Gönderen Konu: CR-Z artık Türkiye'de.  (Okunma sayısı 36949 defa)

zack

Ynt: CR-Z artık Türkiye'de.
« Yanıtla #50 : Ağustos 17, 2011, 02:49:45 ÖS »
Fiyat yüksek, bence değmez.

yok daha neler ya, fiyat yüksekmi ? 2011 model civic alıyosun 43-44 veriyosunda hybrid bir otomobilemi 55bin çok ?

Hocam aile kişi sayısı, motor performansı, arabadan beklentiler vesaire bunları göz onüne alırsak benim acımdan bu araba bu parayı haketmiyor. O yüzden kendi görüşümü yazdım saygılar sevgiler :) 55.000 yazıp sahibin...com da aratınca bakalım neler cıkıcak :)

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #51 : Ağustos 17, 2011, 02:52:47 ÖS »
yahu bunun standardını gran turismo 5 te kullanıyorduk kağnı gibiydi :D spoon olduğu için mi böyle iyi yürüyor. Gerçi arada bir jenerasyon teknoloji farkı var ama neticede type R.

Fiyat aslında hibrid olduğu için fena değil ama neticede 1.5 motorlu araba vergi dilimi üst değil. Çok ucuz dediğiizi anadolu honda duyarsa S2000 gibi fiyatı coşturur da coşturur. :D

chevasil

« Yanıtla #52 : Ağustos 17, 2011, 02:55:00 ÖS »
Fiyat yüksek, bence değmez.

yok daha neler ya, fiyat yüksekmi ? 2011 model civic alıyosun 43-44 veriyosunda hybrid bir otomobilemi 55bin çok ?

Hocam aile kişi sayısı, motor performansı, arabadan beklentiler vesaire bunları göz onüne alırsak benim acımdan bu araba bu parayı haketmiyor. O yüzden kendi görüşümü yazdım saygılar sevgiler :) 55.000 yazıp sahibin...com da aratınca bakalım neler cıkıcak :)

bi yukarıda verdiğim karşılastırmaya bakı ver üstadım motor performansı için kullanılan araç hybrid trye gelen araç.param olsa verirdim bu araca. zevkler illaki tartışılmaz ama piyasadaki tsi ve ıvır zıvırlı turbolular motor bittimi bu arac onların yanında efsane olacak yıne ben şahsi olarak turbo sevmiyorum. düşüncem bu yönde. nasıl crx hala bir efsane,vti bir efsane,typer bir efsane ise ufak motorlularda buda bir cr-z efsanesi olarak herkesin klında kalacak birkaç yıl sonra.

chevasil

« Yanıtla #53 : Ağustos 17, 2011, 02:56:22 ÖS »
yahu bunun standardını gran turismo 5 te kullanıyorduk kağnı gibiydi :D spoon olduğu için mi böyle iyi yürüyor. Gerçi arada bir jenerasyon teknoloji farkı var ama neticede type R.

Fiyat aslında hibrid olduğu için fena değil ama neticede 1.5 motorlu araba vergi dilimi üst değil. Çok ucuz dediğiizi anadolu honda duyarsa S2000 gibi fiyatı coşturur da coşturur. :D

spoonda yalnız motorda oynama yok videoda degerlerı verıyor :D şaka gibi. tr'ye gelen 1.5lt lik arac o

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #54 : Ağustos 17, 2011, 03:00:09 ÖS »
Honda felsefe olarak turboya uzak. Adamlar  açıkladı bizim olayımız artık çevreci hızlı ve dayanıklı araç üretmek dedi. kaynaklarımızı hep bu yönde harcıycaz dediler. kısacası turboyu unutun.

Kaldı ki 20 25 sene önce litre başına 100 hp yi aşmış bir firma için bence de turboya gerek yok.

Ef EG Ek civic ler 1,6 olarak 160 170 hpleri buldu zaten. Opel Vw gibi firmalar daha turboyla o kadar oranı yakaladılar. :D
CRz nin olayı manuel hibirid olması. dünyada ilk ve tek.

SONE-R

« Yanıtla #55 : Ağustos 17, 2011, 03:02:49 ÖS »
fiyatını uygun bulanlar bir alın kullanın da, biz de yorumlarınızı buradan okuyalım :D :D

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #56 : Ağustos 17, 2011, 03:04:41 ÖS »
walla bi otursun piyasaya ben ilerde hb civic den sonra düşünürüm. bi crz olur bi tane de 1, araba olarak jazz olur ohh misss :D

zack

« Yanıtla #57 : Ağustos 17, 2011, 03:19:47 ÖS »
fiyatını uygun bulanlar bir alın kullanın da, biz de yorumlarınızı buradan okuyalım :D :D

Katılmamak mümkün değil bunun üstüne yorum yapmam zaten kullanıcı yorumlarına bakalım artık, hoşgelmiş sefa gelmiş :)

Grafink

« Yanıtla #58 : Ağustos 17, 2011, 03:24:09 ÖS »
4 kapı olaydı alırdım ben bunu , da 2 kapı bana ters :D Yeni Kasa Cvicleri bekliyoz bakalım.

emre16

« Yanıtla #59 : Ağustos 17, 2011, 03:24:42 ÖS »
tsi ve dsg kullananlarıda görüyoruz şikayetleri,yolda kalan hdi pejo fordların haddi hesabı yok...

Grafink

« Yanıtla #60 : Ağustos 17, 2011, 03:24:52 ÖS »
4 kapı olaydı alırdım ben bunu , da 2 kapı bana ters :D Yeni Kasa Cvicleri bekliyoz bakalım.
Ama 2 kapı araç alacak olsaydım, civicleri beklemezdim... Orası bi gerçek...

Grafink

« Yanıtla #61 : Ağustos 17, 2011, 03:25:55 ÖS »
tsi ve dsg kullananlarıda görüyoruz şikayetleri,yolda kalan hdi pejo fordların haddi hesabı yok...

:D merak eden çeşme otobanında pazar günleri sıraya dizilmiş TSİ lar görebilir :D

HondaCivic10

« Yanıtla #62 : Ağustos 17, 2011, 03:28:54 ÖS »
Deli Makine ;)

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : Ağustos 17, 2011, 03:32:26 ÖS »
peki bide buna + lpg taksak nolur ? :D

SONE-R

« Yanıtla #64 : Ağustos 17, 2011, 03:34:41 ÖS »
valla VTi, TypeR ve Vtec2'den sonra Clio RS, Megane III DCi ve şimdi de Citroen C3 HDi kullandım. hiç problem yoktu.. hele Megane 3'üm çok iyiydi.. tek kusuru arkası biraz dardı.. :)  dünya sadece hondadan ibaret değil.. diğer markaları da kullanmak insanın ufkunu genişletiyor.. :)

HondaCivic10

« Yanıtla #65 : Ağustos 17, 2011, 03:35:59 ÖS »

Lpg takarız,borbet atarız,işiyen çocukla örümcek stickeri yapıstırırız,patlak bass koyarız olur sana Faça Cr-Z  :D

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #66 : Ağustos 17, 2011, 03:36:45 ÖS »

ayıp olur. :P

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #67 : Ağustos 17, 2011, 03:38:45 ÖS »

ayıp olur. :P

nie abi kmde 0.10 krş yaksa fenamı olur,çokta güzel olur :P

ilkercom

• Hasan İlker Çom
« Yanıtla #68 : Ağustos 17, 2011, 03:39:44 ÖS »
o zaman 1,0 yaris alıp ona takıcan. bu araba keyif arabası bakmıycan 3 e 5 e

zack

« Yanıtla #69 : Ağustos 17, 2011, 03:58:27 ÖS »
vw bora 1.9 tdi
vw polo 1.4
vw gold 1.4 tsi 140hp izmirde il trafiğe cıkan araba.

şimdide vtec 2 ve leon tdi kullanıyorum ben de hiç sorun yasamadım yoldada kalmadım tsi ile cok arac cektirdim güvenlik seridine cesme otobanında ama ben hiç cekmedim tsi güvenliğe yorum yaparken kullandıgımız ürünler markalar üzerinden yorum yapalım lütfen.

artı olarak ta kac yıldır yılın motoru ödülüne aldıgına bakarsak:
google search : TSI Yılın Motoru  daha saglıklı yorumlar cıkartabiliriz.

ctr07

« Yanıtla #70 : Ağustos 17, 2011, 04:43:17 ÖS »
hayırlı olsun türkiyeye..güzelmiş cr-z.:)

Grafink

« Yanıtla #71 : Ağustos 17, 2011, 04:53:24 ÖS »
Hocam ben gördüğümü söyledim... ayrıca 1.4 hacimden 180 beygir güç almak... Mantığım da bunun uzun vadede güvenli olmayacağını söylüyor... Ha yılın motoru seçilmiştir, kullananlar memnundur bişey diyemem. ben kullanmadım. ama hemen her hafta ilgili otobanı kullanıyorum. hiç görmediysem 3-4 kere görmüşümdür, tsi motor kullanan markaları, Hatta rüzgardan tamponu açılan scenic bile gördüm yine aynı otobanda... "Skoda, Seat, W" ha inip sormadım motoru tsi mı tdi mı... mantığıma dayalı tahminler...

zack

« Yanıtla #72 : Ağustos 17, 2011, 05:32:59 ÖS »
Hocam ben gördüğümü söyledim... ayrıca 1.4 hacimden 180 beygir güç almak... Mantığım da bunun uzun vadede güvenli olmayacağını söylüyor... Ha yılın motoru seçilmiştir, kullananlar memnundur bişey diyemem. ben kullanmadım. ama hemen her hafta ilgili otobanı kullanıyorum. hiç görmediysem 3-4 kere görmüşümdür, tsi motor kullanan markaları, Hatta rüzgardan tamponu açılan scenic bile gördüm yine aynı otobanda... "Skoda, Seat, W" ha inip sormadım motoru tsi mı tdi mı... mantığıma dayalı tahminler...

Neyse Crz konusunu pert etmeyelim hayırlısı olsun Türk milletine yeni crz. Yakın zamanda forumdada kullanıcısı olur inşallah.

nos61

« Yanıtla #73 : Ağustos 18, 2011, 03:05:28 ÖÖ »

spoonda yalnız motorda oynama yok videoda degerlerı verıyor :D şaka gibi. tr'ye gelen 1.5lt lik arac o
  kral nasıl motorda oynama yok :D   kafa karıstırmayalm Bisimoto's CRZ-550whp ghymkana version :D

chevasil

« Yanıtla #74 : Ağustos 18, 2011, 10:20:02 ÖÖ »

kral nasıl motorda oynama yok :D   kafa karıstırmayalm Bisimoto's CRZ-550whp ghymkana version :D

bisimoto olanlara dikkatli bak turbo var. bu aracta turbo varmı sesi dinle anlarsın.