Gönderen Konu: Yeni araç yardım.  (Okunma sayısı 3363 defa)

shefo

Yeni araç yardım.
« : Temmuz 18, 2014, 08:02:55 ÖÖ »
Herkese Merhaba,

Forumda yeniyim ve bundan sonrada kalıcı olacak gibiyim, çünkü bir honda sahibi olmak istiyorum. Bir araç beğendim 2006 honda Civic 1.6 VTEC ES araç 50.000 km de(orjinal, muayine kayıtlarında var) içi ve dışı çok temiz ancak tramerden plaka sorgulattığımda 2 tane hasar kaydı çıkıyor 500-500 toplam 1000 tl, araç sahibiyle görüştüm ön kaputun çiziklerden dolayı komple boyattığını söyledi. bu benim için sorun olurmu kaput boyanması sıkıntı yaratırmı. aracı almaya karar verirsem boya değerinin kaç olması sorun teşkil etmez, gerçi serviste kontrol ettireceğim ama öncesinde bilgi sahibi olmak istiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

YUNUS MERİÇ

Ynt: Yeni araç yardım.
« Yanıtla #1 : Temmuz 18, 2014, 08:21:18 ÖÖ »
arkadaşım öncelikle forum kuralları gereği SİZİ TANIYALIM kısmında kendinizi tanıtırmısınız?

sadece ön kaput boyalı olmasından bir sıkıntı yaşamassın araba temiz ise ve fiyatıda uygun ise alınabilir.

shefo

« Yanıtla #2 : Temmuz 18, 2014, 08:46:19 ÖÖ »
arkadaşım öncelikle forum kuralları gereği SİZİ TANIYALIM kısmında kendinizi tanıtırmısınız?

sadece ön kaput boyalı olmasından bir sıkıntı yaşamassın araba temiz ise ve fiyatıda uygun ise alınabilir.

Cevap için teşekkür ederim. umarım bir sorun yaşamam, fiyat çokta uygun değil ama araç kafama yattı sonuçta.

cagatay54

« Yanıtla #3 : Temmuz 18, 2014, 08:59:49 ÖÖ »
ön kaput tamam sıkıntı olmaz boyanmasın da da tramerde nasıl çıkıyor bu onu anlamadım.kasko yapıyor mu kaputu komple boya olarak.bir de 500 liraya?

shefo

« Yanıtla #4 : Temmuz 18, 2014, 09:05:49 ÖÖ »
ön kaput tamam sıkıntı olmaz boyanmasın da da tramerde nasıl çıkıyor bu onu anlamadım.kasko yapıyor mu kaputu komple boya olarak.bir de 500 liraya?
Kayıtlarımıza göre ***0628 Sasino lu arac 2 adet kazaya karismistir. KZ1:09/11/2013 Park Halinde Carpma, 511TL KZ2:25/06/2012 Park Halinde Carpma, 590TL
Araç sahibiyle konuştuğumda çizikten ötürü boyandığını söyledi. bende düşünmek için vakit istedim. nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.

teşekkürler.

cagatay54

« Yanıtla #5 : Temmuz 18, 2014, 09:09:45 ÖÖ »
bence kuşkulu bir durum.çizikten dolayı taş çarpması vs.de dolayı boyanma olur ama tramere girmez.çünkü keyfi yapılır bu.hasar sorgulamalarında biyerden bakıyordum geçen.benim yaptığım kazanın bütün bilgilerine ulaşmıştım.yazdığımz kaza tutanağına kadar.bi bakayım bulurum

cagatay54

« Yanıtla #6 : Temmuz 18, 2014, 09:12:11 ÖÖ »
http://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/KazaTespitTutanagiSorgula.aspx   burdan bulabilirsiniz.plaka ve aracın trafik sigortasında kim kayıtlıysa onun kimlik numarasını girin sadece yeterli.verdiğim resimlere kadar hepsi mevcut görünüyor.

shefo

« Yanıtla #7 : Temmuz 18, 2014, 09:19:39 ÖÖ »
http://www.sbm.org.tr/tr/OnlineIslemler/Sayfalar/KazaTespitTutanagiSorgula.aspx   burdan bulabilirsiniz.plaka ve aracın trafik sigortasında kim kayıtlıysa onun kimlik numarasını girin sadece yeterli.verdiğim resimlere kadar hepsi mevcut görünüyor.

çok teşekkürler, inceleyeceğim.

shefo

« Yanıtla #8 : Temmuz 18, 2014, 09:24:52 ÖÖ »
arkadaşlar bu arada 2005-2006 honda civic 1.6 VTEC ES Arıyorum Gümüş gri-siyah-mavi renkler haricinde herhangi bir renk olabilir. KM 100.000 üzerinde olmaması tercihtir. en önemlisi temiz olmasıdır.