Gönderen Konu: kullanıcı görüşleri almak istiyorm  (Okunma sayısı 2648 defa)

erhankocatop

kullanıcı görüşleri almak istiyorm
« : Ocak 12, 2012, 09:45:10 ÖS »
arkdaslar 7 bin civarı ef kasa cift karbiratür lpg li (öğrenciyim :) ) fazla hırpalanmamış bir araba düşünüyorum ama bu beni cok uğrastırırmı bazı sitelerde modifiye edilmiş cok temizlerini görünce hayran kaldım kısaca kullanlar varmı beni yorar mı bu araç biraz eski oldugu için cevaplarınız için tesekkürler

erhankocatop

Ynt: kullanıcı görüşleri almak istiyorm
« Yanıtla #1 : Ocak 12, 2012, 10:20:46 ÖS »
ef kasa arac kullanan yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #2 : Ocak 12, 2012, 10:27:24 ÖS »
7000 e eg kasa bulabilirsin bence 92-93 model hb civic daha güzel olur

erhankocatop

« Yanıtla #3 : Ocak 12, 2012, 10:54:58 ÖS »
aynı seyler onun içinde gecerlı deilmi aralarında 1 yas yada 2 yas var onemli olan bu arac bana cok sorun cıkarırmı benim ilk arabam olucak bebek gibi bakarım ona ama biyerdede para konusur

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #4 : Ocak 13, 2012, 04:01:16 ÖS »
kasa farklı eg çok daha şık. kac yıllık araba hala cok guzel bence. temizini bulursan masraf pek masraf acmaz sonucta 20 yasında arac. illaki bişeyler cıkar ufak tefek

erhankocatop

« Yanıtla #5 : Ocak 13, 2012, 08:03:32 ÖS »
ufak tefek sıkıntı yok ben araba için aylık 250 yi gözden cıkardim benzinidir masarafıdır ama boyle her hafta yada her ay bisorun cıkarsa ben üzülürüm :( hevesim kırılır hondaların motorlarına güveniyorm ama diğer aksamları düşündürüyor sadce meslela o yaşta bi araba için alırken en cok dikkat etmem greken şey ne

paradigma

« Yanıtla #6 : Ocak 18, 2012, 01:58:43 ÖS »
hocam şasesinde, direklerinde oynama olup olmadığına bakarsın, mümkün olduğunca az değişeni olan, yürüyeninde sorun olmayan bir araç alırsan zaten motor şanzıman olarak eğer çok yıpratılmamışsa sorun yaşamazsın.. zaten almadan mutlaka bir honda ustasına göstermelisin aracı, ben hata yaptım computeste sokturdum aracımı alırken, baya bi hırpaladıklarını, hor kullandıklarını daha sonra kendim servise gittikçe öğrendim. o nedenle almadan mutlaka honda ustasına göster..

erhankocatop

« Yanıtla #7 : Ocak 29, 2012, 05:44:44 ÖS »
eyvallah usta yazın once bi honda ustası daha sonra da bi honda bulucaz ozaman cevap için tesekkürler

hsncck26

« Yanıtla #8 : Ocak 29, 2012, 06:55:12 ÖS »
bence de eg kasa düşünmelisin :)

erhankocatop

« Yanıtla #9 : Ocak 30, 2012, 09:28:44 ÖÖ »
usta birde computest hakkında ne soylersiniz biraz arastırdım kimi cok madur kimi övüyo bu yerine göre değişiyomu sonuçta makine ile ölçüm yapıyolar makinemi yalan soylüyor yoksa ordaki ustalarmı bişyden anlamıyor ikinci el bir aracı oyle bir teste sokmak cok mantıklı geldi bana bide eg konusnunda bencede haklısınız :)