Gönderen Konu: honda alıcısına yardım edin:)  (Okunma sayısı 2156 defa)

de-ja-vu

honda alıcısına yardım edin:)
« : Ağustos 24, 2010, 06:20:07 ÖS »
Arkadaşlar,herkese merhaba!
öncelikle şunu belirteyim siteyi yeni gördüm ve üye oldum(Algıda Seçicilik).2000-01  model honda civic almayı düşünüyorum.ancak ilk etapta şu soruya cevap bulmakta zorlandım 1.4 mü 1.6 mı? eminim buralarda biyerde cevabı verilmiştir daha önce ama araştırma fırsatım çok olmadı.
performans yada tutulma oranından dolayı 1.6 ağır bastı,bu bilgilerde sağdan soldan edinmedir.bunun üzerinde 1.6ies gümüş(seviyorm)yada beyaz lpg li değişensiz çok fazla modifiye olmayan, memurun binebileceği 00-01 model araçları çok çok araştırdım.bu arada bişi farkettim fiyatları 3 ay öncesine kıyasla uçmuş.işin açığı 16000tl param var ve öyle çok aradım ki bu fiyata temiz bir hondaya türkiye sahip değil(satılık olarak) kanısı oluştu.ya çok modifiye(modifiye karşıtı değilim ama aşırıyı sevmem) ya değişen çok yada bi kaç parça boya var ama temiz olnlarda 17.5 aşağı değil.Kafayı yedim arkadaşlar.bu fiyatlar ne zaman düşer, düşermi yada biz arayıncamı kıymetlendi?:.) bu ve benzeri belirsizlikler hususunda siz arkadaşların görüşlerini düşüncelerini merak ediyorm paylaşırsanız sevinirim.şimdiden herkese teşekkürler,

oKiNaLi

• Onur
    • Bursa Klasik Otomobilciler Derneği
Ynt: honda alıcısına yardım edin:)
« Yanıtla #1 : Ağustos 25, 2010, 11:00:01 ÖÖ »
ilk önce kendinizi ilgili bölümde tanıtırsanız size daha çabuk yardımcı olacak arkadaşlar vardır.