Gönderen Konu: 05 vtec II için stop tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşarl  (Okunma sayısı 4537 defa)

et302gti

05 vtec II için stop tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşarl
« : Mayıs 15, 2009, 05:20:32 ÖS »
arkadaşlar öncelikler herkese merhaba
arabamı yeni aldım
başlıktada belirttiğim gibi araç 05 vtec 2 gri...
sade bi modifiye düşünüyorum
stop, far, anatomik spoiler, jant lastik  alıcam bu yaz. şimdiden başlayım dedim. 
ilk olarakda stoplar işime geldi. ama benim işte bu dediğim bi stop bulamadım.
tavsiyeleriniz varsa dinlemekten memnun olurum.
şimdiden ilgilendiğiniz için tşkkr ederim.

vtec07

Ynt: 05 vtec II için stop tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşarl
« Yanıtla #1 : Mayıs 22, 2009, 11:37:21 ÖS »
arkadaşım aracın hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela ceza vermesin bende  05 vtecII aldım yeni bal renginde stop far düşünüyomuşsun bu konuda üretici olan SONAR marka bu arac için cok güzel bir angel eyes far  yapmamış ben şahsen angel far takmayı düşünmüyorum takarsamda el yapımı angel halkaları takmayı düşünüyorum stop konusundada klasikleri gecersen daha iyi olur gibime gleiyor  ledli stopları cıkmıs bu aracın ben fiatını bilmiorum ama bu konuyu okuyan ve fiatını bilen arkadaş bizi aydınlatırsa sevinirim ben ledli stop ve farına sisine xenondan başlamayı düşünüyorum senin de  yorumlarını ve görüşlerini beklerm...

aviator35

« Yanıtla #2 : Mayıs 23, 2009, 12:48:54 ÖÖ »
xenon gayet yeterli gibi bence arkadaşlar, ben angel işine hiç girmedim, yapanlar angel halelerine bir hafta iki hafta gibi komik garanti süreleri veriyorlar, 200 ve üstü paralar verip böyle sakat işe girmek bana mantıklı gelmedi, onun yerine xenon taktırıp 2 yıl garanti ile keyfini sürmek var, neticede elektronik parça problem çıkabiliyor ve benim xenon bozuldu hiç itirazsız değiştirildi mesela... stop konusunda ise ledli düşün dicem ama sitede bir adet ledli gördüm US'den ithalmiş, imalatçı komple led yapmamış, dış kısmın üst kısmına çok küçük bir yere bir miktar led koymuş adına da ledli demiş:) güzel stoplar buluesanız burada paylaşın yine de...

et302gti

« Yanıtla #3 : Mayıs 23, 2009, 02:46:43 ÖÖ »
vtec07 ye tşkkr ediym öncelikle, inş dediğin gibi hayırlı upurlu olur:=)
biraz stopları araştırdım, türkiye ithal edilmemiş ledli stoplar. şahıslar kendileri getirmiş us den. 2. eline 400tl istediler:) tabi bende düşüncemden vaz geçtim:D
aslına bakılırsa piyasadaki angelları ve stopları takmaktansa orjinali daha güzel duruyor.ya paraya kıyıp us den getirtceksin, ki şu an onu araştırıyorum. ebay den baktım biraz, 300-350 civarı istiyolar.
farları değiştirmekten vaz geçtim, aviator35 arkadaşın da dediği gibi xenon taktırcam.
stoplara da folyo uygulasam mı diyorum kendi kendime!!? daha önce yapanınız var mı hiç? yapsam nası durur?
ilginnize tşkkr ederim

merburvehan

« Yanıtla #4 : Mayıs 23, 2009, 03:26:08 ÖÖ »
Gri renge angel far çok yakışıyo angel almalısın stop için orjinal stopları kalabilir ama özellikle gri renge angel far...

vtec07

« Yanıtla #5 : Mayıs 23, 2009, 09:41:33 ÖÖ »
evet bende araştırdım led cok ufak bir kısmında warmış ve o kadar emek gösterilmemiş bir stop görünce ve fiatına bakınca bende vazgectim su an düşümcem farına sisine xenon düşünüyorum ilk aşamada aslında ben kendi çapımda bir listede hazırladım yaklaşık 10,000 tl kadar nakit gerekiyor  tabi bi anda bakınca bu cok bi miktar görünüyor ama modlu arabaların hepsinde nerden baksan 8-9 lira masraf wardır yavas yavas yapıldığı için kişi o kadar harcamadığını zannediyor mesela benm toyota corollam var  cok sade uğraşılmamış gibi görünsede üstünde 5 liraya yakın harcama yaptım  inş. zamanla hondayıda geliştirmeyi düşünüyorum  stop konusunda bişiy duydum ceşitli aksesuarcılar tuning dükkanları  klasik seffaf stopların camını söküp bir uğraşla led takıolarmış eski 97 vtec vtı 'larda burda manavgatta iki aracta war gayet şık ve güzel olumş şimdi onuda araştırmayı düşünyorum  vtı'ların fotoğrafını bulabilirsem sizlerle paylaşırım arkadaşlar (:

cahitarsal

« Yanıtla #6 : Haziran 11, 2009, 08:29:15 ÖS »
benım gıbı folyo kaplaya bılrısın fakat grıde nasıl durr bılmıyorum

honda121

« Yanıtla #7 : Haziran 11, 2009, 11:38:42 ÖS »
benım gıbı folyo kaplaya bılrısın fakat grıde nasıl durr bılmıyorum

Arkadaşım ne kadara mal oldu folyo kaplatmak tavanı ? Ve herhangi bir sorun çıkardımı, büzülme ezilme, yırtılma ?