Gönderen Konu: Honda CRZ inceleme  (Okunma sayısı 35078 defa)

Castiel

Ynt: Honda CRZ inceleme
« Yanıtla #50 : Eylül 26, 2011, 09:59:16 ÖÖ »
dün honda borada inceledim CR-Z'yi. içi güzel, arka koltukları unutun, 4 yaşında çocuk belki sığar. bagaja 1 adet büyük bavul ancak koyabilirsiniz. kaputun hala amortisörlü olmaması kötü.

valla merak ettıgım konulardan bırıde bu

aslında eşim ve ben varız bide kopegımız var ama genelde hatta çoğu zaman 2 kişi binmiyoruz arabaya :)

birde 1.90 oldugumu dusunursek koltugu en gerıde kullanıyorum suanki civic te bıle arkama zor oturuyorlar crz deki mesafeyı merak edıyorum.

o kadar kucukmu arkası arkadasım :(

ilker KAPLAN

« Yanıtla #51 : Eylül 26, 2011, 10:06:29 ÖÖ »
2 kısılık bır aıle ıcın sıkıntı olmaz.Cok rahat 2 tane cocuk koltugu alablırı arkaya..

Castiel

« Yanıtla #52 : Eylül 26, 2011, 10:12:28 ÖÖ »
pekii bir golden bir eş abisi ve bir eş abisinin eşi sığarmı arkaya :D

ilker KAPLAN

« Yanıtla #53 : Eylül 26, 2011, 10:17:57 ÖÖ »
Tabı o goldenlara baglı :)

Grafink

« Yanıtla #54 : Eylül 26, 2011, 10:42:54 ÖÖ »
Eş abisine de bağlı bence :D

ilker KAPLAN

« Yanıtla #55 : Eylül 26, 2011, 10:54:17 ÖÖ »
Eş abısının eşinede baglı :))

Grafink

« Yanıtla #56 : Eylül 26, 2011, 10:56:36 ÖÖ »
Bu durumda  Golden'ın hiç şansı yok. :D

Castiel

« Yanıtla #57 : Eylül 26, 2011, 10:58:25 ÖÖ »
:) valla eşimin abisi benim kadar itü de amerıkan futbol takımında oynamıs bırı :)

eşide iri sayılır bızım turşu(golden) :) 5 aylık hafiften oda iri sayılır :)

bende iri sayılırım :) arada bi eşim narin çiöek gibi :P

ilker KAPLAN

« Yanıtla #58 : Eylül 26, 2011, 11:09:09 ÖÖ »
Neyse sakalar bır yana 2 tanesıne ok ama 3. ıcın bısey dıyemem..
Arkaya bır kısı yatay sıgar :)

Ben Volkswagendeyken Musterı sıkayetınden bır ornek..

Musterı Hız :Buyrun efendım sıze nasıl ayrdımcı olayım..
Musterı      :CD rom a cd sokamıyorum ben neden olabılır..
Musterı Hız :Bıraz acıklarmısınız efendım cd yı radyonuzun ust kısmındakı goze sokmaya calısıyorsunuz ve gırmıyor mu ?
Musterı      :Evet aynen oyle..1 CD taktım.Sonra degıstreyım dedim 1 tane daha soktum o bıle zor zar gırdı..Sonda 1 tane daha sokayım dedım cok zorlandım ama Onuda soktum gercı calmadı ama neyse.4. ıse mumkun degıl gırmıyor ne yapmam lazım???
Musteri Hiz : ?????????????????????????

:))))))))))))))))))
« Son Düzenleme: Eylül 26, 2011, 11:10:32 ÖÖ Gönderen: ilker KAPLAN »

Grafink

« Yanıtla #59 : Eylül 26, 2011, 11:15:37 ÖÖ »
:) o bomboş arabalara dünya para sayan müşteri profilen uygun bir espiri :) Ayrıca, cruise controlü, ışık-silecek kontrol kolu gibi yapıp o şekilde nerdeyse tüm modellerde itelemek ve 3 aylık siprarişlerle satmak, başlı başına bir espiri bence

ilker KAPLAN

« Yanıtla #60 : Eylül 26, 2011, 11:18:36 ÖÖ »
Mıcrosoft u arayıp cd - rom drıverı Kahve tutacagı sanan adamın hıkayesı gıbı...

Call center :Buyrun efendım sıze nasıl ayrdımcı olabılrıım Ben Şaziye.
Musterı      :Meraba bayan.Bende remzi.Ben sızden yenı bı bılgısayar aldım Kahve tutacagı kırıldı.
Call center :Efendım kahve tutacagı derken????
Musterı      :Ya bu dugmeye basıyon cıkıyo ya..
Call Center :Cd-Rom Surucu :)))))))))))))))))

Brawe

« Yanıtla #61 : Eylül 26, 2011, 02:02:28 ÖS »
czr'de elektronik arza olduğunu okumuştum

BGR19

« Yanıtla #62 : Eylül 26, 2011, 04:21:55 ÖS »
Crz yi bahcelide gordum(ankara) disini cok begendim ama icini bilmiyorum resimlerde hos gibiydi. Hyibrid olmasa 1.6 guzel bi motor olsa alinabilirdi ama. Hybrid oldugu icin fiyati yuksek. VW i ben de sevmiyorum polo icin bile 3-4ay bekletiolar millet ferrari yi bile 3ay anca bekliyo sanki dunyanin en guzel en kaliteli arabasini satiyorlarda 3-5 hatta daha cok bekletiyolar

SONE-R

« Yanıtla #63 : Eylül 27, 2011, 08:19:31 ÖÖ »

valla merak ettıgım konulardan bırıde bu

aslında eşim ve ben varız bide kopegımız var ama genelde hatta çoğu zaman 2 kişi binmiyoruz arabaya :)

birde 1.90 oldugumu dusunursek koltugu en gerıde kullanıyorum suanki civic te bıle arkama zor oturuyorlar crz deki mesafeyı merak edıyorum.

o kadar kucukmu arkası arkadasım :(

Arkası gerçekten çok dar.. sen oturmak için ön koltuğu arkaya ittiğinde arka koltuğa kesin değecektir. o arabayı 2+1 kişilik gibi düşün.. çocuk koltuğu da sığar mı şüpheli..

hondaciwic

« Yanıtla #64 : Eylül 27, 2011, 03:34:44 ÖS »
arabanın arkası pekte iyi deil

MerT01__civic

« Yanıtla #65 : Eylül 27, 2011, 04:24:20 ÖS »
Mıcrosoft u arayıp cd - rom drıverı Kahve tutacagı sanan adamın hıkayesı gıbı...

Call center :Buyrun efendım sıze nasıl ayrdımcı olabılrıım Ben Şaziye.
Musterı      :Meraba bayan.Bende remzi.Ben sızden yenı bı bılgısayar aldım Kahve tutacagı kırıldı.
Call center :Efendım kahve tutacagı derken????
Musterı      :Ya bu dugmeye basıyon cıkıyo ya..
Call Center :Cd-Rom Surucu :)))))))))))))))))

:D  >%6rol

MerT01__civic

« Yanıtla #66 : Eylül 28, 2011, 05:15:43 ÖS »
sonunda bende bugün gittim inceledim CRZ'yi :) dış görüntü güzel.. ama içi çok güzel denilemez :) ve arka taraf aşırı derecede dar.. yani arkadaki insanın rahat oturabilmesi için şoförün 1.50 olması gerek koltuğu sonuna kadar kendisine çekmesi gerek.. ben kendime göre ayarladım oturdum.. arka koltuk iptal :D yani kimse sığamaz oraya..

mali

« Yanıtla #67 : Eylül 28, 2011, 05:45:08 ÖS »
ben açıkçası çok beğendim
içi dar ama spor araba sonuçta..
o kadar olur :D

MerT01__civic

« Yanıtla #68 : Eylül 28, 2011, 05:49:20 ÖS »
ben açıkçası çok beğendim
içi dar ama spor araba sonuçta..
o kadar olur :D
onu alıcaksın yanınada 1 kişi oturck tamam :D arka tarafta oturmasın kimse :D bende beğendim.. ama beklentilerim çoktu kafamda çok büyütmüştüm aracı ondan içi biraz kötü geldi heralde :)

mali

« Yanıtla #69 : Eylül 28, 2011, 06:07:20 ÖS »
işin açığı bende almam.
çünkü benim için aracın genişliği önemli bir kriter
malum aile gereği genişlik şart

canguder

« Yanıtla #70 : Eylül 28, 2011, 06:27:36 ÖS »
türkiyede aileler hep beraber seyahat ettiği için sedan ve caddy transporter tarzı araçlar çok tutuluyor. crz alınacaksa ailede bir tane sedan araçta olması gerekir diye düşünüyorum. yani crz ikinci araç olarak alınmalı.

mehmet zengin

« Yanıtla #71 : Ekim 07, 2013, 03:34:18 ÖS »
Yazılanların tamamını okumadım. Ama anladığım kadarıyla iç malzemenin sert plastik olması hoş olmamış? Ben zaten crz gibi bi araç alamam çünkü aile arabası gerek. Gelelim ne yazacağıma. 2 hafta önce deri kaplamacıya vites topuzu kaplatmaya gittik (kendi aracım değil). Orada bir 320d vardı (sanırım 2012 veya 13). Arabanın koltuklarını vs deri kaplamaya bırakmışlar. O esnada gözüme kapı kenarları ilişti. Dışı yumuşacık bir malzeme ile kaplanmış, içi ise sanki anadolların kasasına benzer (epoksi mi denir bilmiyorum) bi malzeme. Deri kaplayana ön torpidoda durum neydi dedim, sert plastik üzeri deri kaplama dedi (zaten onuda değişecelmiş :)). Yani demem o ki boşuna kafanızı yormayın, o yumuşacık gördüğümüz kısımların altında neler gizli neler. Hele siz koltukların içindeki malzemeyi görseniz hadi canım dersiniz :). Şahsen ben çok şaşırdım sıfır bi 320d kaç para acaba? 55-60bin tl lik hondalarınıza haksızlık etmeyin. Tüm plastik aksamı 2000-3000tl civarına kaplarız diyorlar. Bu mudur kalite anlayışı? o zaman 2-3bin daha verip kaplatayım 53+2=55e civic 10numara 5yıldız:) Tamam merso, BMW bunlara zaten diyecek bişiy yok ama fiyatta ona göre. Herşey bir yana dünyanın en güvenli araçlarından birini kullanıyoruz. www.iihs.org inceleyin ondan sonra bi daha düşünün. Ama birşeye sonuna kadar katılıyorum, 2bin daha fazla söyle sende yumuşak malzeme kapla. Honda bu konuda adım atmalı. Gerçi çevre için düşünüyorlar birçok şeyi ama. Neyse Honda Hayat Onda. Sıkıntı yok, olmasında.

BHAAL

« Yanıtla #72 : Ekim 07, 2013, 06:39:43 ÖS »
audi a7 bile komple plastik, ona laf yok, ama plastiğin de milyon tane türü var, koy yumuşak bi versiyon biz de deriye dokunuyoruz diye düşünüp mutlu olalım. çok pahalı bi iş değil neticede. hoş firmaların bizi kale aldığı da yok, biz deri istiyoruz deriz onlar kırbaçla beraber takımını hediye ederler ancak