Gönderen Konu: Yardım!..  (Okunma sayısı 2060 defa)

t4nju

Yardım!..
« : Nisan 28, 2012, 09:30:22 ÖS »
Herkeze selamlar öncelikle.. ben edirneden tanju foruma daha yeni katıliorum.. Ve honda alma gibi bi çabam var hayırlısıyla bu p.tesi kredim çıkarsa gidip bakıcam bütçem biraz kısıtlı baştan bunu belirtiyim haliyle ilk olarakta ef kasa almak istiyorum ve sizin önerilerinizi tecrübelerinizi almak isterim.. ufak bi araştırma yaptım incelerseniz bilgi verirseniz sevinirim..http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-masrafsiz-temiz-arac-fiyat-dustuuuuuuu-83967659/detay/ ilk önce baktığım araç bu sahibinlede görüştüm aracın gayet temiz olduğunu söyledi fakat daha önce ön taraftan büyük olmamak şartıyla bi kazası ve 1 seneden fazladır arabaya bindiğini söyledi araçta sadece değişmesi gereken debriyaj teliymiş oda 100 lirayı geçer zannedersem onun haricide bi sıkıntı yokmuş izmire gitmem ordan arabayı alıp dönmem v.s yine bana artı olarak 300 lirayı falan bulucak bir diğeride istanbuldahttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-alev-gibi-honda-131-binde-full-orj-lpg-isli-6-250-tl-83630619/detay/ araç sahibi arabanın orjinal ve değişeni olmadığını daha 131 binde gayet temiz bir araba olduğunu söylüyor ama aklıma takılan diğer arabanın daha dinç durduğu sizce ne yapmalıyım fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim??

t4nju

Ynt: Yardım!..
« Yanıtla #1 : Mayıs 01, 2012, 02:33:22 ÖS »
ya bı konu actık yardım gelır dıye ama sagolsunkı kımse bsy yazmamıs

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #2 : Mayıs 01, 2012, 02:38:15 ÖS »
ikinci arac satılmış ..

ilk ilan için fiyatı biraz daha zorlayıp ustaya goster sıkıntı yoksa cok buyuk al derim. Sonucta hic el değmemişini bulmak baya büyük sans

t4nju

« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2012, 05:05:21 ÖS »
aynen onun satılması kötü oldu orjinal diodu arabaya.. diğerinin kazası var o kafamı kurcalio gerçi araba temiz diyo ama.. kaportası falan diri gözüküyo alınıp ufak oynamalarla çok daha güzel birşeyler çıkartırım diye düşünüyorum..

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2012, 06:22:38 ÖS »
kazasız yok denenden şase problemi cıkıo kafadan bir kazam var diosan kesin baktır bastan ugras sonra bidaha ugrasma

CAGLAR28

« Yanıtla #5 : Mayıs 01, 2012, 08:35:34 ÖS »
ikisi de satılmış durumda.