Gönderen Konu: YED coilover yay hakıkında yardım  (Okunma sayısı 5703 defa)

dark_nightt

YED coilover yay hakıkında yardım
« : Şubat 17, 2012, 04:40:36 ÖS »
2000 Model ies için Yed ayarlı coilover yay almayı düşünüyorum arkadaşlar bu yaylar hakkında bilgiis olan varmı yoltutuş vs. nasıldır.Bide bu yayı taktığımızda stock yükseklikten minimum ne kadar alçalma sağlar?

okn84

Ynt: YED coilover yay hakıkında yardım
« Yanıtla #1 : Şubat 17, 2012, 04:44:15 ÖS »
skunk2 coıloverın resımlerını kulanmıslar yed logosu yapıstırmıslar yayların uzerınde skunk2 yazıyo bu markada coıl  hıc duymadım bnce bulasmayın uc kurus fazla verıp daha kalıtelı bısey almakta yararvar

dark_nightt

« Yanıtla #2 : Şubat 17, 2012, 05:05:01 ÖS »
ya aslında ben bunu sahibindne aracılığı ile alıcma orada bulunan ürünleri asıl resimleri bunlar ben sitedenaldım bu fotoyu ama fark etmemişim asıl resimleri bu
zaten bu YED ismi Türk firması  sanırım

o-si

« Yanıtla #3 : Şubat 18, 2012, 05:39:17 ÖS »
   bende 98 aracıma amerikadan getirtip takmıştım bunlardan...ama 2 gün sonra 3,5 luk h&r taktım aracıma ve rahatladım.2 senedirde sıkıntısız kullanıyorum,,,konfordan çok fazla ödün vermek istremiyosan ve araca aile binecekse kesinlikle unut gitsin zira pin pon topu gibi sekiyo ve bence araca zararda veriyo biraz daha paraya kıy spor yay al bunlardan arabayı alçak göstermekten başka bi verim alamazsın...

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #4 : Mart 27, 2012, 04:21:58 ÖS »
   bende 98 aracıma amerikadan getirtip takmıştım bunlardan...ama 2 gün sonra 3,5 luk h&r taktım aracıma ve rahatladım.2 senedirde sıkıntısız kullanıyorum,,,konfordan çok fazla ödün vermek istremiyosan ve araca aile binecekse kesinlikle unut gitsin zira pin pon topu gibi sekiyo ve bence araca zararda veriyo biraz daha paraya kıy spor yay al bunlardan arabayı alçak göstermekten başka bi verim alamazsın...
yanlız şöyle bir olay var ben 4 senedir kullanıyorum ve ailemde biniyor arabaya ebay dan gelen ürünler ucuz oluyor ama kalitesi de düşük oluyor en üstte gösterilen skunk2 coilspring yay setinden var aracım da ve çok memnunum

şöyle bir olay da var tabi bu coilleri takmakla olay bitmiyor üzerine bir de sertlik yumuşaklık ayarlı orjinal KONI amarsitöleride takınca araba düşük mü yüksekmi çukuramı girdim tümsekten mi atladım anlamıyorum

bizim milletimiz bu olayı hafife alıyor yani sadece maddiyata bakıyor piyasada çeşitli fiyatlar da coiller var ama ben bu kadar kalitesiz malı hayatım da görmedim yolda giderken üstünde ki somunlardan dişlerin atladığı bile olan coiller var

yani bu kadar uzun yazdım yanlış anlaşılmasın TECRÜBE sabittir malı kötülemeden önce o malı araştırmak nasıl ve ne şekilde kullanabileceğimizi öğrenmemiz lasım ;)

piscocuk

« Yanıtla #5 : Mart 27, 2012, 06:30:04 ÖS »
ben accordda kullanmıştım..sadece bunları alarak çok verim alamazsınız.amortisörde şart.yada amortisörlere işlem şart