Gönderen Konu: CRV multimedya  (Okunma sayısı 11941 defa)

berkteo

CRV multimedya
« : Nisan 25, 2018, 03:38:22 ÖS »
Herkese merhaba,
İlk kez honda grubu bir araç kullanıyorum.2017 Crv executive plus. Multimedya sistemi üzerinden yapabileceğimiz opsiyonlar konusunda bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim. TV izlemek seyir halinde internet bağlantısı vs vs gibi.

Akserbest

Ynt: CRV multimedya
« Yanıtla #1 : Ağustos 16, 2018, 03:06:10 ÖS »
Merhaba araba calisir haldeyken ilk once ekranı Home tuşuna basarak ana ekrana alin. Sonra sırasıyla ekran ışık ayari+menu+power tusuna 3 5 saniye basili tutun. Bip sesinden sonra tuşları bırakın iki secenekli bir ekran gelecek. Alt seçeneği seçerek yeni menüyü açın. Menu tusuna 5 6 sn basılı tutun ve menünün degismesini bekleyin. Bu menüde VPS  error secenegini off duruma getirin.

Normal ekrana dönene kadar sağ üst kosede çıkan Return düğmesine basın.

Aracınız stop ettirilene kadar video izlemek dahil tüm ekran faaliyetlerini yapabilirsiniz.

Selamlar.

berkteo

« Yanıtla #2 : Şubat 17, 2019, 12:54:42 ÖS »
Crv tablet için ayarlama yapan uygulama düzenleyen yerler var mı bildiğiniz? Cmdroid diye bir siteden bazı uygulamalar yüklenebiliyor. YouTube da videoları var. Ama ben sistemi resetleyip denesem ise yapamadım. Video izlemek tv açmak gibi şeyler android tabletle sıradan olmalı. Konuyla ilgili bilgisi olanlar paylaşım yaparlarsa memnun olurum. Saygılarımla.
« Son Düzenleme: Şubat 17, 2019, 12:56:09 ÖS Gönderen: berkteo »

ahmeto

« Yanıtla #3 : Eylül 12, 2019, 11:21:56 ÖS »
merhaba berkteo ..Crv multimedya  android 4.0.4 ise yardımcı olabilirim... bendeki crv multimedya android 4.0.4 oldugunda  farklı yazılımlar kullanıyorum.. şu anda kullandıgım yazılımlar blackplayer mp3, rocket player video ve mp3 oynatıcı, youtube,,, google chrome...  ama cmdroid sitesindede farklı yazıılımlar var..