nT

« Yanıtla #15 : Aralık 06, 2008, 07:57:18 ÖS »

Süper Gelişmeler ve Süpperr projeler var kafam da en kısa zaman da paylaşcam seninle ve tabi THT ailesiyle :) Ayrıntıları konusuruz kardeşim ;)

By_BuGr4

« Yanıtla #16 : Aralık 06, 2008, 09:26:37 ÖS »
gayetde güzel olur bende sizinkinden bi önceki crv kasası sahibiyim ehliyeti alıyım aklımda süper projler var işte bunlardan bi tanesi (umarım konunuzu pert etmem tunç abi :) )

2004 Cr-v'ye cayenne tamponu düşünüorum :)

sizce nasıl olur :)

BLACK ORANGE

« Yanıtla #17 : Aralık 06, 2008, 10:25:21 ÖS »

Süper Gelişmeler ve Süpperr projeler var kafam da en kısa zaman da paylaşcam seninle ve tabi THT ailesiyle :) Ayrıntıları konusuruz kardeşim ;)

seve seve ne zaman istersen...

BLACK ORANGE

« Yanıtla #18 : Aralık 06, 2008, 10:27:04 ÖS »

gayetde güzel olur bende sizinkinden bi önceki crv kasası sahibiyim ehliyeti alıyım aklımda süper projler var işte bunlardan bi tanesi (umarım konunuzu pert etmem tunç abi :) )

2004 Cr-v'ye cayenne tamponu düşünüorum :)

sizce nasıl olur :)

denemeden bişey denemez fakat hoş olacağını zannetmiyorum çünkü aynı kriter ölçülerinde değiller kardeşim. bu arada konumu pert etmedin merak etme sen...

BLACK ORANGE

« Yanıtla #19 : Aralık 06, 2008, 10:27:36 ÖS »

kardeşlerim 2008 model crv için mugen egzos gelmektedir. bende düşündüm taşındım ve biraz da kaşınarak :) bi karar vermeye çalışıyorum fakat veremedim. acaba aracıma egzosla beraber açık hava filitresi taksam mı diye düşünüyorum. siz nedersiniz bu duruma. dün akşam izlen kardeşimin aracındaki sesi duydum ve bittim. bütün gece rüyamda egzosumdan gelen sesi dinliyerek uyudum  >=ok ve sabah uyandığımda baya dinlenmiştim... >%6rol

önerilerinizi bekliyorum bayram sonunda bu işi çözeceğim inşallah...

G.Ü.N.C.E.L

firstcevher

« Yanıtla #20 : Aralık 06, 2008, 11:42:48 ÖS »
KANIMA GİRMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.................................................. oğlum sen benim başıma dertmisin yaa, açma şöle konular, bak sakin sakin ne güzel yaşıyoruz, çayımızı içiyoruz, zaman geçiriyoruz niye böyle şeyleri kafama sokup benim uykularımı kaçırıosun kardeşim benim?

SEN tak olmasa bile oldururuz, garantiye falanda bişey olmaz,,, ;) bi hava filtresi ile garantimi bozulurmuş?

BLACK ORANGE

« Yanıtla #21 : Aralık 07, 2008, 09:06:40 ÖÖ »
ya canım kardeşim yavuzum benim de aklıma izlen soktu. :) o gün akşam geldi egzoslardan çıkan ses beni sabaha kadar uyutmadı. :):) bütün gece kulaklarımda o güzel sesle yattım vallahi. zaten izlen kardeşimden haber bekliyorum. o bulsun zaten sadece taktırması kalıyor... :)

BLACK ORANGE

« Yanıtla #22 : Aralık 07, 2008, 09:09:37 ÖÖ »
bu arada yuzum

:):):):):) kanına girdim mi bilmem ama K.A.R.N.I.N.A kesin girdim... :):):):):)

firstcevher

« Yanıtla #23 : Aralık 08, 2008, 12:16:07 ÖÖ »
karnıma zaten girdin, kanımada girdinde bi filtre için girmediydin :D onuda ben onur kardeşimde gördüm, o takmış, kendisiyle tanıştık onurs nicki ;) ses çok tatlı, bakalım belki ilerleyen zamanlarda olabilir ;) şu kışı bi atlatalımda ;)

L3v3nT

« Yanıtla #24 : Aralık 08, 2008, 02:47:12 ÖÖ »

bu arada yuzum

:):):):):) kanına girdim mi bilmem ama K.A.R.N.I.N.A kesin girdim... :):):):):)

karnıma zaten girdin, kanımada girdinde bi filtre için girmediydin :D onuda ben onur kardeşimde gördüm, o takmış, kendisiyle tanıştık onurs nicki ;) ses çok tatlı, bakalım belki ilerleyen zamanlarda olabilir ;) şu kışı bi atlatalımda ;)

Sizin başınız da benim gibi bir bela varken hiç kurtuluşunuz yok zaten :D :D :D

Ben hertürlü vercem size zehri merak etmeyin ;)