Gönderen Konu: Arkadaşlar Zor Durumdayım Acil Araç Almam Lazım Lütfen Yardımcı Olurmusunuz?  (Okunma sayısı 7354 defa)

Ahmet23

• Ahmet24
selamın aleyküm uzun süredir crx ler dikkatimi cekiyo alacak imkanım oldu sonunda şükür. fakat sahibinden.com daki crxlerin hepsi diyebilirim 4-5 aydır ilanda ve fiyat düşürenler bile var ve cok az crx var bu araçlar cokmu problemli araçlardır alsam sürekli 1 sıkıntı sürekli bi maddiyat sıkıntısı olurmu?

Bu 2 araç üzerine yogunlaştım hangisi daha iyidir yada 2 side beni çokmu üzer uzakmı durayım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-hazir-asker-acil-170773455/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-son-indirim-ilk-gelen-alsin-172703624/detay

bugrahangul

Ahmet merhaba, bu araçlar uzun zamandır satılık duruyorlar. İstanbul'da olsa daha detaylı bilgi alabilir ve destek verebilirdim. Yapman gereken en öncelikle iş, çok iyi bir honda ustası bulacaksın ve bakmaya gideceksin. Başka alternatifi malesef yok. En önemli nokta bu araçlar için motor..... Geri kalanı çok önemli değiş zamanla toplayabilirsin. Ama motor sağlıklı değil ise asla girme. Çok üzer seni.

murat can

temız crx bulman cok zor  baska arac bak bence

Persaturk

• Anil Gökçe
öncelikle yağ yakan bir crx'im var ve 1.5 yıldır 1 kuruş masraf etmeden biniyorum
7.000 tl ye aldım ve aldıgımda garajda atılır vazıyette idi
1 kere komple alttakım yaptım (orjinal) 700 civarı tuttu
Diski baslı ve akisleri değiştirdim
kaportasını toplattım söyle bi elden geçirttim acıkcası
o gun bugundur 1 kuruş masraf etmeden bınıyorum
evet bugrahangul arkadaşıma katılıyorum bi honda ustasına baktırman şart onun akabininde crx cok kolay hızlanıp
o kadar kolay duramıyor ondan dolayı patlamamış bulmak zor ben arka sağdan darbeliyim acıkcası ama direksiyonu bıraktıgında dumduz gıdıyorsa koltuga oturdugundada içine siniyorsa al kardeş
hazır asker yazan araç tolgaydı galıba sahibi ve ist de radar hondada seref ustanın topladıgını duymustum motorunu ama yormuşlardır muhtemelen zaten satıldı araç digeri hala duruyordu sahıbındende ilan güncellenmiş olarak crx alıp toplayabilecegin bir araba değil derdi hakan abi o yuzden temizini bulman lazım izmirde 8.000 tl ye satılık bir araç vardı o araç cok ellenik değil bana kalırsa ben gördüm borçdan dolayı satılıktı yanlış hatırlamıyorsam ilanlardada var zaten yinede karar senin ama kim ne derse desin korkma al benım cocukluk hayalımdı 17 yaşıma geldim sıfır araba aldılar marmara kolejını kazanınca sata sata sıfıra ındım cok araba bındım cok kazık yedim  crx ide bin korku ile aldım cebimde bozuk para bile birakmaz diye diye oyle olmadı ve beni üzmedi herkeze tavsiye edebilirim