Gönderen Konu: yeni honda civic ef 1.6 gl aldım fakat ?  (Okunma sayısı 4718 defa)

gökhan0690

yeni honda civic ef 1.6 gl aldım fakat ?
« : Ocak 11, 2012, 08:20:39 ÖS »
merhaba arkadaşlar. honda civic 1.5 ex eg vardı 1 ay önceye kadar. model düşürerek ef sedan aldım 1.6 yazıyor ruhsatta. d15b3 motor koduyla bşalıyor araç.fakat kafama takılan araç hidrolik değil ama klima-ayarlanabilir direksiyon var. aldığım kişi hidrolik değil dedi ve inanılmaz ağır geldi direksiyon benim eg den sonra :S acaba gerçekten sorun bendemi yoksa araç hidrolikte pompası falanmı patladı benim asıl öğrenmek istediğim bu araçlarda hidrolik standartmı. birde arabanın arka bagajda gl yazıyor. aracı 5.800 e aldım değişensiz 2 parça boyalı içi fabrika çıkışı duruyor. güneş yanığı var tavanda ve bagaj kapağında biraz. lpg li araç , 270.000 de ve manuel... ek olarak 700 liraya sıfır çelik jant lastik almış üzerinde duruyor ,100 liralık cd çalar ,100 liralık zenon var üzerinde.fiyat nasıldır sizce bana gayet uygun geldi ve aldım .ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM HİDROLİK DİREKSİYON BU ARAÇLARDA STANDARTMI yoksa bu kadar sert olması normal mi :S

erhankocatop

Ynt: yeni honda civic ef 1.6 gl aldım fakat ?
« Yanıtla #1 : Ocak 12, 2012, 10:36:33 ÖS »
usta ben onlarda hidrolik derksiyonu standart die biliyorm bende o araclardan almak istiyorm fiat iyi bence hayırlı olsn yazın kısmetse bende alıcam

gökhan0690

« Yanıtla #2 : Ocak 17, 2012, 11:13:57 ÖÖ »
benim honda malesef ki hidrolik değil :S anlamadığım nokta şu benim türkiyedeki bütün honda civic ef lerde devir göstergesi var ve bir çoğu çift karbüratör ve motor tipi dğeişik. benim aracımın motoru tamamen eski sattığım honda civic EG 92 MODEL 1.5 EX in bire bir aynısı karbüratör tipi flaanda. koduda d15b3 le başlıyor ve bunlar yurt dışından zamanında giriş yapılmış heralde. yani klima -ayarlanabilir direksiyon olmasına karşın kaliteli bir motor da var. fakat hidrolik yok çok saçmaaa :SS:S hidrolik olsaydı araçta toplayıp gerçek bi jdm yapacaktım ama olmadı malesef :S

erhankocatop

« Yanıtla #3 : Ocak 30, 2012, 09:31:54 ÖÖ »
dedin gibi arac yurd dısından giriş yapmıs ve türkiyede parmakla sayılır vazıyetteyken oyle bir ef bulmuşssun ve hidrolik direksiyon yok ben oturup aglardım heralde :(( tekrar sattınızmı aracı banada cok ilginc geldi s