Gönderen Konu: Yardım arkadaşlar 97 civic farı ile 2000 civic farı arasındaki farklar  (Okunma sayısı 3067 defa)

ceyhuns

arkadaşlar öncelikle selamlar arkadaşım aracımın sağ farını çarpma sonucu kırmış çıkmacıdan far almış ben pek bi fark göremedim ama farın camın altındaki çizgiler benim orjinal farımla farklı ve ampulu tutan kısım nikelajlı olan yer daha ufak bu yüzden bu soruyu sordum yardımınızı bekliyorum.

ceyhuns

arkadaşlar yarın kaportacıya gidicem bunun için acil yardım bekliyorum lütfen?

okn84

97 farı daha ıncedır 2000 farı daha kalın we farklıdır 97 olmaz yanı buarada 97 kasanın sınyalın oldu yerdekı cam cızgı cızgıdır 2000 modelde duz camdır

ceyhuns

Cevabın için teşekkür ederim yarın iyicene bir inceliyeceğim farı saygılar.

ceyhuns

aracım 97 model elimdeki far bu 98 model farı ama diğer farımla farklılıkları var alttaki çizgileri farklı içindeki ampul yuvası(krom yer) farklı ? acaba aracıma uyarmı arkadaşlar?

Uploaded with ImageShack.us
« Son Düzenleme: Ekim 19, 2010, 02:18:54 ÖÖ Gönderen: ceyhuns »

okn84

aracınıza uygun olan far bu ıkısının arasındakı fark bırı yansanayı bırı orjınal olabılır bundanda kaynaklana bılır dıgerınınde fotosunu koyarsan daha ıyı olur

ceyhuns

malesef şuan ekleyemiyorum fotoğrafını ama diğeri bildiğimiz orjinal 97 civic farı fakat bundada valeo ve hında gibi yazılar yazmakta?

ysf55

makyajlı kasanın farı makyajsız kasaya uymaz boyut olarakda makyajlı kasanın farı büyüktür zaten.

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
Anlatılanlara bakılırsa birisi orjinal diğeri yan sanayi sanırım

ceyhuns

aldığım farın arkasında valeo ve honda gibi yazılar bulunmakta