Gönderen Konu: 98 1.6 İES Otomatik İçin Yardım  (Okunma sayısı 1870 defa)

ZekiVolkan

• ZEKİVOLKAN
98 1.6 İES Otomatik İçin Yardım
« : Mayıs 01, 2016, 09:54:52 ÖÖ »
Merhabalar herkese.
Yaklasik 7-8 aydir otomatik 1.6 İES ime biniyorum. Otomatik diye hiç bir modifiye yapmadım. Satmaya karar verdim, istedigim fiyati kimsede vermeyince acikcasi bende satmaktan vazgectim. Simdi ise otomatikse otomatik ben bu arabayi yapacam dedim. Sizden yardim isteyecegim konu sizce bu arabaya hem dis gorunus hemde performans modifiyesi icin neler yapabilirim ? Aracimin rengi beyaz tamamen orjinal makyajsiz olandan tamponlarinda siyah citalar var. Önlerde coilover var. Jantlar orjinal jant celik degil. Son olarakta soracagim soru sizlerden gelen tavsiyeleri yapsam sizce otomatik diye deger mi o kadar masrafa ? Yaptim diyelim satarken bu sefer zarar eder miyim ? Şimdiden herkese degerli tavsiyeleri icin çok tesekkur ederim.

oktayoo

• Oktay
Ynt: 98 1.6 İES Otomatik İçin Yardım
« Yanıtla #1 : Mayıs 01, 2016, 02:45:48 ÖS »
modifiye görsel olarak geniş konu web de görsellerde bakıp yapılmış araçlarda hoşunuza giden neler var bunları araştırıp öğrenip aracınıza uygulayabilirsiniz.Önce mesela jantlardan başlamak lazım,jant seçimi hoşunuza giden yakışan bir modelle başlayın gerisi gelir.Otomatikler manuellerin alıcısından daha az olduğu için pazarı daha dar oluyor ama satılmaz değil.Ne istiyordunuz ne verdiler fiyat olarak araç kaç binde.

ZekiVolkan

• ZEKİVOLKAN
Ynt: 98 1.6 İES Otomatik İçin Yardım
« Yanıtla #2 : Mayıs 02, 2016, 07:17:47 ÖÖ »
modifiye görsel olarak geniş konu web de görsellerde bakıp yapılmış araçlarda hoşunuza giden neler var bunları araştırıp öğrenip aracınıza uygulayabilirsiniz.Önce mesela jantlardan başlamak lazım,jant seçimi hoşunuza giden yakışan bir modelle başlayın gerisi gelir.Otomatikler manuellerin alıcısından daha az olduğu için pazarı daha dar oluyor ama satılmaz değil.Ne istiyordunuz ne verdiler fiyat olarak araç kaç binde.
Aracım 200.000 de en son 22.500 e dustum.