Gönderen Konu: 50 TL'ye Sustalı Anahtar Yapmak İçin.  (Okunma sayısı 3966 defa)

makbulut43

50 TL'ye Sustalı Anahtar Yapmak İçin.
« : Temmuz 23, 2014, 06:46:40 ÖS »
Merhaba,
Honda serisine yeni geçtim. Kullandığım diğer araçlara göre artıları ve eksileri var, bu eksileri en aza indirmek için biraz çaba gösteriyorum ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.
2008 CR V aldım, anahtarı biraz heybetli olduğu için pantolon cebi dayanmadı :kiskis. Sustalı anahtar için uzun araştırmalarım sonucunda ebay'dan ( " http://www.ebay.com/itm/Remote-Folding-Key-Flip-Shell-Case-For-Honda-CRV-Accord-Pilot-2-Buttons-New-2B-/281391188613?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AHonda%7CModel%3ACR-V&hash=item418438ca85&vxp=mtr " adresinden veya yine ebay'da "Remote Folding Key Flip Shell Case For Honda CRV" diye aratırsanız çıkıyor) sustalı anahtarı buldum. Orjinal anahtarın içindeki muhafaza kabı ile aynı ölçülerde iç kasaya sahip. Anahtarı 20 TL'ye aldım, 20 TL'yede anahtara ağız açtırdım, orjinal anahtarın içinden kumanda kabını çıkartıp sustalı anahtarın içine yerleştirdim. İçine tam oluyor.
Anahtarcı kod hatası verebileceğinden bahsetti ama aracımı bu şekilde 10 gündür kullanıyorum, herhangi bir kod hatası vermedi.
Fotoğraflarını yakında yüklemeye çalışacağım.
Yapmayı düşünen arkadaş olursa elimden gelen yardımda bulunurum. İnternet'e; Küçük afacanlarımdan fırsat buldukça girebiliyorum.
Sırada kapıları kilitleyince camları kapatma özelliğini ilave etme var. Yakında  :artis

estamemuchoo

Ynt: 50 TL'ye Sustalı Anahtar Yapmak İçin.
« Yanıtla #1 : Ekim 20, 2014, 03:46:32 ÖÖ »
Sabırsızlıkla bekliyorum

makbulut43

Ynt: 50 TL'ye Sustalı Anahtar Yapmak İçin.
« Yanıtla #2 : Haziran 26, 2015, 06:25:11 ÖS »
Orijinal anahtarının vidasını söküp açtım, içinden kauçuk korumalı olarak çıkan kumanda ve immobiliser (yekpare) Ebay'dan aldığım anahtar kutusunun içine yerleştirdim. Anahtara, anahtarcıda ağız açtırdım. Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum sorun hata uyarı çıkmadı. Biraz büyük ama pantolonumun cepleri delinmiyor, cep telefonunun ekranı cizilmiyor. Tavsiye ederim.
Aynı uygulamayı arkadaşın honda civic aracının anahtarına yaptırdık, araç immobiliser hatası verdi çalışmadı.